Belhanda'nın Performansından Memnun musunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda'nın Performansından Memnun musunuz?

Belhanda'nın Performansından Memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    26
beklentiye göre değişir. mesela takımı yönetecek bir maestro beklentisi varsa bunu veremedi daha. ama takım içerisinde işleyen bir dişli beklentisi varsa bunu gayet güzel karşıladı. 5 maç için bakacak olursak golü var, asisti var, asistin asisti var, takımın girdiği pozisyonların çoğunda bir şekilde ismi geçiyor. yeni takım, yeni transfer, alışma süreci vs düşünecek olursak ilk 5 hafta için gayet yeterli

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

beklentiye göre değişir. mesela takımı yönetecek bir maestro beklentisi varsa bunu veremedi daha. ama takım içerisinde işleyen bir dişli beklentisi varsa bunu gayet güzel karşıladı. 5 maç için bakacak olursak golü var, asisti var, asistin asisti var, takımın girdiği pozisyonların çoğunda bir şekilde ismi geçiyor. yeni takım, yeni transfer, alışma süreci vs düşünecek olursak ilk 5 hafta için gayet yeterli

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Asistin asistini sayiyor muyduk renktas, zira gecen sene bununla dalga geciliyordu burada baska bir oyuncumuz icin.

Forumun kalitesini çok iyi belli ediyo şu anket mesela antuda açılsaydı sadece gol ve asist sayısına bakılır yüzde 90 hayır çıkardı ankette ama gsc de genel performansa bakılıyor ve eşit sonuç çıkıyo gol veya asist yapmazsa sadece ofansif olarak sorumluluk biraz daha alsa ve vurdumduymaz hareketleri bıraksa yüzde 80 evet çok rahat alır tekrar söylüyorum gol ve asist yapmadan hemde.

Forumun kalitesini çok iyi belli ediyo şu anket mesela antuda açılsaydı sadece gol ve asist sayısına bakılır yüzde 90 hayır çıkardı ankette ama gsc de genel performansa bakılıyor ve eşit sonuç çıkıyo gol veya asist yapmazsa sadece ofansif olarak sorumluluk biraz daha alsa ve vurdumduymaz hareketleri bıraksa yüzde 80 evet çok rahat alır tekrar söylüyorum gol ve asist yapmadan hemde.

burada da seviye düşüren üçbeş adam var biri şuan post atıp duruyor isim sorma hidayetcim.

burada da seviye düşüren üçbeş adam var biri şuan post atıp duruyor isim sorma hidayetcim.

Var yok değil malesef ama her yerde vardır öylesi okulda , işte , çarşıda , pazarda her yerde öyle yapmalarının nedenide konuşulma şuan sen onun hakkında konuştun ya o çok keyif aldı artırarak devam edicek yaptıklarına.

Katiliyorum. Bende hayir dedim zira Belhanda israrla kaleye sut cekmiyor. Hücumda bazen sacma sapan toplar kaybediyor, agir cekim oynuyor. Istatistiklere bakarak oy vermedim. Istedigi zaman cok güzel oynuyor.

Bu yüzden "hayır" oyu kullandım. Bu eksiklerini giderirse memnun olacağım performansından. :ka21:

Değerinin hakkını verecek bir oyunu yok. İlerde olur mu bilmem ama pek ışık alamadım. Bence ederinden çok fazlasını verdiğimiz bir oyuncu olarak hatırlayacağız ilerleyen yıllarda. Yanılmayı dilerim elbette.

Üst Alt