Bizi bırakma Harry! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizi bırakma Harry!

Cevap: Bizi bırakma Harry!

Evet pankart açalım, gitmesin daha güzel günlerimiz yeni başlıyor.... O'nsuz bir şeyler eksik kalır...

Kewelle gelince,

onu dün hernedense yüzü asik gördüm. Belki gününde degil di, belki aile ici bir sorun falan vardir, belkide hicbirsey yoktur ama dedigim gibi, yüzü asikti Kewellin.

Adim gibi eminim (taa gecen seneden beri) Kewell bu sene oynar ve seneye gider Ingilterede yada Avustralya da futbol hayatina devam eder.Kewell kalmak isterse biz seve seve uzatiriz sözlesmeyi ama sanmiyorum.

Son olarakta onu bunu bilmem ama Kewelli yedek otururken görmek beni cok üzer.

Bu sene olsun, kalirsa seneye olsun yedek kulube icin onu kadroda tutmaya cok karsiyim.

Ayip olur Kewelle, ne bize yakisir ne Kewelle. Bu yüzden Serdar Aydin ve seneye olucak yeni transferlere göre karar versin yönetim ve Rijkaard; Kewell gitmek isterse ve Rijkaard onu ilk 11`e düsünmezse kesinlikle brakalim adami gitsin ve futbolunu oynasin.

Kewell simdiden bir Efsane. InsAllah bu sene Lig sampiyonu ve Avrupa ligi sampiyonu kutlariz beraber.

O, kadıköyde bu sene sahaya çıkacak olan ve belki de sahada tek ezilmeden kafası dik duracak ve kanının son damlasına kadar pes etmeyecek olan...

Bu cümle çok ama çok garip durmuş. Akabinde yazdığınız açıklamayıda okudum fakat oradada bu görüşünüzü net ifade edememişsiniz. Ben kadıköyde 7b ye oyun olarak yalnızca 1 kez gerçekten ezildiğimizi hatırlıyorum. Bunun dışında altılık maçta dahil hep biz oynarız onlar kazanır.

Yazdığımız şeyleri yollamadan önce bir kez okuyup kontrol edersek bu gibi gariplikler ve yanlış anlamaya mahal verebilecek durumlar olmaz sanırım.

Kewel hakkındaki diğer görüşlerinizde hemfikiriz.

Bu cümle çok ama çok garip durmuş. Akabinde yazdığınız açıklamayıda okudum fakat oradada bu görüşünüzü net ifade edememişsiniz. Ben kadıköyde 7b ye oyun olarak yalnızca 1 kez gerçekten ezildiğimizi hatırlıyorum. Bunun dışında altılık maçta dahil hep biz oynarız onlar kazanır.

Yazdığımız şeyleri yollamadan önce bir kez okuyup kontrol edersek bu gibi gariplikler ve yanlış anlamaya mahal verebilecek durumlar olmaz sanırım.

Kewel hakkındaki diğer görüşlerinizde hemfikiriz.

Ben maçlarda oyun olarak ezildiğimizi hiçbir zaman hiçbir yerde kastetmedim zaten demek istediğim mental olarak takımdaki herkesten daha güçlü bir oyuncu ve futbolcularımızı mental olarak en çok zorlayan deplasman kadıköy olduğu için onu örnek verdim sadece, ayrıca konu eziklere karşı oynadığımız oyun vs değil onların hepsi örnekti Harry'nin ne kadar büyük bir adam olduğunu kendimce anlatmaya çalışmak için..

Siz bana mental olarak ezilmiyoruz derseniz ben de size neden hep iyi oynayıp da kazanamıyoruz derim, bunun sebebi bence mentaldir, kewell gibi karakterd 11 tane topçumuz olsa işler değişik olur bunu anlatmaya çalıştım, yoksa buradaki herkesten daha fazla nefret ederim eziklerden ve onların eline haklı olsalar bile koz verecek hiçbir şey uluorta söylemem merak etmeyin.

Kewelle gelince,

onu dün hernedense yüzü asik gördüm. Belki gününde degil di, belki aile ici bir sorun falan vardir, belkide hicbirsey yoktur ama dedigim gibi, yüzü asikti Kewellin.

Adim gibi eminim (taa gecen seneden beri) Kewell bu sene oynar ve seneye gider Ingilterede yada Avustralya da futbol hayatina devam eder.Kewell kalmak isterse biz seve seve uzatiriz sözlesmeyi ama sanmiyorum.

Son olarakta onu bunu bilmem ama Kewelli yedek otururken görmek beni cok üzer.

Bu sene olsun, kalirsa seneye olsun yedek kulube icin onu kadroda tutmaya cok karsiyim.

Ayip olur Kewelle, ne bize yakisir ne Kewelle. Bu yüzden Serdar Aydin ve seneye olucak yeni transferlere göre karar versin yönetim ve Rijkaard; Kewell gitmek isterse ve Rijkaard onu ilk 11`e düsünmezse kesinlikle brakalim adami gitsin ve futbolunu oynasin.

Kewell simdiden bir Efsane. InsAllah bu sene Lig sampiyonu ve Avrupa ligi sampiyonu kutlariz beraber.

Valla benim önümde ısındı ve oynadı (numaralı alttaydım, yeni açık tarafında) hiç de yüzünü asık görmedim, nerden bu kanıya vardın?

Bu arada tezahüratı buldum.

Harry... Kewell... Please... Don't Go oleeeyyy oleeeeyy

(ok let's go melodisiyle:))

Kewell artık 31ne gelmiş bir oyuncu ve malum bir karaciğer rahatsızlığı bulunmakda.Ayrıca 90 dakika full oynayabilcek bir durumu yok artık kewell'ın zira reijkardda bunu biliyor ve onu verimli kullanmaya çalışıyor.Kewell artık ingiltereye veya üst düzey kulüplere gidemez bu dezavantajlarından ötürü.En iyi oynayacak kulüpde Galatasaraydır.Adamın 2. yılı,güzel bir vizyon değişimi olmuş reijkard gelmiş ve kendisini verimli kullanıyor adam daha ne istesin?

Yönetimde sözleşmesini uzatacakdır ancak unutmayalımki burda son söz reijkardındır zira gidip gitmeyecek oyuncuların isimlerini yönetime o veriyor bunuda unutmayın.Yönetim kafasına göre bir oyuncunun sözleşmesini uzatmaz,her zaman teknik direktörüne sorar,en azından usulü böyledir.

bence bu adam kalsin daha 20 sene, kaptan olsun, yonetici olsun, sonra baskan falan olsun. O kadar seviyorum :eek:

Eylül de 31 yaşına girecek 35' e kadar yolu var Büyücünün daha çok sihir yapacak :)

Valla benim önümde ısındı ve oynadı (numaralı alttaydım, yeni açık tarafında) hiç de yüzünü asık görmedim, nerden bu kanıya vardın?

Bu arada tezahüratı buldum.

Harry... Kewell... Please... Don't Go oleeeyyy oleeeeyy

(ok let's go melodisiyle:))

Demekki sadece bana öyle gelmis, InsAllah öyledir de.

Soruna gelince;

Oyuna girerken, Aydini kutlarken, gol sevicnlerde falan.

Ama dedigim gibi umarim ben yaniliyorumdur.

Uzatsınlar abi gerekirse futbolu bırakınca yine Galatasarayda bişiler yapsın ama Galatasaray'dan ayrılmasın..

İstediği sürece takımda kalmalı.Onun gibisi geldimi kolay kolay gitmemeli.Ama yedek kalırsa ayrılmak isteyecektir.Umarım takımda kalır.

Bi yere bırakmıyoruz.

Harrry Harrry Kewell dedin mi akan sular durur.

Herşeyiyle bu kulübe "inanılmaz" derecede yakışıyor.

Galatasaray'lı Kewell !

Hem Kewell'ı yedek oturtmak istiyorsunuz.Çok ofansif olur kesik yesin diyorsunuz hemde Kewell bizim herşeyimiz kalsın diyorsunuz.Üstelik sözleşmesi 6sında bitecekken.Sizce bu normal birşeymi.

Dün bir kez daha gördük ki Harry Kewell bu takımın ruhudur, takım için herşeyini veren bir Galatasaraylıdır..

O, Bordeaux ya 90 artılarda atılan golden sonra sanki 100 metre koşucusuymuşcasına Sabriyi kovalayacak kadar amatör,hırslı,gönülden...

İşte Oz büyücüsünün en sevdiğim yanı bu. Atılan bir golde atan kadar sevinen biri.

Ayrıca bir yazıda okumuştum. İsrail'deki Netanya maçında Kewell çıkacağını öğreniyor kenara geliyor, ancak hakem henüz değişiklik işareti vermiyor. Maç tekrar devam ediyor. Harry Kewell çıkacağını bilen oyuncular gibi kulübe tarafında yürümüyor; ters kanada koşup press yapıyor.

Ben Galatasaraylı Kewell'ım diyor; Galatasaray'lılığın ne kadar önemli bir şey olduğu anladım diyor.

Gerçekten böyle efendi oyuncularımızın olduğu görmek mutlu ediyor. Umarım sözleşmesi uzatılır. Umarım Harry bizi bırakmaz.

Hem Kewell'ı yedek oturtmak istiyorsunuz.Çok ofansif olur kesik yesin diyorsunuz hemde Kewell bizim herşeyimiz kalsın diyorsunuz.Üstelik sözleşmesi 6sında bitecekken.Sizce bu normal birşeymi.

Yok öyle birşey. Bu sene sonunda bitiyor sözleşmesi. Hatta 2+1 opsiyonlu bile olabilir, öyle birşey hatırlıyorum sanki.

Üst Alt