Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da İddiası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Burak Yılmaz Lokomotiv Moskova'da!

Eğer haber doğruysa bir yönetim başarısı daha.

Sonunda inadından vazgeçmiş Galatasaray'a da satarım diyen bir Trabzon varken Burak'ı kaçırmak.

Neyse sorun değil. Yine çıkıp Burak zaten önceliğimiz değildi. Özlenen takımı yaratcaz diye açıklama yaparlar. Kimse artık bu öncelikler.

hamiti de fener alir bizde melo yu alamayiz ondan sonra Gs yönetimi kina yakar artik

Rusya'ya giderse iyi para kazanir ama kariyeri de biter.

Hemen hemen ayni parayi da bizde kazanabilir.

Burak'in yerinde olsam tabiri caizse 'gemileri yakar' bize gelirim.

Akli varsa gitmez oraya!

Tamam Burak'ı da elden kaçıralım sorun değil de asıl mesele geçen seneden güç kaybettik şu eldeki oyuncu havuzuna bakarsak. Bu takım 2 ay sonra ilk maçını oynamayacak.

Her transferi yetiştirsinler diyemeyiz ama 12 ağustosta fb ile maç var. Melo ve bir kanat takımla bir an önce çalışmalara başlasın da rahat edelim.

Burak konusunda ben de gerçekten hayalkırıklığına uğradım.Kesinlikle alınması gereken bir oyuncuydu.

Burak kariyerini bitirir Rusya'ya giderse , heralde parayı tercih edecek , kaçırdığımıza üzüldüm bakalım daha kimleri kaçıracağız yazık!

Kafanız iyi mi sizin renktaşlar?Daha geçen gün 7M vereceğimize hiç gelmesin diyen adamlar gelmişler şimdi burada yönetime sallıyorlar.Hey hey daha dün ya 7M verirse yönetim söverim diyordunuz burada şimdi başka takım alınca yine sövüyorsunuz.Fener taraftarından beter olmayalım kendinize gelin biraz.

gitmicek beyler

bu trabzon taraftarına oynana bi oyun..

dicekler moskova ile anlaşamadık diğer isteyen takım Galatasaray dicekler o yüzden sattık dicekler görürsünüz.

Moskova avrupada kupalarında yok.burakın amacı avrupada top oynamak.hadi lazio olsa avrupada kupalarında varmı bilmiyorum ama avrupanın ortası orası. ama rusyaya gidip napcak heleki takım avrupa kupasında yok.bide pavlucenko,ibricic felan var gitmez yani

İBRAHİM SETEN ‏@ibrahimseten

BAK SEN: Adının verilmesini istemeyen üst düzey G.Saray yöneticisi: "Sadri Bey bizi köşeye sıkıştırmak istiyor.. Sonuçta Burak bize gelir.."

Mehmet Ayan ‏@mehmetayan75

Kesin net bilgi...Burak Yilmaz LM'den yillik 3.5-4 Milyon euro alacak.Anlasma 4 yillik.GS ile anlasamama sebebi aradaki 300 bin euro farkmi

:sopa:

İnanmıyorum bu habere.İnanmak istemiyorum.Resmi kaynaklardan teyit edilene dek inanmayacağımda. :sad007:

Rus takımları bu seneden itibaren büyük bir atılım yapacaklar, lig olarak da büyük liglerle rekabet edecek seviyeye yakında gelirler. Bunun ilk aşamasını liglerini diğer liglerle aynı anda başlatarak yaptılar ki öbür türlü bir cezbediciliği olmuyordu,yani şimdi piyasada alınabilecek oyuncular için Ruslar ile de mücadele edeceğiz.Piyasa iyicene kızıştı.

Sadri Şener'in açıklaması şu şekilde,ben de Umut Öfkeli'nin twitterda verdiği haberden öğrendim.

"

trtspor.com.tr 'ye açıklamalarda bulunan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, '' Burak'ı 5 milyon Euro'ya sattım. Galatasaray daha iyi para veriyordu ama işi fazla oyaladı. Bu işin fazla uzamasını istemedim. Hayırlı uğurlu olsun'' dedi."

Demektir ki bizden daha çok para gidecekti,o zaman Burak gelmesin daha iyi.Adam ağzıyla sattım demiş L.M.'ye ama oyun mu ediyor onu bilemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt