Bir Yetkili: "FB Küme Düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Yetkili: "FB Küme Düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz

Cevap: Bir Yetkili: "FB küme düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz l TRT Hayırlı O

Digiturk'un bırakacağını sanmıyorum, her türlü fazlasıyla kar ediyorlar zaten. Amaçları zarar etmeyelim değil nasıl daha fazla kar ederiz. Blöf yapıyorlar.

Cevap: Bir Yetkili: "FB küme düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz l TRT Hayırlı O

hiç sanmıyorum doğru olduğunu. alemdar abi yanlış anlama senle ilgili değil bu gereksiz insanlara güvenmiyorum

Bugün radyospor'da eski bir Galatasaray yöneticisi (adını duyamadım son anlara yetiştim), Kongre'nin tamamen bir güven oyu alma çabası olduğunu söyledi.

Aydınlar, UEFA bunu diyor, bu cezaları vereceğim benimle misiniz diyecekmiş, aksi çıkması durumunda istifa edecekmiş.

Bugün radyospor'da eski bir Galatasaray yöneticisi (adını duyamadım son anlara yetiştim), Kongre'nin tamamen bir güven oyu alma çabası olduğunu söyledi.

Aydınlar, UEFA bunu diyor, bu cezaları vereceğim benimle misiniz diyecekmiş, aksi çıkması durumunda istifa edecekmiş.

bastan beri senaryo bu zaten. ahmet cakar bunu cok once soyledi. bu kongrenin olcaginida soyledi. aydinlar istifa edicek. yalniz sadece gumusdag degilde atalay gelir buyuk ihtimal tff baskani olur. sonra da kume dusme kaldirilir.

TRT daha kaliteli yayın ve anlatım yapar kesin. Dünya kupası ve Avrupa futbol şampiyonalarını müthiş veriyorlar

bastan beri senaryo bu zaten. ahmet cakar bunu cok once soyledi. bu kongrenin olcaginida soyledi. aydinlar istifa edicek. yalniz sadece gumusdag degilde atalay gelir buyuk ihtimal tff baskani olur. sonra da kume dusme kaldirilir.

Normal bir dönem olsa belki ama şu anda FIFA ve UEFA'nın gözü buradayken ona kimse cesaret edemez diye düşünüyorum.

Eğer kulüpler cezalar verilmesin derse, Aydınlar gene uygulamak zorunda olduğu için istifa edecek diyorlar zaten. Uyguladığı zaman herkesin düşmanı olacak.

Cevap: Bir Yetkili: "FB küme düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz

la olm yalan diyenleri anlamıyorum...

kaynağımı söylemem...

iki kişiye söyledim onlar yeter...

benim bu paylaştıklarım yada yakın bir durum olmazsa forumu bırakırım birdahada internette bir yazı yazmam...

Esas MİY'in düşmesi gerekiyor es-es'ten önce. Es-es eksi puanla başlar bence.

kaynağımı söylemem...

benim bu paylaştıklarım yada yakın bir durum olmazsa forumu bırakırım birdahada internette bir yazı yazmam...

Ağabey olmazsa bile neden bırakacaksın ki? Hiç gerek yok böyle şeylere. ;)

kaynağımı söylemem...

Alemdar bak!..Yalan çıkarsan ne diyeceğimi biliyosun.:D

Baslıktaki trt macları yayınlayacak ibaresi kaldırılmış, o iş yattı mı Alemdar reis?

TRT işin içine girerse acaba digiturk gibi olmasa da abonelik tarzı birşey yaparlar mı acaba diye düşünüyorum.Yoksa sadece reklam gelirleriyle olmaz o iş.Tabi devlet kurumu en azından kafamız rahat olur.Ama yine de fbnin düşürüleceğine inanmıyorum gözlerimle görmeden,kulaklarımda duymadan inanasım gelmiyor bunca kıçı başı ayrı oynayan yönetici gördükten sonra...

Baslıktaki trt macları yayınlayacak ibaresi kaldırılmış, o iş yattı mı Alemdar reis?

Ben kısalttım çok uzun diye. Başka bir amacım yok. :)

TRT konusu bir duyum, başlıkta yeralması uygun değil. Hem kısaltmak gerekiyordu.

Yayinci degistigi zaman ilk sezon ozellikle felaket olur gibime geliyor.Yetismis elaman ,ekipman tecrube gibi bir suru faktor var.Genede degisiklik iyidir yeni bir hava getirebilir.

Buda gol olmazsa vay haline Alemdar kardes.

Dogruluk payi büyüktür en azindan yumrugunu havaya kaldirmis bir Uefa varken kacinilmaz olay diyorum....

Madem böyle birşey olacak bundan muhakkak digiturk'un haberi vardır.Bizim bile haberimiz olduğuna göre onların haberinin olmaması garip olur.Ayrıca böyle birşey varsa Digiturk muhakkak bir vurgun yapmak ister.Fiyatları aşağı çekip taahhütlü üyelikli kampanyalar vs..yapar.mantıklı düşünürsek böyle birşeyin söz konusu olmadığını anlarız.

Üst Alt