Burak Yılmaz: "Kazanan edebiyle sevinmeli" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz: "Kazanan edebiyle sevinmeli"

Cevap: Burak Yılmaz: "Kazanan edebiyle sevinmeli"

Eğer sende f5'de olsaydın kişiliğin böyle mi olacaktı ? yoksa senide pislikler listesine yazacaktık. Ama gene de helal olsun. Bu lafla Burak diyor ki ''FENER'e golüm var ;)

alper'den bir de atar geldi, çocuğun ciddi bunalımda olduğunu düşünüyorum.

beyler nereye koyacagimi bilemedim bakmanizi tavsiye ederim

[video=youtube;obeQtIWS-qc]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=obeQtIWS-qc[/video]

Ya doğru söylemiş söylemesine de tabi ki herkes için bu. Bizim için de, Fenerbahçe için de, X bir takım için de.

ben bu adam konusunda hala kararsızım , iyi futbolcumu kötü futbolcumu anlayamadım :asd:

ama adam 30 dan fazla gol attı .. bence bizde iş yapabilir..

Cevap: Burak Yılmaz: Kazanan edebiyle sevinmeli

---

Kime nederse desin çocuk doğru söylüyor...

Absürt, akla mantığa sığmayan bir dünyası olan tek klüp Fenerbahçedir...

Hiç bir şeyi normal değildir...

Ya giderler futbolcu döverler yada başkanlarına " babam" derler...

Bir gün " Türkiye Kupası değersiz bir kupa " derler, bir gün kupada tur atladıkları için TV lerinde özel program yaparlar...

Bu adamı çok takdir ediyorum.Millet alay konusu yaptı,çok çalışarak nerelere geldi.Birde harbiden bu haber için değil,çok karakterli bir futbolcu.Bizde görmeyi isterim çok.

açiklamarini vidyodan dinledim gerçekten çok efendi konusmalarinda hep kelimeleri ozenle seçiyor takdir ediyorum :tiphat:

Üst Alt