Bizi Balta'dan Kurtarın - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizi Balta'dan Kurtarın

Cevap: Bizi Balta'dan Kurtarın

allah sizin gibi zihniyet sahibi taraftarlardende kurtarsin bizi hata yavlariyorum bende

Hakan baltaya verilen şans çağlara versek valla üzülmeyecem,sonuçta elimizde sadece hakan balta var diyecem ancak çağları görmek istiyorum arkadaş ben

Hakan balta ahhh ahhh ulannn ahhhh :eek:

braga maçında riera denenmeli hazır adamımız zaten oynatalım işte zaten bedavadan para kazanıyo

Napıyo aga bu adam, ne işe yarar, ne yapar. Sesimizi çıkarmıyorduk ama yeter yahu artık.. Mevzu kötü oynaması falan da değil koca bi hiç yahu bu adam.. Hiç!

Hakan evet çok kötü oynadı, bizim için maalesef çok yetersiz bir oyuncu ama bu adam sanki önceden Evra gibiydi de bu kadar eleştiriyoruz. Hakan hep böyleydi sonradan olmadı ki. Kapasitesi bu adamın, ondan iyi sol bek oyuncumuz var da oynamadı mı sanki. Öyle ya da böyle lige yetiyor, avrupa içinse idare edeceğiz. Ama evet, Hakan oldukça yetersiz, bininci söyleyişimiz.

Zaten belliydi böyle birşey olacağı.Özellikle Amrabat'ın da defansif özelliklerinin az olması dolayısıyla H.Balta'ya aşırı yük bineceği belliydi. Ve Manu'ya karşı oynuyorsunuz,afedersiniz yani.

senelerdir söylüyorum hala savunanlar var yok ambrabat yardim etmemis filan fistik.

birde hamit bugün iyi görünsede gelmesi hata.

orda engin aydin veya baska bir sag acik alicaktilar.

hamit sag acik gibi oynamiyor bile. daha cok ic orta saha oyuncusu gibi.

Spiker dedi ki ' Hakan tecrübeli futbolcu,ama ligimizde.Şampiyonlar liginde ilk maçı'.Bu çok şeyi anlatıyor..Devler liginde böyle futbolcularla başarı beklenemez.

amrabat defans yapmayı mı biliyor Allah aşkına abartmayın bu kadar. Hucumda iyi olduğu kadar defansta iyi olsa 20 m €uroya satardık seneye. böyle bir şey olmasına ihtimal veriyormusunuz ? tabiki de hayır. ancak kendini geliştirmesi mümkün lakin 24 yaşında gelişeceği kadar gelişmiş bundan sonra defansını geliştirip oyunu okumayı öğrenir mi orası onun kapasitesine kalmış.

Eboue ve Hakan arasinda ucurum var kalite acisindan. Manchester zayif noktamizi buldugu icin devamli Hakan'in uzerine oynadilar.

Üst Alt