Biletlerde %25 İndirim Söylentisi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biletlerde %25 İndirim Söylentisi

Cevap: Biletlerde %25 İndirim Söylentisi

ben peki malmıyım da gidip indirimsiz kombine aldım?

bana da verdiğim paranın yüzde 25 ini iade etsinler o zaman.

eğer böyle birşey olursa kendimi kandırılmış hissederim, yaklaşık 7 senedir düzenli olarak kombine alıyorum, seneye almam

kardeş bende kombine aldım.kendimi hiçte 'mal' gibi hissetmem.bilet fiyatları pahalı.Kale arkası 20 lira,4 tane derbi maçı 100 tl olsa.senin zaten kombine paranı geçiyor bu maçlar.Yine ayrıca 600 Tl ye satılan maraton tribünündeki biletler.100 liraya satılsa.4 derbi karşılaşmasında 300 liradan satılsa yine oradan kombine alanların parasından fazla olacak.Kendini 'mal' gibi hissedecek bi durum yok yani bu durumda.İllede hissederim diyorsan oda senin .. tercihin tabi.

maçın bilet fiyatları belli olmuştur.

1. kategori - 600.00 tl (kapalı-numaralı vip 1)

2. kategori - 500.00 tl (kapalı-numaralı vip 2)

3. kategori - 350.00 tl (numaralı alt orta)

5. kategori - 150.00 tl (kapalı-numaralı alt)

6. kategori - 80.00 tl (kapalı-numaralı üst)

7. kategori - 40.00 tl (kale arkası)

8. kategori -rakip takım - 40.00 tl

İndirim yokda bindirim olmuş!!

:007:

Keşke herkes böyle olsa ama 80 tl ye geçen yıl maraton alt katta bilet buldum diye tanımadığım garip garip adamlar tavır yaptılar.Ayrıca sıkıntı kale arkalarında değil oralarda indirime gitmesine gerek yok fazla fazla doluyor oralar zaten sıkıntı diğer tribünlerde o 200 ve 450 tl arası olan koltuklarda.

Yalniz buna tepki gosterilmesini neden elestiriyosunuz ki? Kombine alanin cani patlican mi? Parayi erkenden odedi diye neden digerlerine sunulan avantajdan faydalanamiyor olmasina tepkisiz kalsin ki ?

seneye alacağın kombineye indirim yaparlar öle olmazmı???

ayrıca bir ürün satışa çıktığı zaman 100tl ye alan malmı oluyo. sora o ürün bi indirime giriyo 40tlye kadar. biraz saçma bir örnek oldu ama idare et:)

Ornek guzel ama farkli cunku sen spesifik bir urune bicilen fiyati yani artik ilk alindigi degeri bazi sebeplerle barindirmayan bir mali aliyosun (ilk once giyememek yiyememek gibi) .. Diger yandan su noktada haklisin bugun kutu kola 2 TL yarin 1 TL ye indirilirse durum ayni sayilabilir. Ancak kucuk bir farkla . Bu saydigin orneklerdeki urunler her gun ayni degeri tasiyor satan acisindan. Ancak futbol maclari oyle degil. Iddia durumuna gore, mac sayisinin onceden bilinememesine gore (orn turkiye kupasi 1 macla da bitebilir 5-6 maca da cikabilir) degiskenlik arz edebiliyor beher macin degeri.

Bazı bölümlerde indirim uygulanmış. Mesela şu resimde kategori 5 gözüken yer normalde K4 idi ve 200TL idi....

GSBONUS ile 113den 2 adet bileti almış bulunmaktayım. İnşallah bi aksilik çıkmazda güzelce maçımızı izleriz :)

Bilet Satışı İle İlgili

arkadaşlar pegasus alt'a bilet alıcam gs bonusum var yalnız 104-109 arası yer yok.. acaba bilet önceliği olanlara biletlerin bir kısmımı açılıyo satış herkese açıldığnda pegasus alt bulma şansım varmı ??

Üst Alt