Burak Elmas - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray, yönetim kurulu üyesi Burak Elmas'ın istifa ettiğini KAP'a bildirdi

eger Dursun secilirse rahat rahat stad'a felan gidemezsin. Eger Terim giderse vatan haini ilan edilirsin

Bu adama vizyoner , başkan! Gibi şeyler diyen ergenler ; dursun malının karşısına ben çıksam benim de adım sanım duyulmamış olsa dahi başkan olsun yeaa derlerdi . Adamın her açıklamasından sonra Allah korumuş da başkan adayı falan olmamış diyorum. Adnan Öztürk için kötü şeyler diyenler bu adamı tanımadıkları için aynı açıklamaları yaptığı halde koruyor . Sinerjiymis , geldiği günden beri taraftarın başlattığı kampanyayı yalamaktan başka bir şey yapmayan adamı da korumak büyük iş . Neyse umarım 4 ay sonra adam gibi adaylar çıkar yoksa bu da gider mehmet gelir sonra hüseyin gelir...

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ilk geldiği gunlerin 1. Haftası bunu yazdım diye sinerjiyi bozmayalım dikkat çekiyorsun diyen alp asma gibi adamlar yüzünden bu kulüp hatta bu ulke bu halde . Al şimdi sinerjini istifa ederek bozmuş...

Ilk geldiği gunlerin 1. Haftası bunu yazdım diye sinerjiyi bozmayalım dikkat çekiyorsun diyen alp asma gibi adamlar yüzünden bu kulüp hatta bu ulke bu halde . Al şimdi sinerjini istifa ederek bozmuş...

Yanılıyorsun. Ülke kendini nimetten sanan, kendini vazgeçilmez hint kumaşı görenler yüzünden bu halde.

Şu aşamada istifa ederek Burak Bey de aynı EGO’nun ürünü olduğunu göstermiş oldu.

Ama bu meseleyi benim gibi zerre alakasız kişilerin fikirlerine indirgemek için.

1. Benimle kişisel bir problemin
2. Ya da çok problemli bir mentalitenin

Olması lazım.

İlki ise konuşur derdin ne ise çözeriz.
İkincisi ise öfkeni kontrol edip mantıklı kararlar alabilmen adına profesyonel yardım almanı öneririm.

Yanılıyorsun. Ülke kendini nimetten sanan, kendini vazgeçilmez hint kumaşı görenler yüzünden bu halde.

Şu aşamada istifa ederek Burak Bey de aynı EGO’nun ürünü olduğunu göstermiş oldu.

Ama bu meseleyi benim gibi zerre alakasız kişilerin fikirlerine indirgemek için.

1. Benimle kişisel bir problemin
2. Ya da çok problemli bir mentalitenin

Olması lazım.

İlki ise konuşur derdin ne ise çözeriz.
İkincisi ise öfkeni kontrol edip mantıklı kararlar alabilmen adına profesyonel yardım almanı öneririm.
Iki sorunum da yok . Sadece insanların fikirlerine saygısı olmayanlarin fikirlerine de saygı duymuyorum. Ee üstüne de haklı çıkınca gün yüzüne getirmek bir borç oluyor . Yoksa seninle ya da başkasıyla ne sorunum olacak hepimizin derdi aynı lakin fikirlere dikkat çekiyorsun diye saygısızlık yapana da saygı duymamı bekleme. Bunu sorun olarak algilaman da beni uzer. Derdim eskiyi açmak değil ufak bir kendi capimda hakliligimi göstermek . Neyse münakaşa değil derdim ve tarzım da değil . Iyi günler .

Iki sorunum da yok . Sadece insanların fikirlerine saygısı olmayanlarin fikirlerine de saygı duymuyorum. Ee üstüne de haklı çıkınca gün yüzüne getirmek bir borç oluyor . Yoksa seninle ya da başkasıyla ne sorunum olacak hepimizin derdi aynı lakin fikirlere dikkat çekiyorsun diye saygısızlık yapana da saygı duymamı bekleme. Bunu sorun olarak algilaman da beni uzer. Derdim eskiyi açmak değil ufak bir kendi capimda hakliligimi göstermek . Neyse münakaşa değil derdim ve tarzım da değil . Iyi günler .

Hatırlamıyordum onu az önce bunu derken.

Hata etmişim.

İlk dakikadan eleştiri yapınca sen , o an için umut şeklinde görmek istediğim biri olduğundan muhtemelen bu uslüpta yazmışım.

Bu tarz yorumlar ve yanılgılar yazdıklarım arasında çoktur. Olumlu veya olumsuz bir yargı tabi ki olur. Zaman içinde değişebilir. Önemli olan ortak noktada buluşabilmek diye düşünüyorum.

Hatırlamıyordum onu az önce bunu derken.

Hata etmişim.

İlk dakikadan eleştiri yapınca sen , o an için umut şeklinde görmek istediğim biri olduğundan muhtemelen bu uslüpta yazmışım.

Bu tarz yorumlar ve yanılgılar yazdıklarım arasında çoktur. Olumlu veya olumsuz bir yargı tabi ki olur. Zaman içinde değişebilir. Önemli olan ortak noktada buluşabilmek diye düşünüyorum.
Biraz da kinli biriyimdir bu konularda . Pireyi deve yaparım yani bende de biraz hata var tabii ki . Neyse bu konuyu burada kapatıyorum umarım insanlara çok güvenmezsin bu burak adlı şerefsize olduğu gibi yoksa senin benim gibi adamlar üzülür, onlar değil :)

Üst Alt