Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da

Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da

saçmalık !!!

biz trabzonda mı oynuyoruz bizim stat hasarlıyken :D (çok saçma bi mantık kurdum :p )

Bizim stadımızda oynamaları taraftarı değilim hiç ama eğer aralarında anlaşıp izin vereceklerse o zaman 'rent a car' hesabı yapıp bizim yapmamız gereken tadilatları falanda trabzona kitlesinler

Buyursunlar gelsinler bence bir sorun yok. Trabzonspor bu ligdeki tek dostumuz. Ayrica kader ortagimiz kendileri kactane sampiyonluklari calindi Adamlarin ayni bizim gibi. Süper Lig'de 2.Takimim kesinlikle Trabzonspor.

Sadri sener fb stadi kendi yapti gsye niye devlet yardim ediyor diyordu simdi bizim stata oynamak istiyor iyice bi kufur edip reddetmek lazim

sadri şenerin TT arena ile ilgili görüşlerini bi araştırmanızı rica ediyorum. Galatasaray tafaftarınada gönderme vardı açılışta olanlarla ilgili.

samsunspor'un mis gibi stadı var gitsinler orada oynasınlar.

sadri şener'in lafları ne çabuk unutulmuş.

cok güzel olur, sevinirim de...

sadece onurun da dedigi gibi, trabzona izin verirsek, yarin, öbür gün besiktas gelir, bir baskasi gelir "ona da verdiniz, bize de vermelisiniz" der

Şöyle bir anlaşma olursa olur..

Eğer stadımızda bir tane bile koltuk sökülürse en ufak bir oluşabilecek hasarı Trabzonspor ödemek zorundadır..

Bu şart yoksa izin yok..

Sadri Sener ne kadar yuzsuz bir adam yahu.

Adam stadla ilgili sacma sapan seyler dedi simdi ise bizim stadta mac yapmak istiyor.

Benım Itırazım var sebebıde

Sadrı Senermı nemı Stad acılsında ytaptıgı konusmalar yuzunden

defolsun o adamı o stada ıstemıyorum hatta trabzonspru bıle ıstemıyorum defolsunlar

Üst Alt