Bizi Balta'dan Kurtarın - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizi Balta'dan Kurtarın

Cevap: Bizi Balta'dan Kurtarın

Dany bu görevin altından çok iyi kalkar. Ki inanıyorum Hoca'mız Dany'i sol bekte denemeye başlayacak.

Evet çoğu kez sol da amrabat sağda hamit boş bıraktılar kanatları. geriye yardıma gelmediler. Bu yüzden eboue bile nefessiz kaldı. Hakan balta'nın artık değişmesi lazım. Öyle brezilyadan genç oyuncuda değil, En az Eboue ayarında bir sol bek lazım bize. Sonra kısmetse kaka :) Sonrada keyifle koltuğa otur maç izle.

bizi baltadan kurtarıp sol kanada hangi yerli oyuncuyu koyardınız ? merak ettim varmı öyle birisi şimdi biri çıkar hasan ali diye saçmalar :asd:

Hocada Baltadan memnun değil. Çağları denedi Antalya maçının sonlarında. O bölgede hocanında arayışı var

Balta ligde idare ediyor da, Avrupa'da sırıtacağını herkes biliyordu, bunu Terim de biliyordu, bunun için transfer muhabbeti de dönmüştür illa ki, ama sadece Avrupa'da oynatmak için sol bek alınır mı muhabbetine kadar gelmiştir o_Ondan sonra da yalan oldu sanırım, herkesin malumu olduğu gibi ben de bir sol bek ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.Devre arasında bu transferi muhakkak yapmalıyız.

Önümüzdeki Akhisar maçında o bölgede bi değişim bekliyorum ben, hocanında arayış içinde olduğu belli.. Çağlar, Dany, Riera aklıma gelen isimler.. Bu isimlerden umarım Dany 'i o bölgede dener hoca..

Balta ligde idare ediyor da, Avrupa'da sırıtacağını herkes biliyordu, bunu Terim de biliyordu, bunun için transfer muhabbeti de dönmüştür illa ki, ama sadece Avrupa'da oynatmak için sol bek alınır mı muhabbetine kadar gelmiştir o_Ondan sonra da yalan oldu sanırım, herkesin malumu olduğu gibi ben de bir sol bek ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.Devre arasında bu transferi muhakkak yapmalıyız.

Riera ve Baros'tan kurtulamamamız da etkili oldu bunda.Çok para alıyorlar ve yedekler.Zaman zaman yedek kulübesinde olacaklar.Bütün sene kadro dışı tutulmaz.

Muslera-Eboue-Dany-sol bek-Melo-Amrabat

Yani sol beke yer açılabilirdi.

Riera ve Baros'tan kurtulamamamız da etkili oldu bunda.Çok para alıyorlar ve yedekler.Zaman zaman yedek kulübesinde olacaklar.Bütün sene kadro dışı tutulmaz.

Muslera-Eboue-Dany-sol bek-Melo-Amrabat

Yani sol beke yer açılabilirdi.

kaka da isteniyor ne olcak . ? birde şampiyonlar liginde etkili olacak forvet lazım ama o en son

Muslera'yı kötülemek gibi olmasın da,kaleci mevkisi her ne olursa olsun yerli olmalı bence.Onur Kıvrak veya Sinan Bolat'ı alabilirsek kontenjanı sol bekten yana kullanırız işte.

Muslera'yı kötülemek gibi olmasın da,kaleci mevkisi her ne olursa olsun yerli olmalı bence.Onur Kıvrak veya Sinan Bolat'ı alabilirsek kontenjanı sol bekten yana kullanırız işte.

İlerde Umut-Burak oynuyor zaten genellikle.Yabancı sınırı sıkıntı olmuyor ki ? Dün 5 yabancıyla çıktık maça.

Sırf yerli olsun diye Muslera'dan vazgeçmek :eek:

Üst Alt