Bir Yetkili: "FB Küme Düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Yetkili: "FB Küme Düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz

Cevap: Bir Yetkili: "FB küme düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz l TRT Hayırlı O

Sana göre OMG Cenk kardeş.Ben hiç memnun olmadığım için.İster inan ister inanma bana Trtden maç seyretmek daha cazip geliyor.Belki de spikerlerdendir ama ne olursa olsun Digitürk'ten çok daha iyidir benim açımdan.En azından zırt pırt yayın kesilmez.

Spikerler etken olabilir. Aman neyse konumuz bu değil öncelikle. :)

Cevap: Bir Yetkili: "FB küme düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz l TRT Hayırlı O

trtyi izlerken halit kivancin sunumuyla 58 dunya kupasini izliyor gibi hissediyorum

Kimdir bu üst düzey bürokrat ama olursa hoş olur Trt bile fena olmaz

Bana pek inandırıcı gelmedi ama inşallah doğrudur...

Olmadı gereken bunlar.

yav yapmayın ınsanların umutlarıyla oynamayın :) kongrenın amacı bellı 1 aydır yapılmaya calısılan seyler bakanın acıklamaları nıhatın acıklamaları hersey bellı...1 aydır medya bızı de bu kırlılıgın ıcıne sokmaya calıstı beceremedı..talımatın degısmesı ıcın kamuoyu olusturuldu...su saatten sonra kume dusecek demek de buna ınanmakta sacmalık :) ve maalesef turkıyede mılletın tek eglencesı futboldu bunu da bıtırdıler tebrık etmek gerekır...

yav yapmayın ınsanların umutlarıyla oynamayın :) kongrenın amacı bellı 1 aydır yapılmaya calısılan seyler bakanın acıklamaları nıhatın acıklamaları hersey bellı...1 aydır medya bızı de bu kırlılıgın ıcıne sokmaya calıstı beceremedı..talımatın degısmesı ıcın kamuoyu olusturuldu...su saatten sonra kume dusecek demek de buna ınanmakta sacmalık :) ve maalesef turkıyede mılletın tek eglencesı futboldu bunu da bıtırdıler tebrık etmek gerekır...

UEFA faktörünü kimse göz ardı edemez. Bunu unutma..

Haber doğrudur umarım.

Yeter ki temiz bir ligte, temiz müsabakalar izleyelim, hesap makinesi terk yayınlara razıyım. TRT yayın haklarını alırsa, iyi bir yatırım yapacağını da düşünüyorum.:ka21:

şimdi aklıma geldi .ali ece tüm maçları yorumcu alarak gelirse olabilir

İnşallah Alemda abi. :)

Özet geçeceğim fazla detay ayrıntı vermiyorum...

Üst düzey bir bürokrat'dan aldığımız bilgiye göre FB,Sivas,Eskişehir ve Giresunspor bir alt lige yolcu...

Sene sonu Digitürk'le yollar ayrılıyor...Sözleşmeye aykırılıktan dolayı TRT Hayırlı Olsun...

Kongre-Mongre hikaye iş bitti kararlar yakında açıklanır...

Bu sene aldığım en güzel hediye bu oldu Alemdar Reis sağol :)

çok umutlandım la

aksi olursa büyk hayal kırıklığına uğrarım

yemisim uefayi fb düsmeyecek :)

çok istiyorum abi evde battniye altında cimbomu izlemeye ama mayıs ayında battaniyesiz

Üst Alt