Bizi Balta'dan Kurtarın - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizi Balta'dan Kurtarın

Cevap: Bizi Balta'dan Kurtarın

Spiker dedi ki ' Hakan tecrübeli futbolcu,ama ligimizde.Şampiyonlar liginde ilk maçı'.Bu çok şeyi anlatıyor..Devler liginde böyle futbolcularla başarı beklenemez.

hakan balta avrupa şampiypnası oynamış biri. onamı tecrübe gerekiyormuş. kapaitesi yok diyelim biz ona. semihin hiçbir tecrübesi yok aslanlar gibi oynadı. danyde öyle.

Siz Valencia karsisinda Hakan Baltadan biseyler beklediyseniz sinirlenmeniz Dogal tabiki.. Ben olacaklari bildigim icin fazla takmadim..

Hakan Balta'dan bir Hakan Ünsal gibi olmasını beklemek imkansız.Hakan Balta çok iyi olduğu dönemde bile birçok pozisyonda ağır kalmıştır.En önemli özelliği de istikrarlı oluşu.Zaten en fazla 1-2 sezon kapasitesi ne ise onu verir takıma.İlerleyen zamanda daha iyi bir sol beke ihtiyacımız var.Ama Türkiye'de ondan iyi birisi de yok.Kapasite bu.Görev adamı ayrıca arma için hizmetlerini unutmamak lazım.

koca united ilk yarı boyunca sol kanadından ısrarla saldırıyorsa senin sol kanatında bir şey var demektir

Ben hakanın defansını hiç birşey demiyorum.Yıllardır kabız etti zaten

Ulannn el insafff insan orta açmaya yeltenmezmi hiç

İbrahim üzülmez orta açmasını bilmez ama denerdi

Bunda o bile yok

Amrabat Hakan'a yardım etmedi. Ama Fatih Hoca sonunda gördü ve Amrabat yerine Emre oynadı.

Hakan yüzünden dün resmen 3-4-2 oynadık. Dany Hakan'ın arkasını toplamaktan helak oldu.

Kimse kusura bakmasın sahada 10 futbolcumuz bir tarafını yırtarken, Hakan Paşa adamını kovalamazsa, 52728 pozisyonda iki adım atmaya üşenip ofsaytı bozarsa, atağa sıfır katkısı varken defansa negatif katkı sağlarsa eleştiriyi de hakeder.

Ayrıca Hakan kaç kere ikiye bir kaldı da Amrabat'ın defansa yardım etmemesinden bahsediyoruz ki. Evet Hamit de Hollanda maçında aynı derecede kötü oynamıştı ama HAMİT'İN ASIL POZİSYONU SAĞ BEK DEĞİL. Hakan maalesef sadece STSL'de sol bekimiz olabileceğini dün gösterdi.

Dün o kadar sövdüm Hakan Balta'ya ama Adamın yapacağı bu kadar ve malesef Türkiye'nin en iyi sol beki hala yok yetişmiyor kurtarın diyorsunuz da... HAK da çok iyi değil, yetişmiyor.. Yabancı sınırı düşecek zaten 6 yabancıda dolu..

Ayrıca aynı hatayı Hollanda maçında Hamit'e yüklenmekte yaptık.. Ama onun kadar suçlu olan Tunay vardı.. Burada da öyle Amrabat fazla geri gelmedi.. ne zaman Hamit geçti sola girdi kademesine o zaman etkili olamamaya başladılar..

Bir pozisyonda delirdim dün zaten adamların evinde normal bir atak 5'e 5 yakalanıyoruz.. orta saha forvet geri gelmiyordu.. O an fatih terimde kızdı meloya..

Adam kaçırıyor koşmuyor, top kaybediyor umursamıyor. Kimse kusura bakmasın da böyle adamın takımda işi yok. Kendisini bu zamana kadar savunan beni bile ekran karşısında çıldırttı. Dany gününde olmasaydı en az 5-6 tane yerdik sırf soldan gelen ataklarla..

Ula defte leş onada bişey demiyorum fazla ama hücum daha da leş bir kere orta yapmamıştır önü boş ama gitmiyor geri pas atıyo, ağız bir karış açık koşamıyor,dokunsa rakip kum çuvalı gibi yere düşüyor.Nabıcaz senle biz be Hakan.

Başka bi yerli bulunsun gerekirse.. Yemin ediyorum şu salak diye dalga geçtiğimiz hasan ali bile bizim balta'dan kötü değil. En azından adam it gibi rakibini kovalıyor. Hakan onu da bırakmış..

Kaptanlığına laf yok. Valencia nin karşısında oynamak da her yigidin harcı değil

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

Üst Alt