Bir Yetkili: "FB Küme Düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Yetkili: "FB Küme Düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz

Cevap: Bir Yetkili: "FB Küme Düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz

Ben daha 5 ay önce digitürkten kurtulmuştum. Pis fener yandaşları.

Yani trt'de şifresiz olarak mı yayınlanacak maçlar öyle olursa anadolu klüpleri tekrar eski sefil günlerine geri döner sonrada yok alper 5 mln yok amrabatı satmıyoruz diye şov yapamazlar yani 1 taşla 3 kuş olur :)

TRT nin spikerleri de ne şahanedir ... Biraz kaliteli yayına geçmesi lazım TRT nin hd bilmemne diye ... Yatırım işi bunlar altyapı lazım

Yani trt'de şifresiz olarak mı yayınlanacak maçlar öyle olursa anadolu klüpleri tekrar eski sefil günlerine geri döner sonrada yok alper 5 mln yok amrabatı satmıyoruz diye şov yapamazlar yani 1 taşla 3 kuş olur :)

Asıl turk futbolu düşmanları icimizde anlaşılan bu nasıl istek

Klubun yayincidan aldigi parada azalacaktir eger TRT maci yayinlarsa.

Sampiyonlukla alacagimiz 50 milyonun yarisini bile veremez trt.

Yetkili bi abiye benziyorsa bu iş tamam.

Eğer düşme olmazsa herşeyi göze alıp havuzdan çıkmak çok iyi olurdu

kongrenin hikaye olduguna pek inanmıyorum.Kimse hikayeden o kadar kişiyi çağırmaz.Kongre son şans fenerbahçe için ve kesinlikle ana sebebi 58. madde değiştirilsinmi değiştirilmesin mi? 23 ocaktan önce aydınlar istifa eder bana göre.Çünkü kusura bakmasın ama 15 yasındaki bir delikanlıyı koysak oraya daha fazla iş yapardı.2 gün önce ben oldugum sürece madde değişmez diyen adam 2 gün sonra madde değişimi için delegeleri topluyor.Bi zahmet istifa et git de sadece türkiye değil dünya kurtulsun.Şeref yoksunlugun sana kalsın.Yerine kimse gelmeye cesaret edemez bence ama çok çok yüksek bir ihtimaldir ki Galatasaray,Trabzonspor,Bursaspor,Orduspor ve diğer bu maddenin değişimine karşı olan takımların desteklediği biri oraya getirilecektir.Bu isim bence eski Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay olur.Yeni baskan geldikten sonra kongre iptal edilirmi bilemem ama kongre yapılsa bile madde değişmez bence.

maddeye karşı sadece biz ordu,ts mi var?

tsnin ne yapmaya calıstıgını ben çözemedim, bilenler söylesin kesin karşılar mı? şu ana kadar bize şampiyonlugumuzu verin gerisi umrumuda değil modunda takılıyolar gibi geldi bana

Sadrnın açıklaması var bize 58 için kimse gelmesin kapımıza gelmeyin diye

ama 3 takım bu lig için utanç vericidir sadece 3 takım şikeye karşı böyle iğrenç bir anlayış olabilir mi ben uefa nın yerinde olsam bu ülkeyi süresiz men ederim

maddeye karşı sadece biz ordu,ts mi var?

medya böyle gösteriyor sadece.Maddeye karşı olan geçen yılın küme düşmüş takımları var.Bu yıl küme düşmeye oynayan takımlar var.Var mı bilmiyorum ama eğer var ise Ankaraspor delegeleri var.Antalyaspor aynı sekilde bu duruma karşı.Gaziantepspor da geçen yıl iyi bir yerde bitirmişti ligi ve eğer fb düşürülürse biraz daha fazla gelir elde edicek havuzdan.Bursa da maddenin değişimine karşı.

Medya sadece GS bu maddeye karşı diyor ama bence sonuc cok daha farklı.Maddenin yanında olanlar azınlıkta.Bunlar FB,BJK,Kayseri,Gencler ve birkaç daha stsl kulübü.

Burda önemli olan tek şey hiç işe bulasmamıs Bank Asya ,daha alt liglerde görevli delegeler,Eski hakemler,Eski TFF yöneticileri ile yapılacak olan lobi faaliyetleri.Fb bu işi hakkını verelim çok iyi yapıyor.Bunları para ile yada birşeyleri vaat ederek kandırıp oylarını alırlarsa bu madde değişir.Ama lobi faaliyeti olmadıgı takdirde zannetmiyorumki bu madde suanki delegeler ile değiştirilsin.

Üst Alt