Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da İddiası - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da!

trtspor.com.tr 'ye açıklamalarda bulunan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, '' Burak'ı 5 milyon Euro'ya sattım. Galatasaray daha iyi para veriyordu ama işi fazla oyaladı. Bu işin fazla uzamasını istemedim. Hayırlı uğurlu olsun'' dedi."

:D :D

Burak gelmezse yine yönetimin başarısızlığıdır ama bir Hamit kadar üzülmem. Hamit muhakkak bizde olmalı. Yabancı konenjanı düşünüldüğünde yerli oyunculara ihtiyacımız var. Hamit'in kalitesi ve tecrübesi şu an bize cuk oturacak. Burak gelirse ligde iş yapar ama Avrupa'da yetersiz olur kanaatindeyim. Zaten daha kaliteli bir yabancı forvet için uğraşılıyor olsa gerek. Burak aman aman bir öncelik olmamalı o yüzden.

trtspor.com.tr 'ye açıklamalarda bulunan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, '' Burak'ı 5 milyon Euro'ya sattım. Galatasaray daha iyi para veriyordu ama işi fazla oyaladı. Bu işin fazla uzamasını istemedim. Hayırlı uğurlu olsun'' dedi."

:D :D

eğer bu doğruysa, istesek alabilirdik ama her zamanki gibi bizimkiler çok ama çok beceriksiz yada transfer yapmak istemeyen birileri var.

Bize gelmemesine değil, lokomotif moskovaya gidecek kadar çapsız düşünmesine şaşırdım :SS:

ya tartışmayın artık şu burak meselesini.haberlerini bile paylaşmayın çok saçma bir hal aldı...asıl olayı kaçırıyosunuz BURAK GALATASARAY'DA OYNAMAK İS-TE-Mİ-YOR... burak bize evet dese sadri ne halt edecek? adamın serbest kalma maddesi var.türkiye dışında oynamak istiyor sadri de bunu kullanarak bize bıdı bıdı yapıp camiasına yaranmaya çalışıyo işte...L.M ile görüşmesi bile bunu kanıtlar.. biz ş.l de oynayacağız l.moskova avrupa kupasınd oynayacak mı? bizim verdiğimiz yıllık ücreti de imkansız vermezler... adam bizde oynamak istemiyor ki ben bu sene burak ın düşüşe geçeceğini gittiği takımda patlayacağını düşünüyorum...hayırlısı olsun uzatmamak lazım bu meseleyi

Ali Yildirim-1: "Hamit Altintop ile gorustuk.. F.Bahce bir oyuncuyu cok istiyorsa transfer eder.. Biz boyle buyuk kulubuz.."

Malesef durum bu... İstediğimiz oyuncuları alamıyoruz.

İBRAHİM SETEN ‏@ibrahimseten

BAK SEN: Adının verilmesini istemeyen üst düzey G.Saray yöneticisi: "Sadri Bey bizi köşeye sıkıştırmak istiyor.. Sonuçta Burak bize gelir.."

burak rusyaya falan gitmez

Kardesim zadri istedigi kadar satsin...oyuncu imzalamak istemedigi sürece o transfer gerceklesmez!

Burak da köle degil, anlamasamdim der, bize gelir. Zaten bizden baska isteyen kulüpte kalmaz.

hmmm koku geliyor ama...

Böyle adamlar var bir de forumda, Antu stili, her eleştiriye rakip takımlı damgası vurulur. Ben 27 yaşımdayım, daha 2 kuruşluk adamlar Galatasaraylılığımı tartışamadı. İşine bak koçum sen.

Ha sen diyorsan bizim yönetim istediği her adamı alır, ben sana fenerli damgası vurmam ama biraz balık hafızalı muamelesi yaparım belki.

Adam yerine koymayacağımız adamlar çıkıyor ve "istediğimiz oyuncuyu alırız" diyebiliyor. Çünkü alabiliyorlar 3 temmuza rağmen. Bir de benim Galatasaraylılığımı tartışan adam yerine koymayacağım insanlar var ortalıkta, Galatasaraylılığa yakıştıramadığım.

Böyle adamlar var bir de forumda, Antu stili, her eleştiriye rakip takımlı damgası vurulur. Ben 27 yaşımdayım, daha 2 kuruşluk adamlar Galatasaraylılığımı tartışamadı. İşine bak koçum sen.

Ha sen diyorsan bizim yönetim istediği her adamı alır, ben sana fenerli damgası vurmam ama biraz balık hafızalı muamelesi yaparım belki.

Adam yerine koymayacağımız adamlar çıkıyor ve "istediğimiz oyuncuyu alırız" diyebiliyor. Çünkü alabiliyorlar 3 temmuza rağmen. Bir de benim Galatasaraylılığımı tartışan adam yerine koymayacağım insanlar var ortalıkta, Galatasaraylılığa yakıştıramadığım.

bak kocum (senin tabirinle) fb kimseye para basip almiyor. '3 temmuz'dan bu yana isleyen sürece baktiysan, herkesi sike yaparak transfer etmisler. futbol camiasindaki neredeyse bütün baskan, yöneticileri vs ile iliskileri cikti.

ali yildirim masal anlatmasin. madem herkesi aliyordu, gidip selcuk inan'i alsalardi ya...alper potuk'u alsalardi ya???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bak kocum (senin tabirinle) fb kimseye para basip almiyor. '3 temmuz'dan bu yana isleyen sürece baktiysan, herkesi sike yaparak transfer etmisler. futbol camiasindaki neredeyse bütün baskan, yöneticileri vs ile iliskileri cikti.

ali yildirim masal anlatmasin. madem herkesi aliyordu, gidip selcuk inan'i alsalardi ya...alper potuk'u alsalardi ya???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fenerbahçe istediği adamı alıyor. Selçuk ve Potuk ile anlaşamaması da para ile alakalı değil bunu unutma. Para konusunda adamlar istiyorlarsa bastırıp alıyorlar. Bunun aksi falan yok. Şike ile transfer konularını bir geç sen. Geçmiş mesajlarıma bir bak yönetime bir eleştirim bile yok şu ana kadar. Ama adamlar en zor zamanlarında gidip Sow'u alıyor. Sen deli gibi Galatasaray'da oynamak isteyen Burak'ı alamıyorsan, Podolski'yi, Shaqiri'yi üç beş kuruş uğruna kaçırıyorsan ben de Ali Yıldırım'a hakveririm ve derim ki fenerbahçe istediği adamı alıyor.

Sen milletin Galatasaraylılığını yargılamadan önce kendi işlerinle ilgilen. O iş sana düşmez.

Cevap: Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da İddiası

Keske biz alsaydik...

ne guzel Selcuk arkadasinla cosardin bizde,

neden secersin rusya yi ya..

Orda o arkadaslik ortami bulamassin...

Insallah son anda bir seyler olurda, yinede biz aliriz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt