Belhanda'nın Performansından Memnun musunuz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda'nın Performansından Memnun musunuz?

Belhanda'nın Performansından Memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    26
Bu durumda tabiki hayır.

5 hafta oldu tık yok. Takımı baştan aşağı yeniledik. Hepsini bu kadar süre bekleyecek olsaydık puanımız 5-7 olurdu. Diğerleri çok iyi olduğu için bunu bir iki hafta daha idare edebiliriz. Bursaspor maçında da beklenen hareketi vermezse havalar çok da soğumadan bir bardak soğuk su içilmesini tavsiye ediyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu durumda tabiki hayır.

5 hafta oldu tık yok. Takımı baştan aşağı yeniledik. Hepsini bu kadar süre bekleyecek olsaydık puanımız 5-7 olurdu. Diğerleri çok iyi olduğu için bunu bir iki hafta daha idare edebiliriz. Bursaspor maçında da beklenen hareketi vermezse havalar çok da soğumadan bir bardak soğuk su içilmesini tavsiye ediyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tık yok derken aç bakayım biraz

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kötü değil ama henüz beklenen seviyede olmadığını söylemek mümkün. Ancak ölü hali bile skora ciddi anlamda etki etti 5 haftada, bunu da söylemek mümkün. Ancak oyun içinde halen beklenen düzeyde değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kesinnikle kotu oynamiyor ama cok cok iyi de oynamiyor.
Genel performansina 6/10 paun, son mactaki performansina 7.5/10 paun.

Klasik 10 numara olmadığı için Wesley'den sonra taraftara kötü geliyor. Adam top çalıyor, koşuyor, sürekli dikine araya pas deniyor.

5 haftada 1 gol 2 asist geçen hafta biraz şansı olsa 2 asist daha eklerdi hanesine. Ben başarılı buluyorum.

Ama bonservisinin altında ezildiği bir gerçek.

şimdilik vasat ama ben performansını yükselteceğinden emin gibiyim. feghoulinin performansının yükselmesi direk belhandayı pozitif etkileyecektir.

Vücut dili çok kötü bir defa. Bir adam mimikleriyle hem gevşek hem özgüven zaafiyeti telkin ediyorsa rayına oturması zordur...

Sergen Yalçın mesela, adam sektörün kabul edemeyeceği gamsızlıkta biriydi ancak özgüveni kimse ile kıyaslanamazdı, herkesin ayağının titrediği bir ortamda onun ayakları titremez, gerekeni yapardı. Tersine bir örnek ise Hakan Şükür' dür; müthiş fiziksel özelliklerinin yanısıra tam bir takım oyuncusuydu, tekniği de o fizik için gayet iyiydi, ancak muhteşem kariyerine rağmen özgüveninin yüksek olduğu söylenemez; hele de birkaç maç eleştirildiyse en iyisini yapma adına eli ayağına dolaşır saçmalar dururdu bir gol atana kadar...

Bunlar uç örnekler tabi, onların iyi özelliklerini bünyesinde barındıran biri bizim lige parayla da zor gelir belli yaştan önce...

Direkt performans anlamında hayır diyenlerdenim. Birkaç top çalması yetmez, o kadarını o yönleriyle çok eleştirilen Alex ve Sneijder' da yapıyordu çoğu zaman. Birkaç kilit pas atmış olması da keza. Oyunun liderlerinden biri bari olması lazım, öyle bir izlenim edinemedim şu ana kadar...

Kesin değerlendirme için erken olduğuna katılırım, biraz daha derli toplu oynamaya başlarsa, iki derbide göstereceği iyi performans benim fikrimi bile değiştirir. Kendisine kin gütmem için sebep yok; başarısına hep beraber seviniriz umarım...

Üst Alt