Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

Cevap: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

bu yerin dibine soktuğumuz takım bir sonraki maçta grupta 2. olabilir.

manu maçınıda berabere bitirsek bragayla final maçına çıkarız neden olmasın hala umut var.

Bir galibiyet alacağımıza inanıyorum. Artık son maç mı olur önümüzdeki maç mı olur bilemiyorum. İlk golümüzü attık ve ilk puanımızı aldık oh.

oyuncularımızdan cenabet maça çıkan mı var ne bilmiyorum ama top bir türlü kaleye girmiyor :D her şey tamam ama gol yok :) o da bu maç zor da olsa geldi. takımımız böyle iyi oynarsa 3'te 3 de yaparız fakat bence uefaya kalmak daha mantıklı gibi.

çünkü grubu geçersek barça,real çıkar dağıtır evimize döneriz :) uefa daha uzun ve çok da üst seviye olmayan takımlar çıkabilir. neden bir final daha olmasın?

Bu sene Şampiyonlar Ligi havasına giremedik.

Yayıncı kuruluş bile adilik yapıyor.. maç günü film koyuyor adiler.

Bağlan maç öncesi stada, arada birde çal Şampiyonlar Ligi müziğini. Havaya girelim bi sinerji oluşşsun.

Neden hala inanıyorum ??

1999/2000 Şampiyonlar Ligi 1. Tur H Grubu

3 maç sonrası puan tablosu

1. Herta Berlin 8p

2. Chelsea 7p

3. Milan 5p

4. Galatasaray 1p

Gerisini biliyorsunuzdur, bilmeyenler ya ufak kardeşlerimizdir ya da bizden olmayan tipsizlerdir !

Herkese Saygılar

Neden hala inanıyorum ??

1. Herta Berlin 8p

2. Chelsea 7p

3. Milan 5p

4. Galatasaray 1p

Gerisini biliyorsunuzdur, bilmeyenler ya ufak kardeşlerimizdir ya da bizden olmayan tipsizlerdir !

Herkese Saygılar

O kadro ile şimdiki kadro arasında dağlar kadar fark var. Gerçekçi olmaya çalışalım lütfen. Gerçi Cluj maçı öncesi yine başlarız bu sefer kesin kazanırız diye. Biraz özeleştiri yapmak lazım. Türk futbolunun genel durumu ortada.

Cevap: Re: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

O kadro ile şimdiki kadro arasında dağlar kadar fark var. Gerçekçi olmaya çalışalım lütfen. Gerçi Cluj maçı öncesi yine başlarız bu sefer kesin kazanırız diye. Biraz özeleştiri yapmak lazım. Türk futbolunun genel durumu ortada.

Özeleştirinin kralını yapıyoruz zaten merak etme. İkincisi o kadroyla bugünkü kadro arasındaki tek fark Hagi'dir. O da hiç bir gücün kapatamayacağı bir farktır. Ama ruh aynı ruh, ben aynı ben, forma hala sarı kırmızı. O gün yaptıysak bugünde yapacağız ..

Neden hala inanıyorum ??

1. Herta Berlin 8p

2. Chelsea 7p

3. Milan 5p

4. Galatasaray 1p

Herkese Saygılar

Malesef ben bilmiyorum.Kalan maçlar nasıl bitti? Heyecan durumları filan nasıldı? O dönem için umut var mıydı takımdan?

geçen yılki galatasaray 3 de 3 yapar ama geçen yılki galatasaray mutlaka geri dönmeli

braga ve cluj forumlarındada aynı başlıklar açılmış onlarda inanıyormuş,

bu durumda 4 takımda bir üst gruba çıkıyor.

ya bırakın bu antu ağızlarını

maç maç değerlendirilir bu işler.

yenersin ve önündeki maça hazırlanırsın, bu işler böyle.

inanmaksa ben hepinizden fazla inanıyorum fakat icraat lazım takımda.

Grubun en güçlü takımıyız canım. Her maç 3-5'ler koyuyoruzda koyuyoruz.Hadi içerde koyarsın da dışarda.... Bu takımdan başka bişey ne yapılabilir ki?

Büyük bir avantaj kaçırdığımız âşikar, lâkin deplasmanlarda rakibin kapanmaması, güzel zemin faktörleriyle galip geleceğimizi düşünüyorum.

Not: Galip geliriz de bir üst tura mı çıkarız Avrupa Ligi'ne mi gideriz onu bilmiyoruz, göreceğiz. Hangisi hayırlı olacaksa o olsun.

Biz ne zaman güle oynaya çıktık ki?

Aynı şekilde

Biz ne zaman erkenden havlu attık ki?

Klasik Türk Futbol anlayışı... Euro2008'de elemelerde önce işi zora soktuk.. Sonra son 2'ye kaldık.. Gruplarda işi zora soktuk, hatta imkansıza soktuk sonra mucize yarattık grupları da öyle

2002 dünya kupasında da öyle grup maçlarında son maçta Brezilya Kosta Rika'ya yenilseydi elenmiştik

2000'de Son dakika golü olmasaydı UEFA'ya kalamıyorduk

2007'de Fener Çeyrek Final'e çıkarken Sevilla karşısında işi zora soktu hatta imkansıza soktu sonra muhteşem oynayarak tarih yazdı

Tuhaf bir futbol anlayışımız var ülke olarak önce işi b.ka sokup sonra mucize yaratmaya çalışıyoruz..Destan yazdık diyoruz :)

O yüzden matematiksel olarak hesapların bitmediği yerde Türkler için her zaman bi inanç ve umut vardır..

Cevap: Re: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

Özeleştirinin kralını yapıyoruz zaten merak etme. İkincisi o kadroyla bugünkü kadro arasındaki tek fark Hagi'dir. O da hiç bir gücün kapatamayacağı bir farktır. Ama ruh aynı ruh, ben aynı ben, forma hala sarı kırmızı. O gün yaptıysak bugünde yapacağız ..

Hakan Sükür > Burak-Umut-Sercan

3 maçta yaşayacağımız bütün talihsizlikleri , şanssızlıkları yaşadık artık kaderimiz değişsin son 3 maçta , mücadele , istek , arzu süper.Kalan 3 maçta iyi motive olup , konsantre bir şekilde daha rahat oynayacağımızı düşünüyorum özellikle deplasmanlarda daha rahat oynarız , baskı yok stres yok! Old Trafford'da ki oyunumuzu Cluj ve Braga maçlarında sahaya yansıtırsak bu deplasmanlardan korkum yok benim.Manu'dan da içerde artık 1 puanı alacaksın abi gerekirse full savunma yapacaksın kitleyeceksin oyunu kontradan gol arayacaksın puan için bunu yapmamız gerekiyorsa yapacaksın dualarımız seninle Galatasaray zoru başaracağız inşallah , 3. olursakta gayet memnun olurum şu saatten sonra.

Üst Alt