Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da!

şampiyonluk burak yüzünden kaçacaksa kapatıp gideli. hamit i aldığımızda sola yabancı koyarız. forvet umut- çilek ikilisinden oluşur. şl de elmander oynar rotasyona sokarız. çok abartıyorsunuz 90 larda üç yabancıyla neler yaptık .

ne yaptik 3 yabanciyla 90 larda?

ne alaka

sorun yabancilar mi

sorun yerliler

Cevap: Burak Yılmaz Lokomotif Moskova'da!

Benim ağzımdan kaliteli kadro kurdular veya bu oyuncular çok iyi dedim mi ?

Hayır..

Olaya biraz objektif bakmayı beceremiyorsunuz.

Egemen, Bekir , Hasan, Gökhan, Volkan, Topal, Caner bu adamlar milli mi ? Milli.

Adamların eli yabancı oyuncuda neden rahat bu yüzden. Yerli oyuncu kalitesi süper ligin kalitesi üstünde.

Tamam bizde de kalite güzel ama sayı az.

Yakındığım bu.

Sen aksini diyorsan görüşün budur.

Bizde kale + defans 3 yabancı hakkı gidiyor.

Melo + Elmander + 1 hakkın kalıyor.

Biraz düzgün bakın şu işe..

gökhan zan servet sabri bizde milli degillermiydi millilerdi. nolduk bu 3 lüyle hic bişey onlarınkide öyle. objektifmiyim yeterince. elmanderin direk oynayacagını nerden biliyorsun. umut niye alındı. fener konusunda zaten hep objektifsin kardeş. bu arada kadıköyde kupayı iyi kaldırdık. kuşler telef oldu resmen:D

Parayı basıp yıldız yabancı transfer yapmak değil (ki onu da yapamıyoruz malesef) eldeki az sayıdaki Türk Pasaportlu oyuncuyu kadroya katmaktır başarı. Yönetim yatsın kalksın Fatih Hoca'ya dua etsin. Eğer o başımızda olmasaydı değil 40.000, 4000 kombine satılmazdı şu durumda.

Yiğit, Emre'yle Burak'ın mevkisinin ne alakası var? Burak Emre'nın yerinde sol kanatta, ya da sağ kanatta falan mı oynayacak zannediyorsun?

Sorunun cevabını mesajda belirttim.

5 Türk koymak gerekiyor takıma.

Bende futbolculuklarına ölmüyorum Hamit'in,Burak'ın ama Türk sonuçta.

Mutlak suretle ilk 11'de 5 türk oyuncun nitekim kaliteli olmak zorunda.

aldık ya uefa kupasını .

tumblr_m6anqjTOdt1qc95yq.jpg

gökhan zan servet sabri bizde milli degillermiydi millilerdi. nolduk bu 3 lüyle hic bişey onlarınkide öyle. objektifmiyim yeterince. elmanderin direk oynayacagını nerden biliyorsun. umut niye alındı. fener konusunda zaten hep objektifsin kardeş. bu arada kadıköyde kupayı iyi kaldırdık. kuşler telef oldu resmen:D

Geçmişe bakan gelecekte boğulur.

Biz neden bu sene ezdik Feneri kalite olarak iyidik, kafa yapısı olarak iyidik.

Ama biz bu sene Avrupadayız.

Uzun soluklu bir lig olacak.

Bunun için mantklı transfer yapılmalı.

Elmander kolay kolay kesilmez bu takımdan.

Umut ve Elmander'i birbirinin alternatifi olarak görüyorsan zaten benim futbol bilgim senin sınırlarında bitmiştir.

Mesele oyuncu kalitesi değil.

Senin kadroyu nasıl kullandığın hala bellekte sorun yaşıyorsunuz.

Geçmişe bakan gelecekte boğulur.

Biz neden bu sene ezdik Feneri kalite olarak iyidik, kafa yapısı olarak iyidik.

Ama biz bu sene Avrupadayız.

Uzun soluklu bir lig olacak.

Bunun için mantklı transfer yapılmalı.

Elmander kolay kolay kesilmez bu takımdan.

Umut ve Elmander'i birbirinin alternatifi olarak görüyorsan zaten benim futbol bilgim senin sınırlarında bitmiştir.

Mesele oyuncu kalitesi değil.

Senin kadroyu nasıl kullandığın hala bellekte sorun yaşıyorsunuz.

ee ozaman milli takımı kurdular deyip celişme kendinle. dedigin gibi kadroyu nasıl kullandıgın önemli.

Fena bir takima gitmedi kalede Guilherme var. Corluka, Denis, Samedov, Ibricic, Pavyluchenko ve Felipe Caicedo gibi oyuncular var.

:D

trt nin bir sürü fiyaskoları çıktı. şimdi isimleri hatırlamıyorum ama duyduruğu ve sonradan gerçekleşmeyen transferler burada da alay konusu oldu. devletin kanalı da böyle asparagas yapıyorsa.

daha geçen hasan aliyi bildiler boşuna polyannacılıkla avutmayın kendinizi bu iş bitmiştir..

Şimdilik sadece Burak anlaşmış galiba. Takımların görüşmeleri devam ediyormuş. Sadri kıllık yapsa bari...

Sercan'da Lok. Moskau'a transfer oluyordu, saglik kontrölünden gecememisti ve transferin son gün Galatasaray gelmisti :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt