Belhanda, Sneijder'i Adeta Ezip Geçti! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda, Sneijder'i Adeta Ezip Geçti!

Doğru ama etkili oyunu 2002 dünya kupasından sonra yok. 2001-2002 zirve yaptığı dönem Lucescu yönetimiyle ondan sonra kayıplarda.
Evet bir süre bayaga bir düsüs yasadi, sonradan biraz toparladi.
Ama cok iyi oldugu dönemlerde bile yaptiklari tamamen Sneijder kadar olmasa bile ona yakindi.
Buna sadece Galatasaray acisindan bakmiyorum, Milli takimi´da bu isin icine katiyorum cünkü onunda katkilari ile cok güzel basarilar elde etmistik dünya kupasinda.
Yani Sneijderi efsane statüsüne koyuyorsak, Hasan Sas da bu statüye girer ama kimse Hasan Sas´a o gözle bakmiyor, en azindan ben denk gelmedim.

Yazdigim sana degildi, ortayadi . Bazilari sanki Sneijder düsmanmis gibi yazip, zamaninda dediklerinin herseyini yaladigini görmek ne ironik birsey. Pre assist nedir diye dalga gecenler resmen deepthroat yapacak hale gelmis

Açıkçası hem Sneijderi hemde Belhandayı savunanların bu tarz şeyler yaptığını görüyorum bu iş karşılıklı oluyor,Bak mesela Fernando Melonun son zamanlarından daha iyi futbol oynuyor ve hiç Melo güzellemesi duymuyoruz çünkü Fernandoda Melo kadar büyük bir isim genel olarak,Belhanda ise genel olarak 10 no olayı ve Sneijderin kötü ayrılışından sonra hedef tahtası haline getirildi kimse kusura bakmasın

Evet bir süre bayaga bir düsüs yasadi, sonradan biraz toparladi.
Ama cok iyi oldugu dönemlerde bile yaptiklari tamamen Sneijder kadar olmasa bile ona yakindi.
Buna sadece Galatasaray acisindan bakmiyorum, Milli takimi´da bu isin icine katiyorum cünkü onunda katkilari ile cok güzel basarilar elde etmistik dünya kupasinda.
Yani Sneijderi efsane statüsüne koyuyorsak, Hasan Sas da bu statüye girer ama kimse Hasan Sas´a o gözle bakmiyor, en azindan ben denk gelmedim.

Hasan Şaş liderlik kısmında sınıfta kalıyor. Mental olarak güçlü bir oyuncu değil nedeni odur. Arda bile liderlik konusunda Hasan Şaş'tan iyidir.

Hasan Şaş liderlik kısmında sınıfta kalıyor. Mental olarak güçlü bir oyuncu değil nedeni odur. Arda bile liderlik konusunda Hasan Şaş'tan iyidir.
Lafim sana degil ismi gecmisken yazayim, Ardanin liderligine sokayim.
Liderlik olarak dedigin gibi olabilir ama yaptiklari ve kazandirdiklari ile, yani katki terazisinde tartinca efsane statüsüne giriyor.
Düsün Galatasarayin bir oyuncusu Türk Milli takiminin dünya ücüncüsü olmasinda basroldeydi.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Gol bulamadığımız her dakika cesaret ve direnç kazandı adamlar,bir türlü kıramadık dirençlerini.
Yapacak bisey yok artik olan oldu, kim ne derse desin Galatasarayin elenmemesi gereken bir takimdi.
Su kadro ile Avrupa Liginde olmamak beni cok üzüyor.

Sneijder kalabilirdi. Belhanda ile farklı tarz oyuncular aynı anda sahada olabilirlerdi. Selçuk yerine kulübede Sneijder'i görmeyi tercih ederim.

Hatta şunu eklemek istiyorum ne kadar beğensemde Ndiaye Selçuğun prime dönemleri olan 2011-12 sezonunda oynadığı topa yaklaşamadı bile ama Selçuk lehine burdan hiçbir çıkarım görmüyoruz kimsenin Selçuk oynasın dediğide yok,Futbolda dün yoktur bana göre yetersiz olan kimse oynatılmamalıdır bu Sabride olsa aynı Sneijderde

Bunun Belhanda ile bir ilgisi yok, takimi sabote eden oyuncular ile ilgili bir durum.
Yoksa Östersunds ikinci macta bildigin korkuyordu, adamlar az bisey üstlerine gidince topu dan diye ileri vuruyordu.
Hala daha kiziyorum, keske Tudor o gün sabote edenlerin kellelerini alsaydi.

Takımı sabote ettiler demek büyük bir iddia.Geçerliliği yok. Sneijderin gitmesi 7-8 trasferden sonra doğruydu,gitmesiyle problemim kalmadı.Fakat şuanda Belhanda benim için problem.Şu ana kadar iyi kadronun meyvesini yiyor gibi. Önümüzdeki 5 maçta göreceğiz.Bu 5 maçta 10 numara oyuncusunun skoruna ve liderliğine ihtiyaç duyacağız.İnşallah sınavı geçer.

Takımı sabote ettiler demek büyük bir iddia.Geçerliliği yok. Sneijderin gitmesi 7-8 trasferden sonra doğruydu,gitmesiyle problemim kalmadı.Fakat şuanda Belhanda benim için problem.Şu ana kadar iyi kadronun meyvesini yiyor gibi. Önümüzdeki 5 maçta göreceğiz.Bu 5 maçta 10 numara oyuncusunun skoruna ve liderliğine ihtiyaç duyacağız.İnşallah sınavı geçer.
Tabiki elimde kanit yok ama sahada iki mactada bazi oyuncularin takindiklari tavir rahatsiz ediciydi, büyük süphe uyandirdi.
Takimda iki üc oyuncu bunu yaptigi zaman zaten mac kazanamazsin.
Belhanda konusunda son iki macta yukariya dogru gelisme var, Karabük macinda gol öncesi geri pas hatasi zaten bir cok kez eksik nokta olarak dile getirildi.
En azindan yerinde saymamasi ve yukari dogru gelisme olmasi umut verici, bekleyip görelim.

Hatta şunu eklemek istiyorum ne kadar beğensemde Ndiaye Selçuğun prime dönemleri olan 2011-12 sezonunda oynadığı topa yaklaşamadı bile ama Selçuk lehine burdan hiçbir çıkarım görmüyoruz kimsenin Selçuk oynasın dediğide yok,Futbolda dün yoktur bana göre yetersiz olan kimse oynatılmamalıdır bu Sabride olsa aynı Sneijderde

Skor katkısı olarak yaklaşamadı ama tempo olarak hiçbir zaman Selçuk o seviyede olamadı bence.

Sneijderin takımı sabote ettiğini bizzat başkan açıkladı
Hâlâ neyin tartışması bu

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skor katkısı olarak yaklaşamadı ama tempo olarak hiçbir zaman Selçuk o seviyede olamadı bence.

Kesinlikle tempo olarak kıyaslanması imkansız isimler ama Selçuk bizdeki ilk şampiyonluğunda şuana kadar gördüğümüz Ndiayeden çok daha iyiydi.Ndiaye topla çok iyi kat edebilen ve dikine gidebilen bir isim Selçuğa göre ama Selçukta çok daha iyi bir pasör ve oyun görüşüde daha iyi ayrıca duran toplardada bir ara her kullandığında tehlike yaratıyordu,Şuanki bitik haliyle çoğu kişi için yedekte bile fazlalık,Belhanda-Sneijder durumuda bence buna çok benzer,Skor katkılarına göre takım kurmaya devam etseydik Selçuk-Yasin-Sneijder-Burak gibilerini hep 11'de oynatmamız gerekirdi bunu bir dayanak olarak görmüyorum

Kesinlikle tempo olarak kıyaslanması imkansız isimler ama Selçuk bizdeki ilk şampiyonluğunda şuana kadar gördüğümüz Ndiayeden çok daha iyiydi.Ndiaye topla çok iyi kat edebilen ve dikine gidebilen bir isim Selçuğa göre ama Selçukta çok daha iyi bir pasör ve oyun görüşüde daha iyi ayrıca duran toplardada bir ara her kullandığında tehlike yaratıyordu,Şuanki bitik haliyle çoğu kişi için yedekte bile fazlalık,Belhanda-Sneijder durumuda bence buna çok benzer,Skor katkılarına göre takım kurmaya devam etseydik Selçuk-Yasin-Sneijder-Burak gibilerini hep 11'de oynatmamız gerekirdi bunu bir dayanak olarak görmüyorum

Gösterdiği performans olarak Selçuk ligin ikinci yarısında daha çok öne çıktı,bu belki Ndiaye'de de olur bilemiyorum.

Geri kalan yazdıklarına katılıyorum.

Üst Alt