Burak Yılmaz Rekoru Kırdı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Rekoru Kırdı

Cevap: Burak Yılmaz Rekoru Kırdı

Bir sorununuz varsa ticket açabilirsiniz Ozan Bey, Cenk'i, Sertaç'ı sizlere yedirmem burada.

Cenk'i yemek gibi bir niyetim yok zaten. Sadece tehditvari üslubu hoşuma gitmedi, uyarma ihtiyacı hissettim.

Sertaç konusunda, başınızı deve kuşu gibi kuma gömüyorsunuz. Üyelerin taleplerini ve şikayetlerini göz önünde bulundurmuyorsunuz.

Kendisi net olarak Tek Adam'lığa soyunmuş durumda. Ben bu konuda ticket açsam ne olacak ?

Yönetim olarak yek vücut halde, tepkileri savuşturmaya çalışıyorsunuz. Yakıştıramıyorum hiçbirinize.

Cenk'i yemek gibi bir niyetim yok zaten. Sadece tehditvari üslubu hoşuma gitmedi, uyarma ihtiyacı hissettim.

Sertaç konusunda, başınızı deve kuşu gibi kuma gömüyorsunuz. Üyelerin taleplerini ve şikayetlerini göz önünde bulundurmuyorsunuz.

Kendisi net olarak Tek Adam'lığa soyunmuş durumda. Ben bu konuda ticket açsam ne olacak ?

Yönetim olarak yek vücut halde, tepkileri savuşturmaya çalışıyorsunuz. Yakıştıramıyorum hiçbirinize.

:yenieek:

burak yılmaz futbolcu felan değil isterse 32 değil 132 gol atsın takım adına hiçbirşey oynamıyor önune top atıyorsun kaleye kadar suruyor şut çekiyor gol olursa oluyor onun için takımın kazanması önemli değil ben hayatımda ceyhun erişle birlikte,burak kadar bencil oyuncu görmedim

jardeli pek izlemedim bak... :coffee:

bu işleri geçin eleştirmek için argümanın yok .bütün takım ona çalışıyoru çıkardılar senin gibiler bu sene.

bu adam geçen sene de 20 tane salladı.gayet sistem oyuncusuydu.mücadele de ediyordu

selçuk-jaja gidince senin gibiler geldi şimdi de atsın demeye başladılar.bu sefer 32 tane salladı.

bak 30 ları geçtim.bizim takımda en son kim 20 tane attı .

yeter be kardeşim.

bende tarzını pek begenmem ama 2 senede 50 küsür gol atmıs lan,boru mu!!

yerliler konusunda bi bizim takım taraftarı zaten çok akıllı çok filozof.

büyük takım forması giymek o kadar kolay mı zannediyorsunuz. yıllardır biraz sıyrılan yerliye ağzınızın sularını akıta akıta alalım afralarına tafralarına sokuyorsunuz kendinizi. bakın bakalım fenere giden kaç başarılı yerli oyuncu sönmüş. beşiktaş ve trabzonu saymıyorum çünkü onlar büyük takım ağırlığına çok sahip değiller. fener de benim gözümde öyle değil ama türkiyede bize en yakın onlar sonuçta. kaldıramıyorlar büyük takım formalarını.

büyük takım oyuncusunda sadece çalışkanlık azim işe yaramıyor pek. defans orta saha için olabilir bu ama büyük takımın forveti yetenekleriyle sıyrılmalı. çünkü karşısında oynayan defans ona karşı diğer maçlara göre 3 kat daha fazla performansıyla motivasyonuyla oynar. takımını sırtlayabilmek için sadece fiziki yönden güçlü olmanız yetmez. yeteneklerin de belli bir düzeyin üzerinde olmalı.

her neyse burak isterse 55 gol atmış olsun. bu çocuğun büyük takımlar oynayabilecek yeteneği yok zekası yok arkadaş. trabzonda üzerine 1 yükleniyorsa Galatasaray da üzerine 3 yüklenirler. bu sadece saha içinde değil. saha dışında da aynı şekil daha fazla yüklenirler.

Kısacası Burak Galatasarayda oynayamaz. başarısı takdire şayan ama işte en fazla trabzon. yıllarca kalsın orada sürekli böyle çalışkan azimli olursa trabzonu yıllarca sırtlar.

burak konusunu gördüğüm an tartışmanın gereksiz olduğunu düşünmüşümdür hep. trabzonun şuanki yapısına uyuyor adam. bence takım oyunu her daim... ;)

Üst Alt