Beyler :( - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyler :(

Cevap: Beyler :(

CAHİTCİGİM BAK;

SAKIN boyle seyler yapma, boyle seyler yaparsan kız 13 yasında degilse icinden salak der sana haberin olmaz. extra bi ugras verme, hele verdigini belli - sakın ETME!! + telefonda falan soylenmez boyle seyler! delirtme Cahit.

sen herkesi bırak bi sn. Emir kardesine kulak ver ok?

sana diyorumki, kızla bulus normal arkadas gibi [arkadassınız zaten].. sonra bi bank'a falan oturun normal konusurken sessizlik esnasında birden acıl kıza, pat pat pat soyle ! gozlerine bakarak soyle, lafı kısa kes ve cevap vermesini bekle

yapacagın en iyi ve en iyi sey budur, ve en iyi muhtemelen pozitif sonuca yonelik hareket budur. istersen yap, istersen yapma, yaptıgın takdirde basarısız olursan da gel bana istedigini soyle burda herkesin icinde.

bak ornek veriyorum :

slm

slm

nbr

nbr

bla

blabla

bla

kız : havalarda cok ısındı diiğmi

sen : hmm evet

sessizlik..

Çaaat! - elini tut

sen : Zeynep, seni manyak gibi seviyorum [gozlerine bak] saklamaktan bıktım

kız : dalgamı geciyosun Cahit? :SS: ama icinden ---> [
drool.gif
]

sen : seninle bole arkadas olarak kalamıcam yani haberin olsun, yok ugrasıyorum ama olmuyo iste [gozlerine BAK!]

kız : nasıl yani, yani nediosn yeani [falan der] (yada) --> awww canııım /falan yapar zaten

KURAL 1 - kız seni begenmiosa zaten şansın yok, ki oyle bişey oldugunu sanmıyorum

KURAL 2 - kendine guvenli ve samimi davrandıgın takdirde basarısız olma sansın yok

sonrasında gelisine gore davran.. boka sardıgını hissedersen sus ve aynen konuyu kapat.. kızın ilgisini cektiysen o acıcaktır konuyu ilk. iyi gittigini hissedersen devam et.. konusurken kızın gozlerine bak, konusmazken havaya falan bak gozlerini kacır, ki impact saglam olsun:ka21:

dedigim gibi cahit, sen kendine guvenli ama masum davran yeter. sakın abuk subuk seyler yapma Cahit, etme eyleme Cahit.. dedigimi yap, sade ve temiz olsun, sonra gelip burada bana tesekkur edebilirsn
ayatollah.gif

Emir reis aşağı yukarı benim önereceklerimi demiş. Baş"bakan" olarak destekliyorum. :ka21:

Bişey soracağım...

Müstakbel yengemiz hangi takımlı...:D

Fenerliyse hiç kaçırma...

Benimkide fenerli tüm hıncımı evlendiğimde alacağım...:ask:

o zaman senin ilaç belli renkdaş

bilimum gül satan çingenelerin mekanına yolunuzu düşür sittin sene size gül satmadan bırakmazlar

o esnada yavşayabilirsin yani açılabilirsin demek istedim :yenieek:

Ahahaha. Yolda hanımla yürürken bana da satmaya çalışmıştı. Ben de gururla biz evliyiz istemez demiştim. Arkamdan bana koca burunlu diye bağırdı :D Haklıydı ama :D

Sevgililer günüde satış yapmaya çalışanlara biz sevgili değiliz evliyiz diyenler vardır o geldi aklıma :asd:

Büyük bir fırça onları bekler evde..

Cahit kardeş bence yüz yüze konuşma işini geç.

EN başta dediğimi yap.Doğru yolada girmişsin ama tekrar sapmışsın.

Bir anlık cesaret şuan hissettiğin.Emin ol yarın sabah kalktığında üç buçuk atacaksın ve işlemi gerçekleştiremeyeceksin.Eğer o cesaret olsaydı şimdiye kadar çoktan gitmiştin.Burda yapılanlar bir anlık gaz.Kola gibi belli bir süre sonra o gaz kaçacak :)

Sen sen ol otur duygularını,düşüncelerini şarkılar eşliğinde kısa bir video şeklinde dök.Kızada postala.Kızdan tepki gelenede kadarda bekle,Mutlaka tepki gelecek.Hem boşuna o kadar yolda tepmessin ve boşuna yüz yüze konuşacam diyede kendini kandırmassın ;)

Bulus bi yerde... aradan biraz zaman gecince elinden tut kendine yonelt.

Ismini soyle ve seni seviyorum de tebessum birak

O gun o kiz senin degilse bende fenerli olacam haydi dagilin

Üst Alt