Burak Elmas - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yönetimin içindeyken, bir başka yönetimin listesinde yer alması sebebi ile etik olarak istifası istenmiştir.

Yönetim kanadında yer almayacaksa herhangi 1 listede kendine yer verdirtmemeliydi. Yanlış işler yaptı. Başlamadan kariyerini bitirdi bizde.

istifayı çok önceden verdi
sayın admirim

Biliyorum. Masaya koydum başkan ne zaman isterse uygular demişti daha önce. Şimdi kabul edilmiş belli ki. Etik gereği bu seçimde herhangi 1 listeye dahil olmamalıydı. Olacaksa da birleşme ile Cengiz ve ekibinin yanında olması lazımdı girdiği listenin. İkisi de olmadı.

İlk seçimde Özbek'in karşısına bile çıkamazken şimdi o listeden bu listeye atlıyorlar. Ne hikmetse kulübün kasasına milyonlarca lira girecek bir zamanda çıkıyorlar meydana. Şimdi de mağdur edebiyatı yapıyorlar. Hadi oradan!

Şu birden meydana çıkıyorlar olayını saçma buluyorum genelleme yapmamak lazım ama seçimden önce kaçımız Mustafa Cengiz'i biliyorduk? Diğerlerine gelince para sevdalısı deniyor hemen. Başkan bu adamların zaten desteğini aldı seçimde çoğunun dediği Dursun'u başkan yapmak için yapılıyor mevzusu da çöp oluyor böylelikle. Başka bir konu açıklamalarındaki tutarsızlık. Bu grubu Terim karşıtı olarak dile getirmiş sürekli arkadaşlar ama öyle bir tavırları yok ayrıca tezat olan bir durum daha çıkıyor "benim olduğum yerde Terim olamaz" diyen adamın başkanın listesinde olması. Yani tuhaf geliyor bu benim hissiyatım. Mustafa başkan elbet Dursun'dan iyi icraatlar yapacaktır malum bunun kötüsü olamaz o işin ayrı kısmı.

Kimse Mustafa Cengiz'i bilmiyordu. Fakat zor zamanda elini taşın altına soktu. Diğerinin listesindekiler gibi aylarca kendi reklamını yapıp son anda hastalığını bahane ederek adaylıktan çekilmedi. Geçen seçimde genç başkan geliyor hazır olun gibi popülist söylemlerle sosyal medyada reklamı yapılıp sonrasında başkan adayı olmaya dahi cesaret edemediler.

Ayrıca mevcut yönetim yetersiz kalmış, becerememiş olsa anlayabilirim. Fakat kısa sürede gayet iyi şeyler başardılar. Bana da samimiyetsiz gelen şu; kulüp çok daha kötü haldeyken elini taşın altına sokamayıp neden iyi duruma çıkacakken ortaya çıkıyorlar. Ama boşuna tartışıyoruz, çünkü Galatasaray'ı bizden daha az düşünen insanların oy kullanma hakkı var. Boşuna vakit harcamaya bile gerek yok.

Dursun'un liste de en kötüsü yav. Dursun lehine çekilme olmazsa zor. Tabi aday olması bile rahatsız edici, o ayrı. Mustafa Cengiz'in bazı yanlışları olmuştur ama bu kısa ve kritik süreyi en iyi şekilde geçti bence. Bir dönem daha devam etmesi hakkıdır.

Üst Alt