Belhanda'nın Performansından Memnun musunuz? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda'nın Performansından Memnun musunuz?

Belhanda'nın Performansından Memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    26
Forumun kalitesini çok iyi belli ediyo şu anket mesela antuda açılsaydı sadece gol ve asist sayısına bakılır yüzde 90 hayır çıkardı ankette ama gsc de genel performansa bakılıyor ve eşit sonuç çıkıyo gol veya asist yapmazsa sadece ofansif olarak sorumluluk biraz daha alsa ve vurdumduymaz hareketleri bıraksa yüzde 80 evet çok rahat alır tekrar söylüyorum gol ve asist yapmadan hemde.

Gol ve assist sayisi da kötü degil ki. Daha cok erken istatistik degerlendirmesi icin, az da görünse, 5 macta 3 skora direk katki 60%´lik bir oran. Asaga yukari 34 macta 7 gol, 14 asiste tekabul eder.

Skora direk katkidan tav olan arkadaslarin bu durumda kötü birsey deme sansi yok aslinda. Yani pasif denilen halinin, hücuma katkisi hem direk, hemde indirek anlamda gayet iyi, ve bu "pasif" hali. Ve iyi mücadele eden, bir hücum orta sahasi icin cok iyi defansif katki yapmasi da bonusu.

Yani Belhanda gayet solid, ama daha aktiflesirse, ve bu defansif randimani da upkeeping ederse, manyak birsey cikar ortaya.

lig baslamadan elestiri ve küfür yiyen adamdan bahsediliyor, ona ragmen yine iyi performans gösteriyor.
Peki ne olacaktı oynamam mı diyecekti? O konunun sorumlusu yönetim, taraftar değil, her ne kadar yapılan aptalca olsa dahi. Profesyonel futbolcu bunlara kulağını tıkayıp işine bakmak zorunda, sonuçta bu işten para kazanıyor. Bu taraftar herzaman böyleydi, sevgisini de tepkisini de abartıyor ama ne zaman duracağını da biliyor. Bundan kastım, oynadığı hiç bir maçta, buna iç sahada Östersunds maçı dahil, taraftar ile en yakın temas olan stadyumda tek bir tepki görmedi.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Laubali hareketlerini bıraksın. Akan oyunda aksamasın kafi. Zaten asist ve asist öncesi kilit paslarını şuanda bile yapıyor.

Yani klasik 10 numara tipindeki mesatro değil o beklentileri bir geçelim modern tipte bir hücumcu orta saha 13 golümüzün 9'un da doğrudan Belhanda var ...

Ha Belhanda hakkında benimde beğenmediğim bir konu var sanki hala Galatasaray'a ait hissetmiyor kendini öyle canını dişine takıp oynayan arkadaşlarının yanında belhanda biraz daha istediği zaman oynuyor gibi ...

Her Allah korkusu olan insanin yaptigini yapiyor.

Kendisini gelistiriyor.

Cok yakinda aldigi paranin kardiligini fazlasiyla verirken de gorecegiz.

Peki ne olacaktı oynamam mı diyecekti? O konunun sorumlusu yönetim, taraftar değil, her ne kadar yapılan aptalca olsa dahi. Profesyonel futbolcu bunlara kulağını tıkayıp işine bakmak zorunda, sonuçta bu işten para kazanıyor. Bu taraftar herzaman böyleydi, sevgisini de tepkisini de abartıyor ama ne zaman duracağını da biliyor. Bundan kastım, oynadığı hiç bir maçta, buna iç sahada Östersunds maçı dahil, taraftar ile en yakın temas olan stadyumda tek bir tepki görmedi.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sen gel adama küfür et hic suclu olmadigi yerde sonra full performans bekle.
elbette isini yapacak para aliyor ama temkinli olmasida cok normal.
dedigim gibi yinede isini yapiyor kac mactir cogu asistler ondan geliyor, daha iyi olacaktir.

Son düzenleme:
sen gel adama küfür et hic suclu olmadigi yerde sonra full performans bekle.
elbette isini yapacak para aliyor ama temkinli olmasida cok normal.
dedigim gibi yinede isini yapiyor kac mactir cogu asistler ondan geliyor, daha iyi olacaktir.
Ben sahsen bekliyorum, hele bu kadar para alan oyunculardan.
Kocaman adamlarin, bu isten para kazanan adamlarin, hele hele gelir konusunda üst seviyede olan adamlarin, böyle seyleri uzatmadan devam etmeleri gerekir.
Ayrica dedigim gibi tribünlerden simdiye kadar tek bir tepki almadi, aksine tribünler takimin iyi olmasi ile birlikte coskulular.

Ben sahsen bekliyorum, hele bu kadar para alan oyunculardan.
Kocaman adamlarin, bu isten para kazanan adamlarin, hele hele gelir konusunda üst seviyede olan adamlarin, böyle seyleri uzatmadan devam etmeleri gerekir.
Ayrica dedigim gibi tribünlerden simdiye kadar tek bir tepki almadi, aksine tribünler takimin iyi olmasi ile birlikte coskulular.

uzatigi birsey yok, sadece temkinli. hic bir oyuncu böyle olaylardan sonra yüzde yüz performans gösteremez.
ila aklini kurcaliyor, gecen mac degilde ondan öncekmiydi ne, kalenin önünde bombos pozisyonda atamadi ?
kafasi rahat olan adam atar, rahat olmayan adam kacamakli oynar azda olsa. özgüven meselesi bu.
yinded katki sagliyor son mac goller onun sayesinde geldi, zamanla daha iyi olacaktir.

uzatigi birsey yok, sadece temkinli. hic bir oyuncu böyle olaylardan sonra yüzde yüz performans gösteremez.
ila aklini kurcaliyor, gecen mac degilde ondan öncekmiydi ne, kalenin önünde bombos pozisyonda atamadi ?
kafasi rahat olan adam atar, rahat olmayan adam kacamakli oynar azda olsa. özgüven meselesi bu.
yinded katki sagliyor son mac goller onun sayesinde geldi, zamanla daha iyi olacaktir.
Ben bu düsünceye katilmiyorum ama düsüncene saygi duyuyorum.

8-10 milyon euro verdiğimiz bi ofansif orta sahadan daha fazlasını isterim ben şahsen.Şu ana kadar gayet vasattı.Son maçta Gomis'e attığı topdan maç başına 2-3 tane atması +ceza sahasına daha fazla girmesi lazım.

Çok fazla pas hatası ve top kaybıyla oynuyor.Bu kadar maliyetli birisinin bunları yapmaya hakkı yok.1-2 milyon verirsin de kazmanın teki çıkar birşey demezsin ama 10 milyonluk adam daha derli toplu oynamalı

Badou' ve Belhanda'nin max bonservis maliyeti 4-5m~olmaliydi.
Piyasanin ucmasi bizim yonetimin bol kepceden para salmasi ile ederinden fazla bedelle alindilar.Alindilarda yeter be kardesim yok 10m verdigim adam macta 10 asist yapmali.
Yok 9m verdigim adam %90 pas isabeti yakalayip her mac 30 kilit pas atmali.
Badou da Belhandada gecen sezon takimlarinda gosterdigi performansa yakin oynuyorlar.
Acin nice ve osmanli maclarini izleyin.
Bonservis uzerinden amansizca yapilan elestirileri anlamsiz buluyorum.Bir siniri olmali.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt