Belhanda Özür Diledi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda Özür Diledi

Belhanda'nın Özrünü Kabul Ediyor musunuz?

• Evet

Kullanılan: 14 12.6%
  • Hayır

Kullanılan: 45 40.5%
  • Özrü kabahatinden büyük sözlerini iade ediyorum

Kullanılan: 52 46.8%

• Kullanılan toplam oy
    111
Hatanın büyüğü sende değil o yüzden özrünü kabul ediyoruz. Ama önce oyuncuları taraftarın önüne atanları ardından taraftarımıza kulak tıkayanları ve bir takım yakıştırmalar yapanları affetmek zor.

buna serefsiz dedim diye 2 gün ceza yedim. bu adam serefsiz degilse ne o zaman?
Sen yine iyisin ben 1 gün ceza yedim p yazıp altı nokta yan yana koydum diye. Bu herifin takımda da forumda da torpili var. O bize sövüyor ana bacı bırakmadan biz imasında bile ceza alıyoruz. Özür mözür nefretimde gram azalma yok bu herifi döverek söverek göndereceksin aleme ibret olsun diye

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne bitmez çilemiz varmış arkadaş ya ? Koca kulüp bu çingene yüzünden kaynıyor. Gönderelim gitsin. Varlığının verdiği zarar yokluğunda ki zarardan kat be kat fazla oluyor.

Elbette bizde sert tepki veririz. Senin orda profesyonel futbolcu olarak ne kadar kufur yesende var gucunle terinin son damlasina kadar mucadele etmen gerekiyor.

Ozur bekliyen kimse yok. Ozurdileyecksen aldigin ucretin karsiligini sahada ver. Ozaman kimse birsey demez

Bunun manevi babasını eleştiriyoruz diye hakaret yiyoruz. Bu herif kadar manevi babası da suçlu. Adam gibi çıkıp maç sonunda belhandanın cezasını vereceğiz Galatasaray taraftarına küfür edenin orasına koyarım diyeceğine seyirciymiş taraftarmış bik bik yapıp daha da gerdi bizi. Ahhh oyundan aldı diye keşke sana etseydi o Fransızca ana bacı bırakmadan küfürleri yine böyle bik bik yapabilecek miydin?

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Küfrü ben üstüme alınmadım ne yalan söyleyeyim.

Onu ısrarla 11 oynatan üvey babası yediriyorsa o küfür kendine o onun sorunu.

Üst Alt