Burak Yılmaz Rekoru Kırdı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Rekoru Kırdı

Cevap: Burak Yılmaz Rekoru Kırdı

Yok o konuda sıkıntı yok, ben burada olmasam bile her şeyden haberim vardır ama 3-5 kişiyi arkana alıp burada laf yapmanı pek ciddi bulmadım da o yüzden.

neyse benim icin de onemi yok, laf yapan da belli, 3-5 kisi de oldu 25-30 kisi onu da belirtim sana.. beni degil burak i konusun burada bence..

iddaa ediyorum bütün burak konularında tartışma çıktı. bıktım artık buraktan. hiç sevmediğim insan artık BURAK !!

Anlamadığım mesele şu...

Dikta rejimimisiniz ki insanlara ne yazacağını söyleme cürretinde bulunuyorsunuz...?

Geçtim Namık'ı yada Sertaç'ı...

Cenk'in yönetimde olması bana göre gereksizdir...?

Futbol ile ilgili tek sözü bulunmamakta ama iş ideolojiye gelince en ön saflara atlamaktadır...

Ozan'a bu forumda hiç katılmam belkide ama bu konuda katılmak durumundayım...

Tek adamlık bu forumun demokratik yapısına zarar verir ayrıca ehil kişilerin yönetimde olmasındaki talebim devam etmektedir...

Offf Alper bu olayi daha fazla uzatma artik, konu dagiliyor. Bir sey tartismak istiyorsaniz gidin Cafe bölümüne bir konu acin.

Anlamadığım mesele şu...

Dikta rejimimisiniz ki insanlara ne yazacağını söyleme cürretinde bulunuyorsunuz...?

Geçtim Namık'ı yada Sertaç'ı...

Cenk'in yönetimde olması bana göre gereksizdir...?

Futbol ile ilgili tek sözü bulunmamakta ama iş ideolojiye gelince en ön saflara atlamaktadır...

Ozan'a bu forumda hiç katılmam belkide ama bu konuda katılmak durumundayım...

Tek adamlık bu forumun demokratik yapısına zarar verir ayrıca ehil kişilerin yönetimde olmasındaki talebim devam etmektedir...

Hak batıl olmuşsa, elbet bir orta yol bulunur Alemdar. Bugüne kadar seninle, hiç bir konuda fikir birliğim olmadı lakin bu konu cidden hassas bir konu. Farklılıklarımızı bir kenara koyup, ortaya çıkan bu kötü manzaranın önünün alınması için ne gerekiyorsa önayak olmaya çalışalım. Zira iş iyice çığırından çıkmaya başladı.

Offf Alper bu olayi daha fazla uzatma artik, konu dagiliyor. Bir sey tartismak istiyorsaniz gidin Cafe bölümüne bir konu acin.

Kilitlenmeyeceğini garanti edebiliyor musunuz ? İnsanların fikirlerini özgürce beyan etmesine izin verecek misiniz ? Talepleriniz göz önünde bulunduracak mısınız ?

Eğer tüm bunları garanti ediyorsanız, dün Sertaç tarafından haksızlığa uğrayan arkadaşın böyle bir başlık açmasını ben sonuna kadar desteklerim.

Mesele sizin yukarıda saydığım garantileri verebilmeniz.

Alper sayesinde millet yönetime olan sitemini dile getirebildi sonunda.

Tesekkürler Alper.

Edit: Ozan abimizin konu acma fikrine katiliyorum.

Bu düsünceleri bir topicte toplarsan bizim destegimizi sonuna kadar alirsin Alper.

Kilitlenmeyeceğini garanti edebiliyor musunuz ? İnsanların fikirlerini özgürce beyan etmesine izin verecek misiniz ? Talepleriniz göz önünde bulunduracak mısınız ?

Eğer tüm bunları garanti ediyorsanız, dün Sertaç tarafından haksızlığa uğrayan arkadaşın böyle bir başlık açmasını ben sonuna kadar desteklerim.

Mesele sizin yukarıda saydığım garantileri verebilmeniz.

Söz veriyorum abi, böyle bir konu acilirsa Cafe bölümüne onu kilitlemeyecegim. Orda istediginiz kadar bu olayi tartisabilirsiniz. :)

Arkadaş sayesinde dostumuzu düşmanımızı daha iyi görme şansı bulduk.

Bu forumda kim gerekli kim gereksiz onun kararını siz veremezsiniz ayrıca..

Söz veriyorum abi, böyle bir konu acilirsa Cafe bölümüne onu kilitlemeyecegim. Orda istediginiz kadar bu olayi tartisabilirsiniz. :)

Tamam o halde. Sözüne itimat ediyorum. Arkadaşlar ilgili başlığı açsınlar. Ak koyun, Kara koyun ortaya çıksın. Zira forum alttan alta kaynıyor. Bu huzursuzlukların muhakkak önüne geçilmesi lazım. Ve bunun adilane bir yöntemle yapılabilmesi önem arz ediyor.

duzgun_turkce_004.jpg

Üst Alt