beIN Sports, Soyunma Odasında Neler Konuşulduğunu Açıkladı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beIN Sports, Soyunma Odasında Neler Konuşulduğunu Açıkladı!

zamanında nasıl meloyu yem olarak attılar önümüze şimdi de bunları atıyorlar yine herzamanki gibi afiyetle yiyecez. sneijder bruma ve muslera umarım sezon sonu ayrılır bakalım ondan sonra başarısızlıklarına nasıl kılıf arayacaklar. bu ülkede hocaya başkana saygısızlık yapılmaz taktiği herzaman tutar. adamları taciz et oyuncak gibi oyna bi laf edince hemen "bakın bakın hocasına ne dedi" diye yaygara kopar.tudor da çok kurnazmış boşa yapılmış hareketler değil bunlar geldiğinden beri dikkat edin hep yıldız isimlerin üzerine oynadı,tahrik etti yanlış bi hareket bi disiplinsizlik yapmaları için.
Aynen öyle afiyetle yiyeceğiz, ortam öyle bir hazırlanıyor ki kimse bişey yapamayacak, bir bardak su için noktasında bitecek iş.

Aynen öyle afiyetle yiyeceğiz, ortam öyle bir hazırlanıyor ki kimse bişey yapamayacak, bir bardak su için noktasında bitecek iş.
bu şekilde önümüzdeki sezonda da görevlerini sürdürmeyi garantileyecekler ve nurtopu gibi bi 5.lik veya 6.lığımız daha olacak seneye adım gibi eminim. görevleri bitince de anadolu topçularından oluşan beş para etmez kazmalar sürüsünü birdahaki yönetime bırakacaklar sonra işin yoksa yine 40-50 milyon harca ki anca şampiyonluğa oynayan takım kurabilesin.

bana da bir duyum geldi.

de jong donunu çıkartıp küçük jongu Tudor'a sallamış "Hoca bunu oyuna alsana" demiş ..

Takimdaki Serefsizler gidecek bunlara Sneijder cöpü de dahil

Dursun ve tudor da gidecek

Daha sonra futbol konusabiliriz

4e0ed996aac2b51680edc980500ef8b1.gif

DE JONG’TAN ŞOK YANIT

Bunun üzerine söz alan Muslera, “Çok hoca ve sistem değiştirdik, bir türlü uyum sağlayamadık” derken Özbek’in cevabı ise, “Hamza kötü, Denizli kötü, Tudor kötü, herkes kötü! Sizin hiç mi suçunuz yok? oldu.

Bir tane delikanlı futbolcu da çıkıp şunu dememiş mi?

''Ulan yavşak; Hamza kötü, Denizli kötü, Tudor kötü, biz futbolcular kötü, herkes kötü! Senin hiç mi suçun yok?''

Bu lafı diyen futbolcuların taşaklarını altından heykel yaptırıp, GS Store'de sattırırım ben mesela.

özbek ve tayfası oldukca 25'i gitse ne olacak? daha kötü bir 25'li bulup bizi küme düsürecekleri malum. zaten bu takım bizi kümede tutar deyip kovamıyor. yoksa topcuların kendini sallamadıgını ve sallamayacagını cok iyi biliyor.

özbek ve yönetimi Galatasaray'ı anadolu takımı yapmak icin getirildi. YÖNETİM İSTİFA.

“25’inizi birden gönderirim, Igor Tudor burada kalacak”
Heyt bre deli fisik birbucuk kilo yürek yemis

Tüm takımın önünde Tudor’a destek çıkan Selçuk İnan, “Hocam İyi futbolcu arıyorsan, elini taşın altına sokacak oyuncu arıyorsan, burada bulamazsın. Bu hepimizin suçu” dedi.

Gene iyi cocuk rölündeki Selcuk bu hikayede eksik olmamis

Selçuk Dursun Tudor üçlüsü hemen bugün kovulması defolması lazım

Tam çakal lan bu Selçuk sahada karı gibi top oynar dışarda yalaya yalaya iş tutar başlarım onun yapacağı kaptanlığa ...

“25’inizi birden gönderirim, Igor Tudor burada kalacak”
Heyt bre deli fisik birbucuk kilo yürek yemis

Tüm takımın önünde Tudor’a destek çıkan Selçuk İnan, “Hocam İyi futbolcu arıyorsan, elini taşın altına sokacak oyuncu arıyorsan, burada bulamazsın. Bu hepimizin suçu” dedi.

Gene iyi cocuk rölündeki Selcuk bu hikayede eksik olmamis

Biri de yavaş gönder dememiş.Gerçi bir dünya parayı çöplere gömerken umrunda değildi gönderirkende umrunda olmaz.

Genel kurulda yönetimi gömen üyelerimizden Nazımcan Angın‏ da doğrulamış bu haberi.

Takım kaptanı Selçuk da yetersizliklerini itiraf etmiş. Muslera ve Bruma dışında hiç bir oyuncunun 2017-18 sezonunda bu takımda olmasını istemiyorum açıkçası. Nasıl yapacakları yönetimi bağlar ama 2-3 oyuncu değiştirerek yola devam ederlerse yine Mart ayında havlu atarız lige.

Selçuk Dursun Tudor üçlüsü hemen bugün kovulması defolması lazım

Tam çakal lan bu Selçuk sahada karı gibi top oynar dışarda yalaya yalaya iş tutar başlarım onun yapacağı kaptanlığa ...

niye tudor gidiyo selcuk gidiyo da bruma de jong falan kaliyo anlamadim
haberin dogru oldugunu varsayarak yazmissin, tdye kufur etti diyor bruma icin. burda semih 1 yabanci olmali dedi diye kiyamet koptu ama burmaya nerdeyse madalya takilacak. oyun kalitesi mi belirliyor simariklik toleransini

Kusura bakma Tudor ama kimse senin kelleni dusunecek degil herhalde hele futbolcular seni sevmedikten sonra o nu hep unut, Sneijder'in yerinde olsam bende derdim: "bana ne senin kellenden, ben izin gunume bakarim." Futbolcu gozuyle bakarsak olaya bu cok normal.

Buna katilmiyorum, hatta Galatasaray´da ki gevsekligin tercümesi olmus resmen Sneijder´in sözleri... Kac tane mac oynuyoruz, bir hafta kötü oynadik diye ceza mi alicaz, diyemez bir oyuncu, hele hele liderin az puan topladigi bir sezonda 10 küsür puan geri kaldiysa takim ve avrupa katilimi bile risk altindaysa...

Lider olursun, 5 puan önünde farkin vardir, mac kaybedip, o fark iki puana iner, o vakit söyleyebilirsin belki. Ama bukadar para ödenen bir takim, bukadar rezalet durumdayken, öyle cikip gevsek gevsek konusamaz.

Demekki durumun ciddiyetini kavrayamamislar... Ona göre oynuyorlar zaten.

Üst Alt