Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da

Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da

Baska takimlarin da agzi sulanir Trabzon´´ a izin verirsek. Kamuoyunun önünde Trabzonspor´a izin veriyoruz ama Besiktas´a izin vermiyoruz zor derler. O yüzden eger hala kesinlesmemis bir durum yoksa kabul edilmemesinden yanayim. Ilerde basimiz agriyacak. Baslamadan kesmek lazim böyle istekleri.

buyursun gelsin Trabzonspor ,ben de gidecegim maca ,bir katkimiz olursa Avrupa yolunda ne mutlu bize.Buradaki yorumlari gorunce hem sasirdim ,hem uzuldum kin tutmak bize yakismaz ;yillarca kulubumuz Trabzonspor'la iyi iliskiler icerisinde olmustur.

Belediye Stadı sanki o stat. Türk Milli Takımları ve Galatasaray'dan başka Barça gelse yine oynayamaz, o kadar.

benim aklıma takılan şimdiye kadar kimse neden kadıköyde oynamadı :/ adamların gözünde olimpiyat stadından farkı yok arenanın stadın bize ait olduğunu bilmiyorlar heralde

Trabzonspor'u küstürmeyelim,bize artık yeni bir ezeli rakip lazım. :cool:

ya beyler saçmalamayın.arenadaki ilk avrupa maçına çıkacak takım trabzon değil Galatasaray olmalı.elalem bizim stada gözünü dikmiş.önüne gelen arenada oynamak istiyor.stad mı işletiyoruz halı saha mı belli değil.olimpiyat,inönü var orada oynasınlar.başka takım taraftarı olsa kesinlikle karşı çıkar bizim taraftar oynasın nolacak diyor.yarın öbür gün git ben avni akerde oynamak istiyorum de bakalım sadri şener,trabzon taraftarı ne diyor sana.bu stadda oynayabilecek 2 takım var o da Galatasaray ve milli takım.

Trabzonspor kendi stadinda Genclik Olimpiyatlari oldugu icin oynayamiyor. Ilk Tercih herzaman Devletin olan IStanbul Olimpiyat stadi. Ama ayni gün besiktasda Istanbulda mac yapacagi icin degistirdiler karari. Ambians olarak TT Arena cok daha üstün Olimpiyattan. Birakin oynasinlar. Koltuk moltuk kiracaklarini sanmam.

Trabzonspor kendi stadinda Genclik Olimpiyatlari oldugu icin oynayamiyor. Ilk Tercih herzaman Devletin olan IStanbul Olimpiyat stadi. Ama ayni gün besiktasda Istanbulda mac yapacagi icin degistirdiler karari. Ambians olarak TT Arena cok daha üstün Olimpiyattan. Birakin oynasinlar. Koltuk moltuk kiracaklarini sanmam.

avrupa ilk macı biz yapmalıyız.......gitsinler trabzonda oynasınlar ..

bu nasıl forum yahu.şu na bakk istiyor stadımıza,antu olsa şimdiden yönetimi zora sokardı...

Haberin başlığı ile içeriği arasındaki tutarsızlık var, gerçi son zamanlarda bu durum çok fazla söz konusu şaşırmamak lazım.

avrupa ilk macı biz yapmalıyız.......gitsinler trabzonda oynasınlar ..

Trabzonsporun zeminin son hali

attachment.php

attachment.php

EYOF baya dagitmis zemini :D

attachment.php

Buda yeni kale arkasiymis :D

ya hakikaten bizim taraftar çok saf abi gelsin oynasın zararı yok ne demek ya.sanki trabzon kardeş takımımız.galiba bazı arkadaşlar bu sene fenere karşı trabzonu destekleye destekleye kendi kendilerine kardeş takım ilan etmiş.sadri şenerin stad açılışı hakkında,selçuk transferi hakkında bize söylediklerini unuttunuz galiba.adamların forumlarına girin bakalım bizim hakkımızda neler diyorlar.fener beşiktaş olsa taraftarı anında tepki koyardı bizim taraftar uyuyor.katiyen izin verilmemeli.ben sizi o maç arenada oyandıktan sonra görücem.

burda tutanda var size heryer trabzon değil ulan ! olimpiyatta gördük sizi hadeee gidin eyofta oynayın :d

Üst Alt