Belhanda, Sneijder'i Adeta Ezip Geçti! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda, Sneijder'i Adeta Ezip Geçti!

bx5p9zws.jpg

Efsaneler de aynı seviyede değil zaten,ama efsane diyebilirim ben şahsım adına.Hagi'den sonra o bölgede oynayan en dominant/istikrarlı oyuncumuzdu gelenler arasında,tarzları ne kadar farklı olsa da.Kewell'ın ise çok abartıldığını düşünürüm mesela.Mest ettiği maçlar da vardı saç baş yoldurduğu maçlar da.Katkı veren topçu,Drogba da öyle,Baros vb. de.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Nasıl başarımız yok 2001-2017 arası?

Başarımız var tabiki o yıllarda. Sneijder'de bana göre o yılların en çok katkı veren oyuncusuydu bu nedenle o statüye koyuyorum zaten.

Baktigin zaman Hasan Sas, iki gruplu dönemde, her iki gruptan ciktigimizda kadrodaydi ve bu basarida bayaga etkiliydi diye hatirliyorum.
Yine sampiyonluklarda ki etkisi.
Hasan Şaş'ın Avrupa'da takımın lideri olduğu bir dönem vardı gruptan çıkamamıştık. Hatta Ali Sami Yen'de Moskova takımına maç vermiştik onun dağınık görüntüsü nedeniyle. Avrupa maçlarında ki liderliği kaldıraramıştı.

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Hasan Şaş'ın Avrupa'da takımın lideri olduğu bir dönem vardı gruptan çıkamamıştık. Hatta Ali Sami Yen'de Moskova takımına maç vermiştik onun dağınık görüntüsü nedeniyle. Avrupa maçlarında ki liderliği kaldıraramıştı.

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Onu hatirlamiyorum ama adam Uefa ve Süper kupayi kazanan kadroda vardi, o zamanlar o kadar etkili degildi.
Ancak ondan sonra ki sezon, cift gruplu sistemde iki gruptanda cikip ceyrek final oynayan takimin en etkili oyuncularindan biriydi, zirve yaptigi dünya kupasindan önceki dönem bu.
Yine 2002 dünya kupasinda takimin en etkili üc oyuncusundan biriydi.
96-2000 döneminde iki, ondan sonra ki dönem üc sampiyonlugu var, ve bu sampiyonluklarda herzaman etkili bir oyuncuydu.
2001 yilinda France Football en iyi 11 oyuncu listesine, 2002 dünya kupasi all star takimina ve 2002 dünya kupasinin en iyi altinci oyuncusu secildi.

Tek 1 soru soruyorum.
Madem elimizde Şinodan 3 gömlek üstün harika bir oyuncumuz olmasına rağmen Österdunds takımına neden elendik?
Bunun Belhanda ile bir ilgisi yok, takimi sabote eden oyuncular ile ilgili bir durum.
Yoksa Östersunds ikinci macta bildigin korkuyordu, adamlar az bisey üstlerine gidince topu dan diye ileri vuruyordu.
Hala daha kiziyorum, keske Tudor o gün sabote edenlerin kellelerini alsaydi.

Son düzenleme:
Yaw aylardir agladiniz durdunuz yeter edin artik,bitmis gitmis konu hakkinda hala israrla söyle böyle zevk mi aliyorsunuz anlamadim ki

Bu sekilde insanlari forumdan sogutmaya devam edin bravo size iyi yoldasiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sneijder ile dalga gecenlerin tutundugu dalda simdi bu

Sneijderle dalga geçenlerden kastın bensem alakası bile yok diyebilirim,Belhandanın Sneijderin son halinden daha verimli olduğunu sadece ön pasa bağlamadım hiçbir zaman,Pas ve oyun görüşü hariç her şeyde Belhandayı önde buluyorum Sneijderden,Ha bu demek değilki Sneijder düşmanıyım sadece gerçekleri söylüyorum,Bize geldiği yaşındaki diriliğinde olsa Wesi yollayıp Belhandayı düşünmezdik zaten ama futbol değişiyor artık

Son düzenleme:
Sneijderle dalga geçenlerden kastın bensem alakası bile yok diyebilirim,Belhandanın Sneijderin son halinden daha verimli olduğunu sadece ön pasa bağlamadım hiçbir zaman,Pas ve oyun görüşü hariç her şeyde Belhandayı önde buluyorum Sneijderden,Ha bu demek değilki Sneijder düşmanıyım sadece gerçekleri söylüyorum,Bize geldiğii yaşındaki diriliğinde olsa Wesi yollayıp Belhandayı düşünmezdik zaten ama futbol değişiyor artık

Yazdigim sana degildi, ortayadi . Bazilari sanki Sneijder düsmanmis gibi yazip, zamaninda dediklerinin herseyini yaladigini görmek ne ironik birsey. Pre assist nedir diye dalga gecenler resmen deepthroat yapacak hale gelmis

Onu hatirlamiyorum ama adam Uefa ve Süper kupayi kazanan kadroda vardi, o zamanlar o kadar etkili degildi.
Ancak ondan sonra ki sezon, cift gruplu sistemde iki gruptanda cikip ceyrek final oynayan takimin en etkili oyuncularindan biriydi, zirve yaptigi dünya kupasindan önceki dönem bu.
Yine 2002 dünya kupasinda takimin en etkili üc oyuncusundan biriydi.
96-2000 döneminde iki, ondan sonra ki dönem üc sampiyonlugu var, ve bu sampiyonluklarda herzaman etkili bir oyuncuydu.
2001 yilinda France Football en iyi 11 oyuncu listesine, 2002 dünya kupasi all star takimina ve 2002 dünya kupasinin en iyi altinci oyuncusu secildi.

Doğru ama etkili oyunu 2002 dünya kupasından sonra yok. 2001-2002 zirve yaptığı dönem Lucescu yönetimiyle ondan sonra kayıplarda.

Sneijder iyi gunlerini geride birakti, bizde misyonunu tamamladi, gitmesi gerekti ve gitti.

"Övulen" Lucien Favre, gecen sezon Belhanda'yi banko oynatiyordu ve ayni Favre Sneijder'i 18'e almiyor ve benim sistemime gore bir oyuncu degil diyor. Bazilarina gore Sneijder'i gondermeyle Tudor yanlis yapti, peki Favre de mi yanlis yapiyor?

Belhanda kariyer olarak Sneijder'e yaklasamaz, Sneijder ayni yaslarda Sampiyonlar Ligini kazandi, Real Madrid'de oynadi, daha buyuk takimlarda oynadi, 2010'da ballon d'or odulune kazanmaya adaydi, Hollanda milli takiminin en iyi 3 oyuncularindan biriydi. Yaslandi, iyi gunleri geride kaldi, misyonunu tamamladi ve gitti.

Artik bu kiyaslamayi birakip, onumuze bakip Belhanda'nin arkasinda durma zamani. Su ana kadar gayet iyi oynuyor ve daha da iyi olacaktir.

Üst Alt