Better Call Saul - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aynen dediğim şekilde izledim ve öyle ahım şahım birşey görmedim zaten. Ama ikinci sezonunu da izlerim herhalde.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

bro boşver bunu bb ye bağlılık hissettiğin için bunu izliyorsun muhtemelen ama vaktine yazık shameless diye bir dizi buldum bb ile alakası yok ama süper...

Bişey eksik gözümüz Walter i mi arıyor acaba :D Narcos u bekliyorum ben bu sarmadı hiç beni

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

re: SE02EP01

Sezonu sağlam bölümle başladik.

Bölümde bir kaç subliminal mesaj var

Vince Gilligan hayranlarina önem verdigini bir kez daha kanitladi

Son düzenleme:
re: SE02EP02

Ilk bölüm kadar hareketli degildi, ama yine de çok komik sahneleri vardi.

Saul'in polislere anlattigi pasta hikayesi, mesela, çok güldürdü. :D

Gözlüklü herif gördügüm en gerizekali tv characterlerden birisi. Walt's oxymoron.

Son düzenleme:
re: SE02EP04

Geçenki bölümden birazcik daha iyi, ama daha hala yeterli bulmuyorum.

Mike amcamiza büyük geçmiş olsun

Son düzenleme:
S2 E4

İyi bölümdü. Mike Ehrmantraut reisin ağırlık koyduğu her bölüm, ayrı güzel oluyor.

Mike'lı, Tuco'lu, Krazy-8'li güzel bir bölüm izledik. Ve sadece benim dkkatimi mi çekti bilmiyorum ama, Breaking Bad'in ilk sezonunda Tuco, Skinny Pete ile aynı hapiste kalıp çıkmıştı. Hapisten yeni çıktığı vurgulanıyordu. Bu bölümde, hapse niye girdiği de güzel bir biçimde işlenmiş. Senaristi ayakta alkışladım bir kez daha. Muhteşem bağlantılar kuruyor Breaking Bad ile arada.

S2 E4

İyi bölümdü. Mike Ehrmantraut reisin ağırlık koyduğu her bölüm, ayrı güzel oluyor.

Mike'lı, Tuco'lu, Krazy-8'li güzel bir bölüm izledik. Ve sadece benim dkkatimi mi çekti bilmiyorum ama, Breaking Bad'in ilk sezonunda Tuco, Skinny Pete ile aynı hapiste kalıp çıkmıştı. Hapisten yeni çıktığı vurgulanıyordu. Bu bölümde, hapse niye girdiği de güzel bir biçimde işlenmiş. Senaristi ayakta alkışladım bir kez daha. Muhteşem bağlantılar kuruyor Breaking Bad ile arada.

Mike amcamız dövüldüğünde için yanmadı mı

Üst Alt