Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da

Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da

Trabzonsporun zeminin son hali

attachment.php

attachment.php

EYOF baya dagitmis zemini :D

attachment.php

Buda yeni kale arkasiymis :D

istanbulda olimpiyat stadı diye bi stadyum var renkdaş.hatırlarsan orda bi sene az çile çekmemiştik.ayrıca inönü stadı da var,kayseri stadı da var.izmirde ,samsunda,rizede de stad var oralarda oynayabilirler.koskoca ülkede tek bizim stad yok yani.

Kesinlikle skandal. Yönetimin izin vermeyeceğine güveniyorum. Umarım utandırmaz bizi Aysal.

Millet babasının çiftliği sanıyor heralde Arena 'yı. Utanmasalar bizim de hakkımız orda oynamak diyecekler.

bence oynasınlar

turu geçme şansları çok az ama belli de olmaz bu işler

haa bi de adamların en önemli oyuncusunu bedavaya aldık :D

onlara biraz borcumuz var bu konuda

Athletic Bilbao Maçı TT Arena'da Oynansın ! - Sayfa 7 - bordomavi.net | Forum

"arena olur dıye dua edıyorum ınanın yeter ya zulimpiyat sıktı canımızı artık. bu stad zaten galatasarayın stadı degıl devletın stadı adamlar bedavadan stad sahıbı oldular bıde verırız vermeyız dıyolar.şikeci takım ya dumencıler

orada desibel yapmamız lazım full doldurmalıyız.kaldı kı dolar o stad"

allahaşkına şuradaki yorumları okuyun biraz gözünüz açılsın hala daha gelsin oynasınlar nolcak ki diyorsunuz.yemin ediyorum bizim taraftarın saflığı kafayı yedirtiyor bana.bi kafanızda hayal edin bakalım 52bin trabzonlu gelmiş arenada bağırıyor.hele bi arenada oynansın maçtan sonra forumlarındaki yorumları gelip buraya teker teker yazıp okutturucam o nolcak ki diyenlere.oynanmaması için yönetime gerekli baskıyı yapmamız gerekir

Arkadaşlar UEFA'ya yedek stadyum olarak Olimpiyat'ı bildirdik. Bunun dışına çıkma şansımız yok

forumlarından.rahat olun böylle şey olmaz

Athletic Bilbao Maçı TT Arena'da Oynansın ! - Sayfa 7 - bordomavi.net | Forum

"arena olur dıye dua edıyorum ınanın yeter ya zulimpiyat sıktı canımızı artık. bu stad zaten galatasarayın stadı degıl devletın stadı adamlar bedavadan stad sahıbı oldular bıde verırız vermeyız dıyolar.şikeci takım ya dumencıler

orada desibel yapmamız lazım full doldurmalıyız.kaldı kı dolar o stad"

allahaşkına şuradaki yorumları okuyun biraz gözünüz açılsın hala daha gelsin oynasınlar nolcak ki diyorsunuz.yemin ediyorum bizim taraftarın saflığı kafayı yedirtiyor bana.bi kafanızda hayal edin bakalım 52bin trabzonlu gelmiş arenada bağırıyor.hele bi arenada oynansın maçtan sonra forumlarındaki yorumları gelip buraya teker teker yazıp okutturucam o nolcak ki diyenlere.oynanmaması için yönetime gerekli baskıyı yapmamız gerekir
o kadar yorumun icinde bunu cimbizlamak da enteresan olmus ,genel olarak adamlar insanca mac izlemek istemisler ve yorumlarda da stada ovgu var.

Sadri Şener'in 2-3 ay öncesinde, Arena ile ilgili söylediği sözler aklıma geliyor ve beni kızdırmaya yetiyor. Her şeyi çabuk unutuyoruz sanki.

trabzon forumlarında niye gezersiniz anlamıyorum

Galatasaraylı böyle küçük işler peşinde koşmaz

stadınızda oynayalımmı bi maçlığına denilince lütfeder gidin oynayın gençler der

ve oynarlar

tamam anladık artık yönetime falan buralardan sesimizi duyurabiliyoruz mail bombardımanı yapabiliyoruz

ama her işe de karışmayalım bi zahmet

yönetim doğrusunu yapar

Ben de oynamalarını istemiyorum, bizim dışımızda ancak milli maçlarda açılması taraftarıyım bu stadın. Trabzon da Hakan Şükür' e bile küfredildiğini dün gibi hatırlıyorum.

2010 Nisan veya Mayıs'dı, hatırlayın Trabzon taraftar forumları bizim ile ilgili ahlaksız bir index hazırlamış ve bize etmedikleri hakaret kalmamıştı.

Arkadaşlar, sırf Fenerbahçe şampiyon olmasın, sırf Fenerbahçe kötü duruma düşsün diye Trabzonspor'u desteklemek nedir?

Biz Galatasaray'ız ve Galatasaray'dan başka kimseye destek vermeyiz. Yine fanatik olun, yine ateşli taraftar olun ama Fenerbahçe'ye olan nefret yüzünden başka takıma destek vermek ne demektir?

Kaldı ki Trabzonspor hayatında görüp görebileceği bir başarıyı sadece geçen sene biz ve Beşiktaş olmadığı için gördü. Bazı arkadaşlar Trabzonspor'u bizden büyük görmeye başladılar.

Yapmayın etmeyin.

Trabzonspor'a bu yıl gereken cevabı içerde-dışarda biz sahada vereceğiz.

TTArena'ya ancak bu sezon bir defa girecekler, onda da meşhur Galatasaray'a yenilmeyi tatmaya gelecekler.

Kırılmış plazmalar, kırılmış pisuvarlar, çatlatılmış fayanslar, kazınmış duvarlar.. Zararı karşılayacakta yamalı eşşek gibi olacak busefer, medeni insan olsa insanımız tamam destek olalım. Stadyum içi securty var, kendini secürtmekten aciz :)

2010 Nisan veya Mayıs'dı, hatırlayın Trabzon taraftar forumları bizim ile ilgili ahlaksız bir index hazırlamış ve bize etmedikleri hakaret kalmamıştı.

Arkadaşlar, sırf Fenerbahçe şampiyon olmasın, sırf Fenerbahçe kötü duruma düşsün diye Trabzonspor'u desteklemek nedir?

Biz Galatasaray'ız ve Galatasaray'dan başka kimseye destek vermeyiz. Yine fanatik olun, yine ateşli taraftar olun ama Fenerbahçe'ye olan nefret yüzünden başka takıma destek vermek ne demektir?

Kaldı ki Trabzonspor hayatında görüp görebileceği bir başarıyı sadece geçen sene biz ve Beşiktaş olmadığı için gördü. Bazı arkadaşlar Trabzonspor'u bizden büyük görmeye başladılar.

Yapmayın etmeyin.

Trabzonspor'a bu yıl gereken cevabı içerde-dışarda biz sahada vereceğiz.

TTArena'ya ancak bu sezon bir defa girecekler, onda da meşhur Galatasaray'a yenilmeyi tatmaya gelecekler.

Nokta !

Ayrıca TT Arenada oynanan ilk Avrupa Kupası maçı Trabzon-Bilbao maçı olmasın bi zahmet.

o kadar yorumun icinde bunu cimbizlamak da enteresan olmus ,genel olarak adamlar insanca mac izlemek istemisler ve yorumlarda da stada ovgu var.

o forumun genelinde galatasaray hakkında yazılanları okursan bizim hakkında ne düşünüyorlar neler yazıyorlar gayet anlarsın.cımbızlamaya gerek yok.ben sadri şenerin stad açılışında bize söylediklerini unutmadım.o stad açılışında yetim hakkı yediniz,siz peşkeş çekti diyenler bi zahmet o kadar laf ettikleri stadda insanca maç izlemek istemesin.hazır olimpiyat stadı var orada da insanca maç izlenebiliyor

Üst Alt