Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hafta... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hafta...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son h

Stopere bir yabancı daha alırlar.Ujfalusi sağ bekte de kullanılabilir.

Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son h

Rıza sende biliyorsunki Servetle ,Gökhanla olacak iş değil defans.Sadece bu senede izleyebilirim CL ne kalırsak birdaha yüzlerini görmek istemiyorum :)

Emin ol öyle olacak abi. Bu sene en fazla 43 maç yapıcaz. O da TR kupasında final oynarsak. O nedenle bu adamlarla ligi geçiririz bu sene. Hem seneye CL ne kalırsak alınacak stoper hem daha kaliteli olur hem de daha ucuz ve kolay alınır. Biz bu sene CL de olsaydık, bu yönetimle Godin'de gelirdi, Zapata'da gelirdi. Önceliklerimiz daha farklı mevkiler

Beyler transfer zamana yayilirsa fiyatlar daha cok duser, yonetim maliyet/zaman olayini iyi tutturmali..

Ne cok erken ne de cok gec, tam zamaninda dogru fiyata olmali...

O zaman, bence o çözüm değil dersin. Çözüme bak:eek: yazınca dalga geçmek olur. Bilmen lazım böyle şeyleri. Konu uzamasın çünkü ben haklıyım

Sizin anlayışınıza ve bakış açınıza göre öyle olabilir. Bence değil.

İyi forumlar :)

Sarpı sabriden daha çok beğeniyorsun o zaman.Bence ilk sarp ve ayhan şutlanmalı yerine iki iyi orta saha alınmalı sonra kaleci sorunu çözülmeli.Ardından ujfalusiyi hem stoper hemde sağ bekde rotasyonda oynamasını sağlayabilecek godin,zapata vs 1 stoper alınmalı ve çakılı olmalı.servet veya ujfalusi form durumuna göre çakılı stopere eşlik etmeli ayriyeten ujfalusi sabrinin sakatlığında veya performans düşüklüğünde onun mevkisine kaydırılmalı.Ondan sonra gidenlere göre sağ açık ve forvet alınmalı.

Ben onları gitti sayıyorum :),ha bide gitmezlerse zaten gerisi çokta önemli değil :)

Ben Sabriyi beğenmiyorum,hadi artık kanıksadım yeride garanti gibi polemiklere gerek yok artık

Sabri sağ bek

Yedeği kim?

Hakan stoperde oynuyor,Pino forvette oynuyor,Kazımda forvet oynuyor,Cana stoper oynuyor,Neill ön liberoda oynar

Bu flimleri izlemekten bıkmadınızmı?Herkes yerinde oynasın yahu!,bi adam sakatlanınca o oraya bu buraya tablosu olmasın

Sağ beke mutlaka bir yedek şart. Ama bu Çetin Güngör de olabilir. Aslında Gökhan Zan'ın takımda kalması bu bakımdan önemli. Ujfalusi de gerektiğinde o bölgeye kaydırılabilir. Bence önlerinde iyi bir orta saha ile Gökhan Servet ikilisi sezonda 5-6 maç idare ederler.

Bus sene 10 maç daha az oynayacağız diye Servet'le Gökhan Zan'la mı oynayacağız? Bu sene şampiyonluk yarışı daha zorlaşacak.

Sağ beke mutlaka bir yedek şart. Ama bu Çetin Güngör de olabilir. Aslında Gökhan Zan'ın takımda kalması bu bakımdan önemli. Ujfalusi de gerektiğinde o bölgeye kaydırılabilir. Bence önlerinde iyi bir orta saha ile Gökhan Servet ikilisi sezonda 5-6 maç idare ederler.

Ceyhun'da stoper oynayabiliyor

O zaman kontenjana takılırız.

Dün sanırım Emre Saykal söyledi emin değilim. Bana da çok mantıklı geldi. Eğer bir tane stoperin yerli ve kaliteli olmazsa işin zor. İki yabancı stoper bize suni başarı getirir, Fener'de olduğu gibi. Yabancı haklarını ofansta kullanmalıyız.

Sağ beke alabileceğimiz yerli kim var? Yabancı almalıyız dimi. E zaten kaleci yabancı, stoperlerden birisi yabancı, stoperlerden diğerinin de yabancı olmasını istiyorsunuz. Defansta 4 yabancı mı olacak o zaman. Ofansta kim oynucak?

İki yabancı stoper suni başarı getirir lafına katılmıyorum.Fenerbahçe ve Beşiktaş en başarılı dönemlerinde 2 stoperide yabancıydı.

Dün sanırım Emre Saykal söyledi emin değilim. Bana da çok mantıklı geldi. Eğer bir tane stoperin yerli ve kaliteli olmazsa işin zor. İki yabancı stoper bize suni başarı getirir, Fener'de olduğu gibi. Yabancı haklarını ofansta kullanmalıyız.

Sağ beke alabileceğimiz yerli kim var? Yabancı almalıyız dimi. E zaten kaleci yabancı, stoperlerden birisi yabancı, stoperlerden diğerinin de yabancı olmasını istiyorsunuz. Defansta 4 yabancı mı olacak o zaman. Ofansta kim oynucak?

Bir Serdar Azizi alamadık ona yanarım.

Ceyhunla servet zan sakatlık ve performansa göre değişmeli oynayabilir ujfalusinin yanında tabi 1 tane daha yabancı stoper alınmazsa böyle idare eder artık fatih hoca sanırım.

Sanırım öyle olacak Metin. Yabancı sınırlamasına takılıyoruz, o bakımdan da bakmak lazım;)

Forvet ve kaleci'den ziyade,ortasaha önemli problem hala şu anda.Öncelikle ortasaha alınmalı.

İki yabancı stoper suni başarı getirir lafına katılmıyorum.Fenerbahçe ve Beşiktaş en başarılı dönemlerinde 2 stoperide yabancıydı.

Başarı getirir. Fakat sonra o yabancı stoperler gidince bocalarsın. Bence biri yerli olursa hem daimi olur hem de sürekli başarı sağlanmasına katkısı olur. B.Korkmaz iyi örnektir.

Serdar Aziz konusunda Soner Abi'ye katılıyorum. O mesela cuk oturur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt