Bizi bırakma Harry! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizi bırakma Harry!

Cevap: Bizi bırakma Harry!

Son cümlem maçın yıldızı Nonda'ya sert giren ve kızaran rakip oyuncuya Cevat'vari bir şekilde başkaldıran “Sihirbaz Harry” için: "You're something like a GOD for all of us HARRY"

Ant İpek

bırakamaz die düşünüyorum. inşallah kalırsın... kalitesi attıgı her pas ve golunde zaten belli eden bir futbolcu galatasarayımıza çok şey katıyor ve katmaya devam eder inş.

Kewell'ı gerekirse taraftar baskısı ile biz tutarız takımda.Bunu yapmak zorundayız.

kewell transfer ettiğimiz en karakterli, takıma ağabeylik yapabilecek tecrübeye sahip kaliteli oyuncular arasında bana göre ilk sıralardadır. inşallah futbol hayatının sonuna kadar bizimle kalır efsane olur

Efendiliğini, karakterini, futbolculuğunu anlatmaya kelimeler yetmez diye düşünüyorum. Gitsende kalsanda bu taraftar seni hiç unutmayacak, her zaman seninle gurur duyacak.

galatasaray takımının bana göre en yetenekli oyuncusu

rıdvan dilmenin tabiriyle

ilk 11 i kurarken önce kewellın ismi yazılıp daha sonra 10 kişi belirlenmeli

galatasaray takımının bana göre en yetenekli oyuncusu

rıdvan dilmenin tabiriyle

ilk 11 i kurarken önce kewellın ismi yazılıp daha sonra 10 kişi belirlenmeli

:)

Aynı Rıdvan Dilmen Kewell bize transfer olduğunda dudak bükmüş ve sonrasında Kewell hünerini sergileyince o dudağını içeri çekmek zorunda kalmıştır şu lafıyla:

"Ben Kewell'ın bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum!"

:asd:

ben kewell gibi profesyonel, sorumluluk alan, saha içinde lider gibi davranan birini görmedim.( türkiyeye gelen yabancılar içinde )

adam hem alçak gönüllü hem de mütevazi

gideceğinide sanmıyorum.yönetim en geç sezonun ilk yarısı bitince sözleşmesini uzatır

Aynı Rıdvan Dilmen Kewell bize transfer olduğunda dudak bükmüş ve sonrasında Kewell hünerini sergileyince o dudağını içeri çekmek zorunda kalmıştır şu lafıyla:

Kewell'ı tanımıyorsa bu adam MTK Budapeşte'ye elenmeye mahkumdur.

Birzamanlar dünyanın en iyi kanat oyuncuları arasında gösterilen Kewell'ımı bilmiyormuş.

bence biran önce futbol ile ilişkilerini kesmeli.

Kewell'ı gerekirse taraftar baskısı ile biz tutarız takımda.Bunu yapmak zorundayız.

Katılıyorum bu adama kanım o kadar ısındıki anlatamam :) hani derlerdi inanmazdım yurt dışındaki insanların senin ülkeni sevmesi o ülkedeki göz önünde bulanan insanlarla çok alakalı diye şu an Kewell kadar Avustralya'yada hayranlığım vardır(Nicole Kidman'nında etkisi vardır tabi ki) :tiphat:

https://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=59601

Şuradaki videoda 01:13 - 01:21 arasındaki 8 saniyeyi iyi takip edin. Harry Kewell'ım Star Wars'daki C-3PO'ya bağlamış; yoksa bana mı öyle geldi? :asd:

29867.gif

:D:D

Yenileriz diyoruzda Rijkaard yasindan dolayi istemezse? Rijkaard dinlemez taraftar seviyor falan, yenilemek istemezse yonetimin yapacagi birsey kalmaz. Insallah Kewell bu sene cok iyi bir performans gosterir ve 2 yillik daha sozlesme uzatiriz.

Üst Alt