Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hafta... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hafta...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son h

Gökhan ile sözleşme yenilense bile bir stoper lazım takıma

Gökhan Cam olarak takıma geldi,bizdede 2 sene aynı Cam lıkla devam etti

Hala ne bekleniyor anlamıyorum,Cam adam düzelir diye bekliyoruz,Balta 2008 deki performansına döner diye bekliyoruz

Dünyada hangi takım hangi oyuncusuna böyle sonsuz kredi tanıyor anlamıyorum,hemde 3 senedir liderden ortalama 20 şer puan yemiş bi dev

Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son h

Nasıl yani sabri varken en acil bölge sağbekmi oldu şimdi?En öncelik selçuğun yanına alınacak adamlar daha sonra kaleci sonra stoper en son forvet aciliyet sırası bana göre.

Onu demek istiyorum bende. Bir sürü yere adam lazımken sağ bek mi acil oldu?

Nasıl yani sabri varken en acil bölge sağbekmi oldu şimdi?En öncelik selçuğun yanına alınacak adamlar daha sonra kaleci sonra stoper en son forvet aciliyet sırası bana göre.

Öncelik kesinlikle orta saha olmali sonra kaleci en sonda bir kaleti sag acik alinmali.Forvet en son düsünülmesi gereken bölge Baros ve Elmander var orda.

Bu yönetim transferleri kampa yetistiremicekse niye göreve geldiki her sene ayni senaryodan bıktı taraftar.Misimovici son gün getiren zihniyetten farklari ne olacak o zaman?

Emre daha zaman var mı yok mu bana onu söyle. ne kadar zamanımız var?

Şu Drogba'nın alınmasını en çok sabırsız taraftarların gözünün boyanması için istiyorum başka hiç bişey için değil. Alınsın da şu adam, sallamak için dört gözle bekleyen medya ve onların gazına gelen taraftar biraz sussun. Yönetim daha rahat çalışsın. Zaman kazansın. Yoksa bu taraftar iki hafta sonra Aysal istifa diye bağırmaya başlar

2 haftaya kadar hiç çıtırtı olmazsa adnan polat üşüyoruz reis diyenler türer:D

Sen benim yorumumla sadece ÇÖZÜME BAK yazarak dalga geçiyorsun ama. Ona ne diceksin? İşine geldimi forum açık forum, herkes fikrini dile getirir, sen başkasının yorumuyla dalga geçersin, işine gelmedi mi boş boş konuşuyorsun demek ayıp.

Dalga geçmek mi? Çözümünüzün çözüm olmadığını belirtmek için o cümleyi kullandım.

Neyse uzamasın bu tartışma.

Ben Sabriyi beğenmiyorum,hadi artık kanıksadım yeride garanti gibi polemiklere gerek yok artık

Sabri sağ bek

Yedeği kim?

Hakan stoperde oynuyor,Pino forvette oynuyor,Kazımda forvet oynuyor,Cana stoper oynuyor,Neill ön liberoda oynar

Bu flimleri izlemekten bıkmadınızmı?Herkes yerinde oynasın yahu!,bi adam sakatlanınca o oraya bu buraya tablosu olmasın

Bence sıralama şu şekilde Ön libero>Sağ Açık> Stoper>Forvet> Kaleci

Topu ilerde tutmayı bilen iyi bir takımda kötü defans da kaleci de sırıtmaz

Eğer kaleci dışında mevkilere iyi takviyeler yapılırsa ben kalede Ufuk'u görmeye razıyım

Ne gerek var yabancı hakkını boşu boşuna kale için kullanmaya

Dalga geçmek mi? Çözümünüzün çözüm olmadığını belirtmek için o cümleyi kullandım.

Neyse uzamasın bu tartışma.

O zaman, bence o çözüm değil dersin. Çözüme bak:eek: yazınca dalga geçmek olur. Bilmen lazım böyle şeyleri. Konu uzamasın çünkü ben haklıyım

Geç kalmış olabilirler de bu hafta bitmesse istifa mı etsinler? :eek:

Abi zamanimiz yurtdisi kamp olmali.En azindan kaleci ve orta saha alinsa yeter bize gerisi zamanla yapilir.

Eyvallah kardeşim. İşte bu. Kaleci ve orta saha alınsın, zaten Aysal yıldız forvet sözü vermedi mi. E tamam, bir de sağ açık aldık mı olay bitti ;)

Şu durumda mevcut yönetime güvenip,sabretmekten başka çaremiz yok.

Üstdüzey bir kaleci ve bir ortasaha alsınlar kampa kadar yeter.Sonra Drogbamı gelir,İbrahimovicmi,Berbatovmu onu bekleriz :)

Ben Sabriyi beğenmiyorum,hadi artık kanıksadım yeride garanti gibi polemiklere gerek yok artık

Sabri sağ bek

Yedeği kim?

Hakan stoperde oynuyor,Pino forvette oynuyor,Kazımda forvet oynuyor,Cana stoper oynuyor,Neill ön liberoda oynar

Bu flimleri izlemekten bıkmadınızmı?Herkes yerinde oynasın yahu!,bi adam sakatlanınca o oraya bu buraya tablosu olmasın

Sarpı sabriden daha çok beğeniyorsun o zaman.Bence ilk sarp ve ayhan şutlanmalı yerine iki iyi orta saha alınmalı sonra kaleci sorunu çözülmeli.Ardından ujfalusiyi hem stoper hemde sağ bekde rotasyonda oynamasını sağlayabilecek godin,zapata vs 1 stoper alınmalı ve çakılı olmalı.servet veya ujfalusi form durumuna göre çakılı stopere eşlik etmeli ayriyeten ujfalusi sabrinin sakatlığında veya performans düşüklüğünde onun mevkisine kaydırılmalı.Ondan sonra gidenlere göre sağ açık ve forvet alınmalı.

Eyvallah kardeşim. İşte bu. Kaleci ve orta saha alınsın, zaten Aysal yıldız forvet sözü vermedi mi. E tamam, bir de sağ açık aldık mı olay bitti ;)

Rıza sende biliyorsunki Servetle ,Gökhanla olacak iş değil defans.Sadece bu senede izleyebilirim CL ne kalırsak birdaha yüzlerini görmek istemiyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt