Belhanda, Sneijder'i Adeta Ezip Geçti! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda, Sneijder'i Adeta Ezip Geçti!

Ne yapalım sen vermiyorsan
Sen sevmiyorsun diye serdar-ı belhandayi gönderelim mi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burasi forum.. Gorus belirtme platformu.

Zaten forumca istedigin kadar tantana et merak etme forum istedi diye yonetim adam alip yollamiyor.

Ben dursunu hic istemiyorum ama baskanliginin 3.yili.

Idrak edebildigin gibi zaten bizim hatta forumun demesi ile olmaz.

Haaa benim de gorusum degisir.

Ama degismesi icin forvet arkasi pozisyon oyuncusu skora ya gol ile ya asistle katkida bulunan oyuncudur. Bulunamiyorsa ise yaramaz oyuncudur benim gozumde. Bak isimden bagimsiz soyluyorum. GS IN FORVET ARKASI OYUNCUSUNUN ADI, DİLİ, DİNI, IRKI NE OLURSA OLSUN GOL ATIP ATTIRAMIYORSA GS DA OLMAMALIDIR !! Hele ki 10 milyon euro yani 42 milyon TL bonservis odemissen!

Umarim anlatabilmisimdir.

Benim oyle asistten evvelki pasi vermis forvet arkasi, yok cok kosmusmus, havaya cok sicramismis vs bos istatistiklere karnim tok.

Atacak, attiracak yoksa andersenden masallara kanmayacak yastayim.

Son düzenleme:
Koray elestiri hakkini kullaniyor , hos ayni elestiri sneijder uzerinden yapilinca da su an sizin koraya yaptiginizi koray da digerlerine yapiyor da neyse

insanimizda bir hata var , su kliselerden kurtulamadik , sneijder juventusa attigi golle parasini cikardi , hagi forma satisiyla bedavaya geldi , inamoto sayesinde uzak dogudan buyuk gelirimiz var vb tonla sey

bunlarin hic birinin rakamsal karsiligi bilinmeden bos keseden sallaniyor . 2 transferimizin bonservis toplami neredeyse bu sezonki tum yayin gelirimize esit olacak (puan paralari)

cl ye katilirsan diger 2 sini kapatirsin

ki benim bu hesabim da calakalem . O yuzden o belhandaya verilen 8-9 milyon euro asiri yuksek

aynen sneijder e son iki sene verilen 4,5 ar milyon gibi

tamam iyi takim iyi paraya kurulur ama bu seneye dek bu paralarin geri donusu cok zayifti , bu sezon biraz olsun toparlandi , bir de oyuncu satislari ve maaslardan kurtulus olunca , takim da bir uyum yakalayinca belki eselemeye gerek yok ama bu belhandaya ucuk paralar baglandigi gercegini degistirmiyor

Koray elestiri hakkini kullaniyor , hos ayni elestiri sneijder uzerinden yapilinca da su an sizin koraya yaptiginizi koray da digerlerine yapiyor da neyse

insanimizda bir hata var , su kliselerden kurtulamadik , sneijder juventusa attigi golle parasini cikardi , hagi forma satisiyla bedavaya geldi , inamoto sayesinde uzak dogudan buyuk gelirimiz var vb tonla sey

bunlarin hic birinin rakamsal karsiligi bilinmeden bos keseden sallaniyor . 2 transferimizin bonservis toplami neredeyse bu sezonki tum yayin gelirimize esit olacak (puan paralari)

cl ye katilirsan diger 2 sini kapatirsin

ki benim bu hesabim da calakalem . O yuzden o belhandaya verilen 8-9 milyon euro asiri yuksek

aynen sneijder e son iki sene verilen 4,5 ar milyon gibi

tamam iyi takim iyi paraya kurulur ama bu seneye dek bu paralarin geri donusu cok zayifti , bu sezon biraz olsun toparlandi , bir de oyuncu satislari ve maaslardan kurtulus olunca , takim da bir uyum yakalayinca belki eselemeye gerek yok ama bu belhandaya ucuk paralar baglandigi gercegini degistirmiyor
Klisenin icinde bir klise var, bonservis bedelleri istisnalar disinda pesin ödenmez.

Burasi forum.. Gorus belirtme platformu.

Zaten forumca istedigin kadar tantana et merak etme forum istedi diye yonetim adam alip yollamiyor.

Ben dursunu hic istemiyorum ama baskanliginin 3.yili.

Idrak edebildigin gibi zaten bizim hatta forumun demesi ile olmaz.

Haaa benim de gorusum degisir.

Ama degismesi icin forvet arkasi pozisyon oyuncusu skora ya gol ile ya asistle katkida bulunan oyuncudur. Bulunamiyorsa ise yaramaz oyuncudur benim gozumde. Bak isimden bagimsiz soyluyorum. GS IN FORVET ARKASI OYUNCUSUNUN ADI, DİLİ, DİNI, IRKI NE OLURSA OLSUN GOL ATIP ATTIRAMIYORSA GS DA OLMAMALIDIR !! Hele ki 10

Umarim anlatabilmisimdir.

Banim oyle asistten evvelki pasi vermis forvet arkasi, yok cok kosmusmus, havaya cok sicramismis vs bos istatistiklere karnim tok.

Atacak, attiracak yoksa andersenden masallara kanmayacak yastayim.
Sen at gözlüğünü takip geziyorsun
Daha oynadığımız sistemden haberin yok
Galatasaray 'ın 10 numarası gol atıp attıracak klişe laf
Dünya futbolunda koşmayan basmayan adama yer kalmadı
Senin o dediğin alex lı hagili zamanlardı
Ki hagi bile öyle oynamıyordu
Asisten önceki pas futbolun temel taşıdır topu 3 bölgeye taşımadan gol atamazsın
Attığı paslarda öyle böyle paslar değil

En kısa örnek ballon d'ora aday olmuş dünyanın sayılı 10 numaralarından sneijder süre alamıyor

Sen at gözlüğünü takip geziyorsun
Daha oynadığımız sistemden haberin yok
Galatasaray 'ın 10 numarası gol atıp attıracak klişe laf
Dünya futbolunda koşmayan basmayan adama yer kalmadı
Senin o dediğin alex lı hagili zamanlardı
Ki hagi bile öyle oynamıyordu
Asisten önceki pas futbolun temel taşıdır topu 3 bölgeye taşımadan gol atamazsın
Attığı paslarda öyle böyle paslar değil

En kısa örnek ballon d'ora aday olmuş dünyanın sayılı 10 numaralarından sneijder süre alamıyor

Heee tek forvet oynuyorsun.

Arkadaki 3 lunun 3 u de gol atamazsa zayif takim olursun. Kolay onlem alinan takim olursun. 4-3-3 oynarsin o zaman orta 3lu gobegindeki oyuncu icin hakli olabilirsin.

Ama 4-3-3 oynayana kadar o forvet arkasi gol atmali , attirmali veya yedek oturmali!!

Ya Sneijder iyi kötü katkı sağladı lafım yokta, hala Sneijder kalsaydı diyenlere soruyorum, Nice'de kadroya giremeyen adam daha ne kadar oynayacaktı bizde? Ayrılmayıda bilin yahu. Zamanı geldi gitti. Belhanda gayet iyi oynuyor bence ben memnunum. Bırakın bu boş işleri artık.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10 Numara gol atacak, ve attiracak diyor. Alex sneijderin iki katini atti attirdi, ama bunu "pozisyon farkli gibi" uyduruk bir arguman ile kabul etmiyor. Cünkü kafasinda bu argumani kurguladiginda, Sneijder´in kendi kriterleri icinde, Alex´e karsi ezilecegini düsünemedi, simdi geri vites de olmaz. Hatta bu direk gol katkisi cok önemli ise, Sneijder de bu yüzden bukadar tutuluyorsa, o vakit Sneijder iyi selcuk kötü diyen de, bunu hesabini hic yapmamis.

Koray bey istatistik tutamiyor... Bu tarz istatistik kiyasi icin, cok erken. Ama 7 macta Belhanda´nin 3 assist, 1 golü var. Skora katki orani 57%, Sneijder´in skora katki orani bizde 54%´dü... Bu arkadasimiz su an Belhanda´yi skora katki yapmiyor diye elestiriyor. Eger skora katki önemli, ve belhandanin skora katkisi az ise, o zaman sneijderde koray akgerman beyin 5 yil icinde beklentinin altinda kalmasi gerekiyordu.

Maaştan bahsediyorum, transfer rakamdan değil

Sen yedek oyuncuya yılda 5m ödeyemezsin

Bunu belki City veya Madridde yapabilirsin ama Galatasaray SK'da yapamazsın

Hem maaş hemde bonservis olarak yüksek rakamlar verildi. Sneijder yeni gelmiş olsa evet verilmez derdim ama son senesiydi ve kalitesini hepimizin bildiği bir oyuncu. İlla yedek olacak diye bir şeyde yok belki Belhandayı keser, belki Belhanda sola geçer yada skor ihtiyacımız olduğunda aynı anda sahada olurlar vs. bir çok seçenek var. Bu sene ne olursa olsun şampiyon olmak zorundayız elimizde Sneijder gibi adam varken kullanmalıydık.

Sneijder egilip ayakkabısını baglayamaz beli incinir belhandayı keser demiş bide

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hem maaş hemde bonservis olarak yüksek rakamlar verildi. Sneijder yeni gelmiş olsa evet verilmez derdim ama son senesiydi ve kalitesini hepimizin bildiği bir oyuncu. İlla yedek olacak diye bir şeyde yok belki Belhandayı keser, belki Belhanda sola geçer yada skor ihtiyacımız olduğunda aynı anda sahada olurlar vs. bir çok seçenek var. Bu sene ne olursa olsun şampiyon olmak zorundayız elimizde Sneijder gibi adam varken kullanmalıydık.

Adam yedekte durmaz işte sıkıntı o.Yedekte durabilecek bir adam olsaydı maaşını indirirdi kalırdı.Nice'de 800 bin Euro'ya oynayan adam bizde 4.5 milyonu bırakıp giden adam pekala bunu yapardı ancak kenarda durabilir miydi onca seneden sonra bu sıkıntı.Kendisi dursa medya durur muydu o da var.Selçuk'ta bile ne yaygara kopardılar adiler.

Bunun dışında bu adamdan artık 4.5-5 milyon Euro bandında maaşlı ilk 11 oyuncusu olmaz bu kadar net.O konu tartışmaya kapalı.

Adam yedekte durmaz işte sıkıntı o.Yedekte durabilecek bir adam olsaydı maaşını indirirdi kalırdı.Nice'de 800 bin Euro'ya oynayan adam bizde 4.5 milyonu bırakıp giden adam pekala bunu yapardı ancak kenarda durabilir miydi onca seneden sonra bu sıkıntı.Kendisi dursa medya durur muydu o da var.Selçuk'ta bile ne yaygara kopardılar adiler.

Bunun dışında bu adamdan artık 4.5-5 milyon Euro bandında maaşlı ilk 11 oyuncusu olmaz bu kadar net.O konu tartışmaya kapalı.

Sneijder dediğin adam boş adam değil. Yeteneği ve oyun zekası Belhanda'yı katlar ve farklı tarzda oyuncular zaten. Sneijder'in arkasına Fernando ve Ndiaye'yi ver bakalım ne oluyor. Yıllarca çöplerle oynadı adam yine çok iyi katkı verdi. Takım çok hızlı reaksiyon gösterip topu geri kazanıyor yoksa Belhanda'nın ezdiği toplarla yemediği küfür kalmamıştı. Yinede bizim için iyi bir oyuncu kazık fiyata gelmesine rağmen.

Sneijder dediğin adam boş adam değil. Yeteneği ve oyun zekası Belhanda'yı katlar ve farklı tarzda oyuncular zaten. Sneijder'in arkasına Fernando ve Ndiaye'yi ver bakalım ne oluyor. Yıllarca çöplerle oynadı adam yine çok iyi katkı verdi. Takım çok hızlı reaksiyon gösterip topu geri kazanıyor yoksa Belhanda'nın ezdiği toplarla yemediği küfür kalmamıştı. Yinede bizim için iyi bir oyuncu kazık fiyata gelmesine rağmen.

Ndiaye´ye küfür yagmuru oluyor muhtmelen. Pas atamiyor, Sneijder´in "dilinden" anlamiyor diye. Soluna Tolga´yi attigin vakit de, sag tarafa kaymis, assimetrik bir oyunda top ile bile bulusamaz. Atatürk´ün de dedigi gibi, saglam kafa, saglam vücutta bulunur. Ne edeyim ben oyun zekasini, atilan paslari kontrol edebilmek icin, geriye depar atmaya gerekiyorsa, bir futbolcu.

Gecen seneki les kadroda, sinan gümüsün istatistikleri de müthisti. Su anki kadroda daha iyi olacagi anlamina gelmez, giremiyor bile 11´e. Bruma´nin gitmis olmasina ragmen.

:D Sneijder yıllarca cöplerle mı oynadı? Ne kadar cahil taraftar var ya tüm şampiyonluklar sneijder sayesinde geldı yaz bide utanma

:D Sneijder yıllarca cöplerle mı oynadı? Ne kadar cahil taraftar var ya tüm şampiyonluklar sneijder sayesinde geldı yaz bide utanma

Buna sadece sneijdere baglamamak gerekiyor, ama geldiginden sonra takimin cogu oyuncularin performansi düsmeye basladi. Talihsizlik de olabilir (bazi yönetim facialari oldu), kendisinin takima etkisi de, hasbelkader belki ikisi de. Bir oyuncunun etrafinda sürekli herkes tartismaya aciliyorsa, orada birseyler olabilir.
O yüzden etrafi lesdi demeden önce düsünmek lazim. Yada Sneijder icin vefa derken, diger oyuncularin verdiklerini yabana atmamak gerekiyor. Ama ikisi birden olmaz. Hem Sneijder´e vefa, ama digerlerine parali esekler.

Üst Alt