Beyler :( - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyler :(

Cevap: Beyler :(

Emir noktayı koymuş.Bir kız için 26 sayfa konuşulur mu lan.Yok video hazılamalar falan ohooo.

Git konuş direk söyle,senden biraz hoşlanıyorsa sendeki özgüveni görüp kabul eder zaten.

Bu kadar basit.

Lan reis keşke 2 gün önce yapsaydık şunu fırsat da geldi hırbonun biri gülü koydu masaya ona baktım alma diye işaret etti.Biz arkadaşız dedi çocuğa.Almadım eşek kafam.Odunluk yaptık lan :(
o zaman senin ilaç belli renkdaş

bilimum gül satan çingenelerin mekanına yolunuzu düşür sittin sene size gül satmadan bırakmazlar

o esnada yavşayabilirsin yani açılabilirsin demek istedim :yenieek:

Beyler sıkmayın canınızı artık ya herşey yoluna girer umuyorum ki,valla bugün bi adam kapının önünde oturuyodu öğle vakitleri,indim tansiyonu düştü falan sandım yaşı 45 falan işte bi alkol koktu dedim tamam anneme hemen bi acı kahve yap dedim içirdim adama adam bi başladı anlatmaya evlenemedim kızlar hep kazık attı bu yaşıma kadar,düşünün adam 45 yaşında adam ağlıyor falan içim acıdı ya,annemle yasıyorum diyo cok seviyorum onun gibi bi kız bulamadım bi türlü falan diyo götürdüm bıraktım evine sonra hala etkisindeyim yani,herkesin hayatta büyük dertleri var ama bir gün herşey güzel olacak,Tıpkı bizim 2 hafta sonra ŞAMPİYON olacağımız gibi ;)

Çiçek olayına sevgili olduktan sonra gir.

Ben teklif ederken kinder çikolata vermiştim lan :D (o esnada değil tabii teklifi yapmadan 2 saat önce falan) içinden oyuncak çıkanlardan hala anlatır :asd:

oyuncağı da saklıyordu 4-5 yıldır sonra ne oldu haberim yok ama.

Beyler sıkmayın canınızı artık ya herşey yoluna girer umuyorum ki,valla bugün bi adam kapının önünde oturuyodu öğle vakitleri,indim tansiyonu düştü falan sandım yaşı 45 falan işte bi alkol koktu dedim tamam anneme hemen bi acı kahve yap dedim içirdim adama adam bi başladı anlatmaya evlenemedim kızlar hep kazık attı bu yaşıma kadar,düşünün adam 45 yaşında adam ağlıyor falan içim acıdı ya,annemle yasıyorum diyo cok seviyorum onun gibi bi kız bulamadım bi türlü falan diyo götürdüm bıraktım evine sonra hala etkisindeyim yani,herkesin hayatta büyük dertleri var ama bir gün herşey güzel olacak,Tıpkı bizim 2 hafta sonra ŞAMPİYON olacağımız gibi ;)

Konuyu efsane bağlamışsın son cümlede :asd:

kız agaca mı derse hayır agaca degil bildigin cıkarmısın der o da

ergen muhabbeti digil bu.. senden hoslanıyorum seninle daha fazla vakit gecirmek istiyorum turevi kavak yelleri muhabbetinden uzak durmalı esas:eek:, birin gozunun icine bakarak seninle daha fazla vakit gecirmek istiyorum gibi sapıkca bisey soylenir mi yahu .lol. ozel olmanı istiyorum ne demek, ozel olmasa o pozisyonda en basından bulunmazdı zaten:ka21:

Kızlar nelerden hoşlanır nelerden hoşlanmaz gibi muhabbete girmek istemiyorum ama evlenmeden önce uyguladığım bu yaklaşım hep tutmuştur. :) Ha bir de sakın kızın karşısına jöleli ronaldo tarzı saçlar ve döt cebi diz kapağı hizasında olan kot pantolonla (bunu özellikle koyu, yatık ve altıçizili yaptım :) ) çıkmayın derim. O tipleri itici bulan çok kız var :D

Çiçek olayına sevgili olduktan sonra gir.

Ben teklif ederken kinder çikolata vermiştim lan :D (o esnada değil tabii teklifi yapmadan 2 saat önce falan) içinden oyuncak çıkanlardan hala anlatır :asd:

oyuncağı da saklıyordu 4-5 yıldır sonra ne oldu haberim yok ama.

Çikolatanın içinde ne vardı da 2 saat önceden verdin ve etkisini bekledin? :D

Üst Alt