Beyler :( - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyler :(

Cevap: Beyler :(

Uzun lafin kisasi.

Git , söyle herseyi. Kaybetme korkusu var olsada, farketmes.

Denemesen de kaybetmisindir.

Arkadas olarak da istemiorsundu onu? ehhh ozamand ne yapacan belli.

Zor olur biliorum, ama en dogrusu bu.

Kalbini dinle :)

Hatundan hayır diye olmaz diye bir kelime duymadım.

Aranızda polyannalar çıkabilir bu evet dediği veya evet demek istediği manasına gelmiyor.

Ben yapabileceğim en iyi şeyleri yaptığımı düşünüyorum.Bu duruma karşı bir tepki vermedi.Nötr olduğunu söyledi.

Hala konuşuyoruz.Keşke ben değil başkası olsaydı vs dedi.Eski ilgi alakası da yok gibi zaten sanırım yanlış anlamamam için öyle yapıyor.

Bu kadar yaniBitti.

'Keşke ben değil başkası olsaydı vs dedi'

Surasi onemli acaba niye oyle birsey demis olabilir... Hastaligi felan olabilir yada kendini sana layik gormiyor olabilir yada istemiyor olabilir hmm

Hayirlisi olsun reyis.

Yalnız kapıyı çok net açık bırakmış. Arkadaş olarak takıldığın birinin birden sevgilin olmasını beklemek dediğin gibi Polyannacılık olur. Sen kovalayıp, kendini ona ispat ettikçe. Kız zamanla ikna olacaktır zaten. Ha bu kadar çabuk pes ediyorsan senin bileceğin iş.

Bir abimin başına geldi bu olay geçtiğimiz senelerde. 5 senelik arkadaşına karşı aynı senin gibi duygular beslemeye başladı ve dayanamadı açıldı sonuç olarak. Kız onun suratına bakmadı ama "hayır" da diyemedi. Allem etti kallem etti, atıyorum oturduğu yere gitti. Bir kafeden çıkarken yakaladı. Bir çaba gösterdi ve öyle ya da böyle birlikte oldular. Hala da devam ediyor birliktelikleri.

Kız apaçık sana açık kapı bırakmış.

'Keşke ben değil başkası olsaydı vs dedi'

Açıkçası bu cümleyi ilk okuduğum an aklıma direk şöyle bir şey geldi: Sen o kişinin hayatında "insan" olarak oldukça değerli olanlardan birisin. Yani sağlam bir arkadaş veya dost bâbında. Doğal olarak da senin duygularının aranızda bir bozulmaya yol açabileceğini düşünmüştür.

Bundan sonra ne olur kısmına gelirsek de: Kendimi sana örnek olarak vermek elbette doğru bir örnek olmayabilir. Neticede insanların hayatları çok farklıdır. Ancak yine de söylemek istiyorum. Seninle aynı şeyleri yaşadım. Hatta senin aldığın bu cevabın aynısını aldım. Yakın bir arkadaşımdı, doğru zamanı bulmak için çok uğraştım, buldum da. Ancak sonu senin gibi oldu. Tabii şu an olumsuz bittiğini sanacaksın, hayır. Fazla uzatmadan özetliyim, benim duygularımı öğrendikten tam 8 ay sonra o bana geldi. Ancak şöyle bir şey de var, evet ister istemez bir soğukluk oldu en başta ama o 8 ay boyunca aramızdaki arkadaşlığın, samimiyetin hatrına biz hep konuştuk, görüştük. Ve inan ben duygularımla ilgili o 8 ay boyunca zerre girişimde bulunmadım. Belki de en önemli nokta buydu. Sonuç olarak o kişiyle 3,5 yılı aşan bir ilişkim var ve Allah'a çok şükür sorunsuz devam ediyor.

Senin için de hayırlısı olsun inşallah. Bu işler pat diye olmaz bilirsin, sen o arkadaşınla bağını koparma yeter. Ve en önemlisi yaptığın hiçbir şeyde duygularını apaçık ortaya serme. Yoksa kendinden uzaklaştırırsın. Allah gönlüne göre versin. :)

İşte kızlar böyledir

Bir laf ederler,biz erkekler olarak ulan bu laf ne anlama geliyor,ne demek istedi acep diye düşünürüz

Bir şey söylimmi

Kızlar bu gibi durumlarda bir lafla çok şey anlatacak kadar akıllı değillerdir

O an aklına o gelmiştir onu demiştir.Diyecek bişi bulamamıştır bunu demiştir

TEk diyeceğim kovalayan olma.Kaçan ol.Sen üstüne düşeni yaptın.Sıra onda.Bir kaç gün mesak dahil atma.Gelirse gelir gelmezse gelmez.Ama mutlaka bir tepki verecektir ;)

Kız böyle kompleks bir cümle kurduğuna göre senin ona açılmanı daha önceden planlamıştır. Klasik şeyler bunlar.

Sen kendini fazla kaptırma ama yine de, yoksa dediğim gibi bu işte en çok zararlı sen çıkarsın. ;)

ulan benim icim ciz etti reis.. allah yardimcin olsunda.. ben anlamiyorum bu hatun milletini.. bi erkekle nasil cok iyi arkadas oluyorsun nasil duygu beslemeden arkadas arkadas takiliyorsun.. bence kizin ustune gitme gittikce uzaklasir.. uzak dur.. senin arkadasligini ozliyecektir sonrada seni yaninda istediginin farkina varacaktir diye dusunuyorum.. sen bi bosluga dusme o dussun.. sen dusersen.. arkasinadn kosarsan devamli kacar.. kadin milleti oyledir..

İşte kızlar böyledir

Bir laf ederler,biz erkekler olarak ulan bu laf ne anlama geliyor,ne demek istedi acep diye düşünürüz

Bir şey söylimmi

Kızlar bu gibi durumlarda bir lafla çok şey anlatacak kadar akıllı değillerdir

O an aklına o gelmiştir onu demiştir.Diyecek bişi bulamamıştır bunu demiştir

TEk diyeceğim kovalayan olma.Kaçan ol.Sen üstüne düşeni yaptın.Sıra onda.Bir kaç gün mesak dahil atma.Gelirse gelir gelmezse gelmez.Ama mutlaka bir tepki verecektir ;)

aynen bence konusmada.. deki adi ne diyelimki Derya.. Derya ben senle yapamiycam.. arkadas gibi olamiyorum, sana karsi hissetiklerimi soyledikten sonra hic olmaz.. kusura bakma de, ben senin arkadasin olarak kalamam.. kendine iyi bak allaha emanetsin, mutlu ol yeter.. bitti.. bidahada bisey yazma.. oyle yada boyle o sana bisey yazacaktir..

Hatundan hayır diye olmaz diye bir kelime duymadım.

Aranızda polyannalar çıkabilir bu evet dediği veya evet demek istediği manasına gelmiyor.

Ben yapabileceğim en iyi şeyleri yaptığımı düşünüyorum.Bu duruma karşı bir tepki vermedi.Nötr olduğunu söyledi.

Hala konuşuyoruz.Keşke ben değil başkası olsaydı vs dedi.Eski ilgi alakası da yok gibi zaten sanırım yanlış anlamamam için öyle yapıyor.

Bu kadar yaniBitti.

Cahit konusmayı ve ortamı detaylı olarak yaz [yazarsan cok iyi olur], en iyi seyleri yaptıgımı dusunuyorum diyosun, ne yaptın, o ne yaptı mimiklerine kadar yaz. bitti mitti deme oyle basit digil bu isler, once bir durumu inceliyim.. yaz bekliyorum

Üst Alt