Borussia Mönchengladbach Takip Başlığı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Borussia Mönchengladbach Takip Başlığı

Borussia Mönchengladbach, Dortmund'a gidecek teknik direktörü Marco Rose'nin yerini Eintracht Frankfurt'tan Adi Hütter ile doldurdu.

Gladbach, Frankfurt ile 2023'e kadar sözleşmesi olan Adi Hütter için 7.5 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek. Gladbach, Şampiyonlar Ligi'ne giderse 2.5 milyon euroluk bonus aktif olacak.
Bundesliga'da bir td için ödenecek en yüksek bonservis bedeliymiş

Basimiza tas yagacak, bi teknik direktörler icin bonservis eksikti.

Yakinda hocalar da imza parasi falan ister bu ne böyle ya. 7,5 Milyon € nedir ya yuh.

Bu arada cok iyi bir hoca oldugunu düsünüyorum. Ama yine de sasirdim acikcasi, Frankfurt ile CL'ye katilma hakki kazanabilecek bu sezon kuvvetle muhtemel, Gladbach ise seneye AL'ye bile gidemeyecek belki de. At'tan inip esege binmek gibi birsey.

Hocamizi caldilar diye zirlayip gidip aynisini baska takima yapmak da güzel kafa.

Arkadaş sormuştu stada gidelim mi diye ama bugün bayağı yoğundum iş yüzünden başka şehirdeydim.

Ne güzel maçı kaçırdık şansa bak.

30 senedir futbol izliyorum, Bayern'i Almanya'da neredeyse her sene tokatlayan bir Gladbach var.
Daha eskilere bakıyorum, 70lere 80lere orada Gladbach açık ara önde.

Sen git dünyanın en iyi takımlarını CL'de dörtle beşle, gel her sene Gladbach gibi bir takım seni tokat manyağı yapsın.

Gscimbom mobil

Bu maci canli stad‘da izleyebildigim icin kendimi cok sansli hissediyorum.

Gladbach‘in ve Bayern‘in son haftalardaki performanslarina ve aldiklari sonuclara bakinca bugün aldigimiz galibiyetin tersi olur diye cok degisik duygularla gittim maca, hatta yogun trafikden dolay ilk iki gole yetisemedim, otobüsde sevindik o gollere. Inanilmaz bir geceydi

Üst Alt