Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti!

Cevap: Son Dakika l Beşiktaş Ersan Gülüm ile anlaştı

umarım bu yonetimde polat yonetımıne benzemez hanı gelen gıdenı aratır demişler ya... çok guvenıyorum unal baskana insallah hayal krıklıgına ugratmaz bizi :(

Bitmiş, bitmiş

fırat günayer

Son dakika ..Adanaspor Başkanı Bayram Akgül'le de konuştuk..''Yıldırım Demirören yanımda,anlaşmaya vardık,Ersan Bjk'ye hayırlı olsun'' dedi

Yok böyle birşey daha ortada, Sporx yazmıştı yoksa çoktan, sakin olun panpalar. Beşiktaştan %100 daha iyi teklif götürmüşüzdür ama Ersan BJK'yi seçmiştir en kötü ihtimal. Üzülmeyin Servet çok kaliteli yerli stoperdir form tutunca Terim ile birlikte göreceksiniz :) Bende Ersan gelsin istiyordum ama Servet + kaliteli yabancı stoper iyi olacaktır.

Oha kac tane stoper aldi bunlar?

I.Toraman, Sivok, Egemen, Ersan, Samba.

Hepside as oynamasi gereken oyuncular.

4 milyona almışlar Akgül P.tesi görüşücem deyip C.tesi bjk ya satmak ne demek lan.

@firatgunayer fırat günayer

Son dakika ..Adanaspor Başkanı Bayram Akgül'le de konuştuk..''Yıldırım Demirören yanımda,anlaşmaya vardık,Ersan Bjk'ye hayırlı olsun'' dedi

Çok saçma.

Bize görüşme günü verip görüşmeden nasıl verirlerki Beşiktaşa?

Bu tam şeylik.....

bu kadar pasif kalınmaz ya yerli transferde bu kadar ağırlık olmaz hala pzt görüşcez diyolar ya al işte gitti adam kaldık yine servetle gökhandan birine yazık gerçekten

Ntvspora göre forlan mayısta burdaydı haber1903'e ve resmi siteye inanırım

Adanaspor baskanini geçtim ama bjk yönetiminin yaptigi da denyoluk. Sag bekte Ekrem barzosunun, solda da Ismail'in tek alternatifi yok adamlar hala stoperlerle kadroyu sisirmeye devam ediyorlar.

Bütün duyumcular patladı. Bundan sonra her twitter'i paylaşmayın.

Adanaspor baskanini geçtim ama bjk yönetiminin yaptigi da denyoluk. Sag bekte Ekrem barzosunun, solda da Ismail'in tek alternatifi yok adamlar hala stoperlerle kadroyu sisirmeye devam ediyorlar.

Onlarınki denyoluksa bizimkilerin yaptığı nedir?Bizde stoperde kim oldugunu sanıyosunuz.Servet ve gokhan zan.Toplasan 1 adam etmiyor.Ersan yerli olrak alınabilecek tek stoperdi kacırılmış oldu.Ersanın alternatifi yok bana gore olay bitmiştir.Gecmiş olsun bize.

Üst Alt