Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler... - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

Cevap: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

Malesef ben bilmiyorum.Kalan maçlar nasıl bitti? Heyecan durumları filan nasıldı? O dönem için umut var mıydı takımdan?

Umutsuzluk dizboyu idi... Şu ankinden bile kötüydü...

Şu an en azından kadromuzda iyi oyuncular olduğunu düşünüyoruz...

O zaman bunuda söyleyemiyorduk veya bilmiyorduk...

Ama şimdi biliyoruzki istediklerinde , iyi gününde çok güzel şeyler yapabilecek oyuncular olduğunu biliyoruz...

--------

:tiphat:

adsc4b1z5.png

2 maçı alırsak (Braga ve Cluj)

Manu maçı beraberlik

Allah'ın izniyle çıkarız...

En kolay maç ManU olacak. Getirir buraya 17lik bebeleri, paramparça olurlar. O maçtan yana endişeniz olmasın. Asıl sıkıntı Cluj ve Braga ile deplasmanda oynanacak olması. İkili averajı Bragadan almak mümkün değil bence. Cluju yenip Braga ile berabere kalmak toplamde 8 puanla 3. bitirmek için yeterli.

bu takım önce kolay gol yememyi ögrenecek. işte ozaman başarılı olur. hala şansımız varken zaten zorlayacaz sonunda kadar. şimdiden pesetmek bize yakışmaz.

Bence cluij ve braga deplansman maclari bekledigimizden kolay gececek arkadaslar.

bize rakibin her atağında aha gene yicez golü dedirmekten vazgeçtiklerinde inanabilirim başarılı olabileceğimize. sezon başından beri kalemize gelen 3 topun 2 si gol yahu. yeter artık bir maçı da rahat izleyelim

Cevap: Re: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

Özeleştirinin kralını yapıyoruz zaten merak etme. İkincisi o kadroyla bugünkü kadro arasındaki tek fark Hagi'dir. O da hiç bir gücün kapatamayacağı bir farktır. Ama ruh aynı ruh, ben aynı ben, forma hala sarı kırmızı. O gün yaptıysak bugünde yapacağız ..

simdiki kadroda hagi zaten yok.. fakat;

- popescu'nun dengi defans oyuncumuz kim?

- hakan sukur gibi bir kafa topu ustasi var mi?

- hakan unsal, ergun penbe gibi solbekleri gectim, o kadronun yedegi ahmet yildirim bugun olsa ilah olur..

- bulent korkmaz ile semih kaya'yi bir tutuyorsun herhalde?

- melo bu sezon ne okan, ne emre, ne de suat kadar oynamiyor..

- arif gibi her ortada hakan sukur'u bulan, top surebilen, dribling yapan forvet kim?

arkadaşlar çok ince hesaplar yapmaya gerek yok.

önümüzdeki 3 maçı da kazanırsak gruptan çıkıyoruz bu kadar basit.

manu braga'yı da cluj'u da parçalar gider.

Galatasaray kötü oynamıyo,deplesmandaki manu maçı da dahil iyi oynuyoruz hep,ama şl başka bi arena hepimizin bildiği gibi.az hata yapacaksın,yakaladığını affetmiceksin.bence bizim takım tamamen tecrübe kurbanı yoksa şuan en az yedi puanımız olurdu grupta.90ların sonundaki takımıda hatırlarsınız içerde dışarda dortmund olsun,prag olsun,parma olsun rosenborg olsun hatta chelsea milan juve olsun hep başa baş oynuyorduk ama ne yazıkki çoğu zaman skor olarak geride kalıyoduk.buda tecrübeyle giderildi o dönemde,bu dönemde de gene öyle olacak elbet.sonuçta yıllardır uzağız bu arenaya ve alışma süreci de biraz sancılı geçiyo doğal olarak.

Cevap: Re: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

tabi hücum hattımız biraz daha becerikli olsaydı durum daha farklı olabilirdi o da ayrı konu.

daha gruplar başlamadan Melih Şabanoğlu hep "bu sene bir şey beklemeyin,2-3 sene sonra bekleyin" diyordu. yani sonradan çark etmek gibi bir durum yok. havaya giren bizlerdik.

bu kadronun ve hocamızın en az 3 sene değiştirilmeden(iyi takviyelerle) kalması ve her yıl şampiyonlar ligine katılması lazım. sonuncu olsak,her maç 10 gol yesek bile her yıl tecrübe edinmek için CL'ye katılmalıyız. asıl 2-3 yıl sonra başarı gelir.

uefa'yı aldığımız sene 4 yıl üst üste şampiyon olmuş ve o 4 yılda avrupa maçlarına çıkmıştık. şu anki takım ise en son 5 yıl önce CL'ye katılmış bir kulübün takımı ve avrupa tecrübesi çok çok az.

bundan dolayı bu yıl uefaya kalmak daha mantıklı kanımca,grubu geçersek barça,real falan çıkar affetmez,evimize döneriz.

sonuna kadar inanıyorum.Galatasaray bu gruptan 10 puan ile 2.olarak çıkacak.

Manu her macini kazanirsa yine hersey bizim elimizde, Braga ve cluju yenersek 7 puan olur, son macta manchesterin yedek kadrosuyla berabere kalirsak 8 puanla cikariz gruptan insallah

Umutsuzluk dizboyu idi... Şu ankinden bile kötüydü...

Şu an en azından kadromuzda iyi oyuncular olduğunu düşünüyoruz...

O zaman bunuda söyleyemiyorduk veya bilmiyorduk...

Ama şimdi biliyoruzki istediklerinde , iyi gününde çok güzel şeyler yapabilecek oyuncular olduğunu biliyoruz...

Çok teşekkürler bilgiler için.

İnanıyoruz,çıkacağız.

2 deplasmandan 6 puan şart alırsak gruptan çıkarız bu kadar basit aslında. alacak güçte miyiz ? normal şartlarda limon gibi sıkarız 2 takımı da ama bu şanssızlık bizi bitiriyor ya...

Tarafsız bir UEFA yetkilisi şu 3 maçımızı izlese bizi direk gruplardan çıkarır heralde.3 maçtır başımıza gelmeyen kalmadı :)

M.united deplasmanında daha ilk dkdan penaltımız verilmedi Umut sakatlanıp çıktı 3 tane direkten dönen topumuz kaçırdığımız pozisyonlar cabası

Braga maçında oyun üstünlüğümüz olduğu halde bir türlü beklediğimiz golü bulamadık

Cluj maçında rakibin taca çıkması gereken topu kendi savunmamıza çarpıp gol oluyor.O dkdan sonra penaltıyı atamıyoruz üstüne bide çocuk havuzuna dönen zeminde top oynamaya çalışıyoruz 78 orta açıyoruz ikinci yarı topa dokunamıyor rakip oyuncular. Muslera yere yatmadan maçı tamamlıyor ama gene galip gelemiyoruz

Kurşunmu döktürsek nazaramı geliyoruz nedir anlamadım :eek:

Tarafsız bir UEFA yetkilisi şu 3 maçımızı izlese bizi direk gruplardan çıkarır heralde.3 maçtır başımıza gelmeyen kalmadı :)

M.united deplasmanında daha ilk dkdan penaltımız verilmedi Umut sakatlanıp çıktı 3 tane direkten dönen topumuz kaçırdığımız pozisyonlar cabası

Braga maçında oyun üstünlüğümüz olduğu halde bir türlü beklediğimiz golü bulamadık

Cluj maçında rakibin taca çıkması gereken topu kendi savunmamıza çarpıp gol oluyor.O dkdan sonra penaltıyı atamıyoruz üstüne bide çocuk havuzuna dönen zeminde top oynamaya çalışıyoruz 78 orta açıyoruz ikinci yarı topa dokunamıyor rakip oyuncular. Muslera yere yatmadan maçı tamamlıyor ama gene galip gelemiyoruz

Kurşunmu döktürsek nazaramı geliyoruz nedir anlamadım :eek:

Fatih hoca bütün takımı toplasın Müslümanı , Hristiyanı alsın Bayram namazına götürsün.. Ancak kırılır bu gudubetlik bizdeki :)

Sanki olacak gibi. Dün maçı yenemeyeceğimiz, penaltıyı kaçıracağımız hep içime doğmuştu.

Şimdide ilginç bir şekilde gruptan çıkacağımız doğuyor :)

Ynt: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

Takimin formsuz olusunun en buyuk sebebi Melo'nun formsuz olusuydu bana gore. Kendine geldikce takim da kendine geliyor. Eger Cluj'u deplasmanda yenersek ben de inanirim gruptan cikacagimiza.

GM FOX cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Üst Alt