Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası!

Cevap: Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası!

Yalnız çok ayrı kafalar var yahu, okumak istemedim daha fazla mazallah bulaşıcı falandır :asd:

Burak yılmaz belli özellikleri olan bi forvet. Misal Fm'de ki tipik fırsatçı golcü. Araya iyi kaçan bi forvet. O yüzden takımda taraftarda ondan çok ekstra şeyler yapmasını beklememeli. Bitiriciliği bu kadar iyi olan ender forvetlerden Burak. Tabi bire bir de. O yüzden onu daha çok defans arkasına top atarak kullanmalıyız. Yoksa tabi ki köşe bayrağının orda topu olumlu kullanmasını beklemek sıkıntı olur. Üstelik her geçen gün kendini geliştirdiğini de görüyoruz. Düşünüldüğü kadar kolay şeyler değil 30 küsür gol atmak. Bu sene de şimdiden 12 gole ulaştı. Bence gün geçtikçe daha da iyi olacaktır Burak.

Burak gönderdi, linç etmeye çalışanlar seçsin beğensin alsın diye.

gazoz-kapagi_55558.jpg

bakıp bakıp gülüyorum :D:D:D:D:D:D :trollface:

sebep? ne yani anlamıyorum gol amayınca bunları yazınca biz fırsatçı gibi görülüyoruz ama gol atınca sahip olmadığını düşündüğüm özelikleri var mı oluyorda sizin deyiminizle fırsatçılık yapıyorsunuz :) yani gol atınca cevap hakkımız olmaz gol attı diye atmayınca da atmadığı anlarda fırlayan fırsatçılardan oluyoruz. ilginç.

sebep? ne yani anlamıyorum gol amayınca bunları yazınca biz fırsatçı gibi görülüyoruz ama gol atınca sahip olmadığını düşündüğüm özelikleri var mı oluyorda sizin deyiminizle fırsatçılık yapıyorsunuz :) yani gol atınca cevap hakkımız olmaz gol attı diye atmayınca da atmadığı anlarda fırlayan fırsatçılardan oluyoruz. ilginç.

hayır bana trde ki gol sayısını söylemeyin avrupada ne yapmış dedin ya clde gol krallığında zirvede bu adam kimin haklı olduğunu görüyoruz diyorum :D

bizim taraftar ne oyuncusunu savunur disariya karsi ne de takimin hakkini

hem objektiftirler ! hem de dedigim dedik caldigim duduk

Burak'ı kötülemenin tek bir manası olabilir oda ; gözlerinde çok fazla büyütüyorlar Burak'ı. Sanki bir ilah.

En iyi Türk forvet. Şükredin Burak gibi bir Türk forvete sahip olduğumuz için.

Aslında asıl sorun bu takımın gol yükünü Burak'a yükleyenlerde. Bu adam gol atamadıkça saldırılar devam edecektir.

Adam akıllı bir santrafor alınırsa Burak'da rahatlar,herkes rahatlar.

böyle taraftarımız varken, oyuncularımızı linç etmek için çok fazla uğraşmasına gerek yok şikecilerin yalakası yanlı basının. çok merak ediyorum, şu anda şikecilerin yerinde biz olsaydık bu yalaka basınla objektif taraftarımız el ele nasıl linç ederlerdi takımı, yönetimi ve hocayı.

Adamlar taraftarıyla, yönetimiyle bastırıp her türlü cezalardan yırtıyor, biz kendi bindiğimiz dalı kesiyoruz.

Önemli olan ciddi maçlarda o istatiklere sahip olmak. Akhisara 2 gol attı diye illa sayılara bakıp birini kral yapmayalım. Ben hep diyorum bana Burak'ı savunurken tr deki gol sayısını ısrarla söyleyip durmayın. Bir defa golü koklama özelliği yok. Bi forvette bu yoksa ben Galatasaray gibi bir takımda onu ilk forvet olarak söyleyemem kimse kusura bakmasın.

Galatasaray'da Burak kadar faydalı kaç tane santrafor gördün, izledin merak ettim .. ?? Biz başka bir galatasaray'ı izliyoruz galiba ...

nobre fb deyken benzer unsurlar oluşmadımı...

bence burada burak ın dikkat etmesi lazım...

insan biraz düşünür bunun kendine zarar verdiğini görür ufak temaslarda gereksiz operasyonlara girişmez,

kimse kendini kandırmasın burak ın ts de yaptırdığı penaltılara yapılan yorumları türk futbollu forumundan çıkarın bakın bakalım neler yazılmış.

Burak Bu tavrını sürdürürse Galatasaray a zarar verir...

size ne Allahaskina atlar atlamaz.

Baskalari yapinca yok lan temas var,

Galatasarayli biri yapinca emek hirsizi.

Daha gecen haftalarda Veli atladi ne oldu?? HIC BIR MEDYA ORGANI BILE BU HABERI YAZMADI.

sizin bu gereksiz objektifliginiz , safliktir

adamlar sikeyi bile yutturdu ama biz cok dogru olacagiz ya

size her sey mustehak

Üst Alt