beIN Sports, Soyunma Odasında Neler Konuşulduğunu Açıkladı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beIN Sports, Soyunma Odasında Neler Konuşulduğunu Açıkladı!

Sadece koşmakla takım olunmuyor, koşmak, taktik, teknik, bunlar saha içi ile ilgili konular. Takımı yönetmek, krizleri yönetebilmek, oyuncular karşısında saygınlığını yitirmemek, bunlar saha dışında gerekli olan etkenler ve malesef bunları Tudor şimdiye kadar yapamamış gibi görünüyor.

alperin msjina istinaden yazmistim, kosmakla takim olunuyor demedim zaten
takim yonetme konusunda da bruma haricinde sneijderle bir sorunu var gibi o da begenmedigi her tdyle sikinti yasiyor zaten, prandelli, hamza, denizli. bir jorla iyiydi arasi. o yuzden dedigim sey gecerli, takimin mucadele etmesini ve oyuncularin disiplinli olmasini istemesi sanki herifin eksikligiymis gibi anlatiliyor kac gundur

Sneijder, de Jong, Chedjou, Bruma, Carole, Podolski ve hatta Muslera ile bile problemi oldugunu dusunuyorum bu Tudor'un. Oyle 1-2 oyuncu olsa cozum cok kolay olurdu ama yasananlar ortada. Takimin belirli bir kismi istemiyor ve hocaya saygi bile gostermiyor, bu futbolcuya dayali sistemi kabul edemeyiz tabi ama Tudor'un buyuk takim hocasi olmadigi da cok acik ortada net. Galatasaray B takimini yonetebilir anca.

Oyuncuyla sidik yarıştıran adam teknik direktörlük yapamaz. Bruma ve Sneijder gibi oyuncuları göndermek için her şey yapılıyor. Tudor hem hoca değil hemde adam değil. 22 yaşında takımını sırtlayan adamdan ne istedin be vasıfsız adam ! Dursunla birlikte defolup gideceksin.

1. Riekerink zamanında transferler yönetim tarafından yapıldı 100%.
JOR zaten herşeye OK diyordu.

2. Bir takımda kaos zamanı kötü sonuçlar ile başlar. Maalesef kötü transferler yapıldı ve step by step revizyon yapılmadı... ve bütün bu süreç böylece başladı.

3. Bu sefer Tudor da söz sahibi olacak transfer konularda. Adam üst düzey adamlar ile oynamış yıllarca...belli bir vizyonu vardır kanımca. Tabiki Yönetim ne kadar karışacak Tudor'un işine göreceğiz.

4. Tudor'un gelme zamanı tartışılıyor.
JOR kalsaydı bu sezon (kısa vadede) daha çok puan toplayabilirdik ama uzun vadede kaybederdik. Seneye revizyon yapılmaştı ve yine 3.-5. arası bitirirdik.

Son düzenleme:
De Jong derhal yollanmalı her ne kadar sevmesek de Galatasaray başkanına akıl veremez.
Selçuk da derhal postalanmalı takım arkadaşlarını satan adamdan hayır gelmez.

alperin msjina istinaden yazmistim, kosmakla takim olunuyor demedim zaten
takim yonetme konusunda da bruma haricinde sneijderle bir sorunu var gibi o da begenmedigi her tdyle sikinti yasiyor zaten, prandelli, hamza, denizli. bir jorla iyiydi arasi. o yuzden dedigim sey gecerli, takimin mucadele etmesini ve oyuncularin disiplinli olmasini istemesi sanki herifin eksikligiymis gibi anlatiliyor kac gundur
Anladım, şahsen adamın oturtmak istediği sisteme bişey diyemem, her teknik direktörün kendi özellikleri vardır. Her takımada bu özelliklere uyum sağlayamayan veya sağlamak istemeyen oyuncular vardır. Dün Sneijder Mancini ile iyiydi ama Selçuk uyuşmadı. Ondan sonra Prandelliyi neredeyse tüm takım istemedi. Jor ile herkes memnun gibiydi, çünkü sıkmıyordu ve pek kimsenin de saygı duyduğunu sanmıyorum. Bugün Tudor yedek bırakmaya çalışsın Selçuk, Sabri, bunlarda sorun çıkartacaktır. Önemli olan farklı karakterlere sahip oyuncuları, eksileri ile artıları ile, kusurları ile güzel yanları ile, toplamda takıma kulübe faydalı bir şekilde bir arada yönetip oynatabilmek. Alperin bugün güzel bir lafı vardı, bir teknik direktör takımın saygısını kazanır ise başta takımın kaptanları o teknik direktörün dediklerini yapar, buna uymayanıda zaten takım dışlar. Buda benim fikrimce sadece katı disiplin ile olacak bişey değil, sonuçta bu işin içindekiler çocuk değil kocaman adamlar.

Son düzenleme:
De Jong derhal yollanmalı her ne kadar sevmesek de Galatasaray başkanına akıl veremez.
Selçuk da derhal postalanmalı takım arkadaşlarını satan adamdan hayır gelmez.
Aynen. Burda konu Dursun değil.
Galatasaray Başkan rütbesinin belli bir ağırlıgı olmalı.

Oyuncular tarafı tutanlar o fanboy gözlükleri indirmeleri şart. Dibi görmüş bir takım da oyuncular daha farklı davranmalı ve takımı sahiplenmesi gerekir...ama Nafile.

bırak bu işleri dursun takım önliberosuz ,forvetsiz ,stopersiz oynuyor. 3 bölgeye de düzgün transfer yapamadın yaptıkların da %100 hatalı transferler, gram katkı vermediler. bu başarısızlığın en büyük mimarı sensin

Herif başkan değil malzemeci sanki.Herkes kalayı basmış mala.Ulan madem atarlandın ozaman hadi kadro dışı bırak bu adamları.Oda yok.Ne bokuma gittin sen ozaman soyunma odasına hıyar.Biraz daha kalsa de jong bunu kovacakmıs soyunma odasından.Allahım neydi günahımız bizim böyle bir herif bizim başkanımız oluyor.

Hiç bir futbolcunun aşırı derecede gerizekalı olmadığı müddetçe kulüp başkanına "25 oyuncuyu değiştiremeyeceğinize göre hocayı değiştireceksiniz" diyeceğini zannetmiyorum.

bırak bu işleri dursun takım önliberosuz ,forvetsiz ,stopersiz oynuyor. 3 bölgeye de düzgün transfer yapamadın yaptıkların da %100 hatalı transferler, gram katkı vermediler. bu başarısızlığın en büyük mimarı sensin

not: bu klasik günah keçisi ayaklarını ben yemem yıllardır aynı taktik,aziz yıldırımın koltukta kalmasını sağlayan taktik bu.tudor ve dursun kendi paçalarını kurtarmak için taraftarın önüne yem atıyor.

Aynen. Burda konu Dursun değil.
Galatasaray Başkan rütbesinin belli bir ağırlıgı olmalı.

Oyuncular tarafı tutanlar o fanboy gözlükleri indirmeleri şart. Dibi görmüş bir takım da oyuncular daha farklı davranmalı ve takımı sahiplenmesi gerekir...ama Nafile.
Evet doğru ama başkanın orda olması yanlış. Maç sonrası çağırırsın makamına daha ilk hamle ile ağırlığını koymuş olursun.

Ayrıca bu konuşmalar gerçekten bu şekilde oldu ise ve bir başkan hala daha birşey yapmıyor ise, soyunma odasına inmesi zaten ters tepmiştir anlamına gelir benim düşünceme göre.

Son düzenleme:
selçuk harika bir cümle kurmuş resmen takımı özetliyor bizde asker bir takım yok herkes ego manyağı ve yatışçı selçuk da bunlarda başı çeken bir isim.

not: bu klasik günah keçisi ayaklarını ben yemem yıllardır aynı taktik,aziz yıldırımın koltukta kalmasını sağlayan taktik bu.tudor ve dursun kendi paçalarını kurtarmak için taraftarın önüne yem atıyor.
herzaman demişimdir bu dünyada ki en büyük silah medyadır, sadece spor için geçerli değil benim nazarımda, her alanda böyle. Medyayı iyi kullanan herzaman istediğini alır.

Forumda bile sonuçlarını görebiliyoruz. Yazılıp çizilenler doğru mu değil mi, pek önem arz etmiyor ama bazı şeylerin yazılması bile bir takım tepkilerin oluşması için yeterli oluyor.

Son düzenleme:
herzaman demişimdir bu dünyada ki en büyük silah medyadır, sadece spor için geçerli değil benim nazarımda, her alanda böyle. Medyayı iyi kullanan herzaman istediğini alır.
zamanında nasıl meloyu yem olarak attılar önümüze şimdi de bunları atıyorlar yine herzamanki gibi afiyetle yiyecez. sneijder bruma ve muslera umarım sezon sonu ayrılır bakalım ondan sonra başarısızlıklarına nasıl kılıf arayacaklar. bu ülkede hocaya başkana saygısızlık yapılmaz taktiği herzaman tutar. adamları taciz et oyuncak gibi oyna bi laf edince hemen "bakın bakın hocasına ne dedi" diye yaygara kopar.tudor da çok kurnazmış boşa yapılmış hareketler değil bunlar geldiğinden beri dikkat edin hep yıldız isimlerin üzerine oynadı,tahrik etti yanlış bi hareket bi disiplinsizlik yapmaları için.

Üst Alt