Burak Yılmaz ile Anlaştık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz ile Anlaştık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Burak Yılmaz ile Anlaştık

bu haber doğruysa,burak sözleşmesinde 5 milyona serbest kalır maddesi varsa bizim yönetim istifa etsin

Adamin 5 milyonluk bir maddesi var biliyoruz ama bu paraya Burak'i bize satmak istemiyorlar gibi sanki. Yabanci bir takim olsa düsünmeden satarlar ama bizden daha fazla para koparmaya calisiyorlar.

TS ile ne alakası var ver 5'i al Burak'ı. Selcugu aldıgımızda bozulmayan ilişki şimdi mi bozulacak, saçmalık. Bozulursa da kimin umrunda.

TS yönetimi Burak'i bize satmaya sicak bakmiyor, o yüzden bu teklif yapilmistir. Baska bir aciklamasi yok bunun.
Yahu 5m yi peşin olarak verirsek Trabzon aradan çıkıyor zaten,sırf trabzonun hayrına bizim cimri yöneticiler 2m+culio yu mu verecek? Ayrıca geçen Sadri şener kendi söyledi burak için 5m getiren alır diye.

iyidir tabi, ama beklentileri yuksek tutmayalim bizde tsdeki gibi 30-35 gol atamaz

Gayet tabii ki. 20 bile çok zor. Eğer öyle bir beklenti varsa hayal kırıklığı olur.

Galatasaray, Trabzon'a göre gol yükünün daha dağınık olduğu bir takım sonuçta, tüm toplar Burak'ta toplanmayacak. 10+ yapması yeterlidir benim için.

Adamin 5 milyonluk bir maddesi var biliyoruz ama bu paraya Burak'i bize satmak istemiyorlar gibi sanki. Yabanci bir takim olsa düsünmeden satarlar ama bizden daha fazla para koparmaya calisiyorlar.

madde varsa satmak istemiyorlar gibi birşey söz konusu olamaz..basarsın paray alırsın..2 milyon neden fazla veriyoruz enayi gibi.

5 milyon veren yok dedi Sadri Şener. Aradaki samimiyeti bozmamak için fazlasını verir bizimkiler alırlar.

Yararlı olur Burak bize, Selçuk'la beraber ligde iyi iş yapar. CL'ini görmeden söyleyemem bir şey. Ama ligde başarılı olacağı kesin.

ben cl'de de basarılı olacagını düşünüyorum.sonucda ts sampligine gittiginde tüm takım tecrübesizdi ama bizim tecrübeli oyuncu sayımız oldukca yüksek.

Allah Allah dediğimi nasıl anlıyorsanız ben anlamıyorum bi düzgünce okuyun önce 5 milyona serbest kalan bi adama 7 milyon vermek hangi akla sığar bunu fener verse anında şike dersiniz diyorum amacım ne feneri savunmak nede Galatasaray'a şikeci demek

Bu arada ligde bir tane Türk forvet kesinlikle oynamak zorunda.Umut-Necati ile oynayacağıma,geçen sezon 33 gol atan burakla oynarım.

Sırf kontralardan ve karambollerden 10 gol atsa bile yeter,Selçukla mükkemmel anlaşıyorlar.Daha ne? Stancu gibi bir çöpe 5.6m euro veren takım Burak gibi nokta atışı olan adama 5m mi veremeyecek ?

Yahu 5m yi peşin olarak verirsek Trabzon aradan çıkıyor zaten,sırf trabzonun hayrına bizim cimri yöneticiler 2m+culio yu mu verecek? Ayrıca geçen Sadri şener kendi söyledi burak için 5m getiren alır diye.

madde varsa satmak istemiyorlar gibi birşey söz konusu olamaz..basarsın paray alırsın..2 milyon neden fazla veriyoruz enayi gibi.

Bizim baskan bu konularda cok iyi niyetli, hep baskalarini kirmamaya calisiyor. Burak'i o paraya alsak TS yönetimi bize küser diye almiyorlar. Bana öyle geliyor, yoksa Burak gibi adami 5 milyona almamak enayiliktir.

o kadar para etmez yazık olur yönetimin kafasımı iyi anlamadım amrabat a 7 ver burak 7 ver, culio yu iyi fiyata sat o parayı 7 milyon un üstüne ekle de bamba, lisandro lopez alınır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt