Burak Yılmaz Rekoru Kırdı - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Rekoru Kırdı

Cevap: Burak Yılmaz Rekoru Kırdı

bazi kisilerin son soz hastaligi var allah yardimcilari olsun, herhalde evde fazla konusamiyorlar, burak yilmaz i konusun dedik, kapattim dedik, kafaya islemiyor... :coffee:

Tamam o halde. Sözüne itimat ediyorum. Arkadaşlar ilgili başlığı açsınlar. Ak koyun, Kara koyun ortaya çıksın. Zira forum alttan alta kaynıyor. Bu huzursuzlukların muhakkak önüne geçilmesi lazım. Ve bunun adilane bir yöntemle yapılabilmesi önem arz ediyor.

şu mesaj kaale alınsın !

forum diktayla yonetiliyor katiliyorum :ka21: admin olduktan sonra kasilan tipler de mevcut :ka21:

Ayrıca benim mesajımı yönetime raporlayan arkadaşa sesleniyorum...

Yüreğin yetiyorsa karşıma çık...

Arkadan iş çevirme...

Cevap vermeye lafınız yok hemen raporlama ne iş...?

Güvenemiyormusunuz kendinize...

Yoksa Koltuk tatlımı geliyor bilelimde...?

Konu açıldığında kilitlenmeyeceğinin garantisi aldık. Bu söze söylediğim gibi itimat ediyoruz. Konu'nun Milangaz maçı sonrasında tartışılmasında fayda vardır. Zira herkes tam kadro burada olursa, daha hızlı ve doyurucu bir netice alırız.

Konu açıldığında kilitlenmeyeceğinin garantisi aldık. Bu söze söylediğim gibi itimat ediyoruz. Konu'nun Milangaz maçı sonrasında tartışılmasında fayda vardır. Zira herkes tam kadro burada olursa, daha hızlı ve doyurucu bir netice alırız.

aynen ders çalışmam gerek adamsın abi :D

Üst Alt