Burak Yılmaz ile Anlaştık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz ile Anlaştık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Burak Yılmaz ile Anlaştık

Bizim baskan bu konularda cok iyi niyetli, hep baskalarini kirmamaya calisiyor. Burak'i o paraya alsak TS yönetimi bize küser diye almiyorlar. Bana öyle geliyor, yoksa Burak gibi adami 5 milyona almamak enayiliktir.

Diğer yöneticiler sert çıkmasa eminim, bu sene Beşiktaş'la beraber kullanıyorduk stadı. Dediğin gibi fazla iyi niyetli.

Burak-Umut ikilisi +30 gol atar. Tabiki kanatların yabancı olmasıyla birlikte.

7 milyon euro + culio saçmalıktan başka bişey değil peşin 5 veren alıyor adamın bonservisini ha bide ts'ye jest olarak sercanı kiralarız o kadar..

Isterlerse 10 bile versinler, hic ölnemli degil.

Burak transferi bir "must" transferidir.

Burak yilmazi almazsak , selcuk semih ve hakan haric ilk 11 icin yerli topcumuz yok, buyuk sikintilar yasariz.

Burak yilmaz, alper ve hamit.

Bunlari almkatan baska caremiz yok.

o değil de burak şu ana kadar galatasaray iddialarını hiç reddetmedi.. sadece "türk takımlarıyla ilgili bir şey demedim" dedi...istemese baştan "gelmiyorum yalandır "derdi... ama haberin doğru olduğuna inanmıyorum

Isterlerse 10 bile versinler, hic ölnemli degil.

Burak transferi bir "must" transferidir.

Burak yilmazi almazsak , selcuk semih ve hakan haric ilk 11 icin yerli topcumuz yok, buyuk sikintilar yasariz.

Burak yilmaz, alper ve hamit.

Bunlari almkatan baska caremiz yok.

aynı fikirdeyiz ama 5 milyon euroya gelicek adamı 7 milyon euro + culioya almak aptallıktır.

Allah Allah dediğimi nasıl anlıyorsanız ben anlamıyorum bi düzgünce okuyun önce 5 milyona serbest kalan bi adama 7 milyon vermek hangi akla sığar bunu fener verse anında şike dersiniz diyorum amacım ne feneri savunmak nede Galatasaray'a şikeci demek

Millet de diyor ki senin Fenerliden ne farkın kalıyor. Trabzon'un gönlünü yapmak için verildiğini algılamak zor değil. Milletin şikesi mahkemede ispatlanır Galatasaray taraftarı takımına şike ile suçlar ayıp yahu.

Melih Sabanoglu da dün Burak'la coktan anlasildi, TS yönetimi sorun cikartiyor gibi bir seyler söylemisti.

burak kazmasına 7 milyon bide cluio basın gidin işinize bu kazmaya ben 3 milyon vermem boş alan bulacakta koşacakta gol atıcak büyük takımda stoperlerin kucağında geberir gider küçük takımın büyük oyuncusu fenerde naptın beşiktaşta naptın ts a gelince 30 gol attın inşallah gelmez

Burak Yılmaz gelirse sanırım yabancı forvet yalan olacak ?

Ben Burak Yılmaz'ın kesinlikle gelmesini istiyorum orası ayrı.

fazladan 2 milyon veriyorsak bunun şike parası olmadığına kim inanacak

Zaten GS alırsa bir çok dedikodusu çıkacaktır , üzerine +2M + Colio vermek iyiniyetti bilmem ne niyetti kimseye açıklayamazsınız.

Burada arkadaşların başkan şöyle iyiniyetli v.s. yazmışlar ama arkadaşınız dediği çok doğru.

burak kazmasına 7 milyon bide cluio basın gidin işinize bu kazmaya ben 3 milyon vermem boş alan bulacakta koşacakta gol atıcak büyük takımda stoperlerin kucağında geberir gider küçük takımın büyük oyuncusu fenerde naptın beşiktaşta naptın ts a gelince 30 gol attın inşallah gelmez

He Burak kazma he. 3 milyon vermezmiş te allam :D

aynı fikirdeyiz ama 5 milyon euroya gelicek adamı 7 milyon euro + culioya almak aptallıktır.

Culio gitsin istemem ama bir baskasini verebilirler.

Bana da tuhaf geliyor 5 verdigin zaman alabildigin adama daha fazla vermek ama bizimkiler adamlar aglayip dursun istemiyoruz diyorsa, siz bilirsiniz derim, gecerim.

Dedigim gibi, ben normalde cok dikkat ederim bonservislere, yillik ücretlere ama burak ne istiyorlarsa yapsinlar, yeterki alsinlar su cocugu.

Almak zorundayiz, yoksa büyük sikintilar cekeriz.

Olaya böyle bakıyorsunuzda Selçuk İnan'ı kim tanıyordu ne zamanki Trabzonspora geldi kendini gösterdi biraz orada başladı ve Galatasaraya gelerek müthiş bir ivme kazandı..

Şu an Selçuk İnan'sız bir orta saha düşünülmez bile tartışmasız Türkiyedeki en iyi orta saha Melo ile..

Keza Melo var ki Felipe Melo İtalya'da altın bidon seçildi birçok kişi karşı çıkıyordu Türkiyeye gelirken şimdi adamı almak için yalvarıyoruz..

Bazı oyuncular sonradan açılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt