Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti!

Cevap: Son Dakika l Beşiktaş Ersan Gülüm ile anlaştı

Haber1903 anlasildi diyor ve kaynak olarak kendilerini gosteriyorlar. Herkez begenmesede o siteyi, herzaman transferleri onceden biliyorlar. Yonetimde tanidiklari var.

Ama ben Ersan'in veya yarin baskanin agzindan duyana kadar inanmam. 1 kere lafindan donen adam yine doner.

Selçuk İnan'ı Adnan Polat'ın anlaşıp getirdiği koca bir yalandır. Adnan Polat kendini gider ayak şirin göstermek için mi demiş bunu? Adnan Polat başta olsaydı, Selçuk Fenerbahçe'deydi kimse kandırmasın kendini.

Sezon ortasında Selçuk ile anlaşan Adnan Polat'tır. Adnan Polat'tan nefret ediyorum ama durum bu.

Stoper fazla gibi gelebiliyor ama seneye toraman-egemen-sidnei-ersan 4lüsü sahada olursa şaşırmam

Duyumcular ve Twittercıler nerdesiniz..Bundan sonra paylaşana 1 gün MYC verilecek.

Bu işin böyle olacağı belliydi,ben Adanalıyım,Akgül ailesi paragözün önde gidenidir.Fiyatı arttırmak için Galatasaray'a önermiştir muhtemelen 3 milyon euro'ya sonra BJK'ye gidip bunlar 3 verdi yükseltmeniz lazım demiştir,bu transferin bu kadar uzamasının sebebi de o.Hani yazdığım gülünç bişey olabilir ama bu adamlar bugünkü servetini baya bi adam kazıklayarak sağladılar Adana'da.Yapacak birşey yok.

Valla gercekten guvenim sarsıldı.kadro yapılanmasında alternatifi olmayan adamlar var.Ersan bunlarda biri kacırdık.Yazık.

Geçmiş olsun arkadaşlar, bütün kaliteli ve genç Türk oyuncuları rakiplerimize kaptırdık. Yazık !!

giden giderse öz evlatlarımız için sevinirim . onun bunun evladına para vereceğimize sinanı,ahmet kesimi,3 sene önce arsenallerin istediği semih kaya ya şans vermeli. yaygara yapmayada gerek yok :).

Bu dediğine sen bile inanmıyorsun. Ne Kesimi ne Kayası bunlar hikaye

Biz galiba çok çok büyük transferler yapacağız her bölgeye. Yoksa bir Selçuk 'u almakla ne değişir bilmiyorum.

Üst Alt