Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası!

Cevap: Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası!

burak hiç bi zaman istediğiniz gibi bi golcü olmayacak.ha kendini her zaman geliştirebilir o ayrı.ama artık kötülemekten vazgeçin.burağı olmayan özelikleri için eleştirmek saçmalık.eğer bu böyle devam ederse sizlerin burakla bi sorununuz olduğunu düşünücem.canınızı yakmış olmalı.tabi o müstehcen şeyleri yazamıyorum buraya.ama iyi yapmış burak diyelim :eek:

Sadece Burak mı.. Selçuk,Melo,Amrabat linç edildi.. Şimdi Eboue,Semih,Dany,Emre linç ediliyor

Fatih Terim ile başkan arasında kriz varmış gibi gösteriliyor

Bakan çıkıp saçma saçma açıklama yapıyor

Sinirlerimi bozmaya başladılar

burak'a karşı bi linç kampanyası olduğunu düşünmüyorum. forumda 3-5 kişinin ısrarla estirmeye çalıştığı rüzgar tribünlerde yada medyada yok.

Kötü dönemlerde herkes linc edilir. Alismis olmamiz gerekiyor. 3 mac arka arkaya kazaniriz, yine rüya takim derler.

Nasil ki simdi Fenerbahce´yi övdükleri gibi. 3 hafta evvel sikeci Aziz dahil, herkes topun agzindaydi.

Türkiye iste. Takmamak lazim. Sabredecegiz

23-10-burak-y%C4%B1lmaz.jpg

:bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid::bid:

Medya' nın ve bizim taraftarın linç ettiği futbolcular: Melo, Sabri( permanent linç) , Hakan, Emre Çolak (alay ediliyor faydalı oluğu halde), Burak, Umut(sadece 1, 2 maçta silindi) , Elmander (sezon başı resmen silindi)------------------------- Medya'nın ve bizim taraftarın övüp göklere çıkardığı isimler: Hamit (10 maçtır dökülüyor övmek için kelime oyunları yapılıyor), Amrabat( çok vasat ama göklere çıkarılıyor), Aydın( 7 yıldan beri süper yetenek diye propagandası yapılıyor ama vasatmı vasat), Riera( aynı hamit gibi zorlama süper futbolcu)

taraftarlarimiz onu desteklesin Buraka yeter.her macda gol atacak hali yok.olsa bile simdi barca,raeal ve ya baska bie takimda olurdu.sahada olmasi bile heyacanlandirir.

Beyler gecen sezonda gollerin yarısına bir sekilde katkı yapan Engin'i unutmayın. 3 mac sonra o da takıma katıldığında Burak'ın performansına bakın.

Burak bu sezon da 30 civarında gol artacaktır ha bilemedin 25.

Ben Burak'a güveniyorum 6 maçta bir adam silinmez. Cezalar sakatlıklar takıma yeni katılanlar. Daha takım tam manasiyla oturmadı.

Gecen sezon da aynı sekilde başladık lige ama 10 hafta sonra domine ettik taa ki süper finala kadar.

Burak TSdeyken de forvet değil diye eleştiriliyordu hatta 32 gol attı ama forvet değil lafını kullananlar vardı.

Burak'ı bende beğenmiyorum özellikle topun ayağına hiç yakışmaması ve akabinde top kayıplarını.

Ama şu var ki kendi içimizde Burak'ı haksız yere eleştiren ergenler var.Baros akhisara atsa 2 gol atsa yeri göğü yıkanlar Burak atınca ama akhisar:sad007:

Figen civan konusunda ise haklısın Burak'la bi meseles var galiba;)

Kötü futbolcu ya da mesela sow dan daha iyi ya da kötü diyemem.

Ha desem bile üzerinde durmak istediğim asıl nokta futbolculuğu değil.Adamı sahtekar gibi gösterip sahadaki oyununu da etkilemek istiyorlar

Sirf su hareketi yapmasi bile herkesin onu sevmediginin gostergesi.

Senelik 3 milyon euro kazanan ve GALATASARAYİMİZDA oynama sansini yakalayan bir sporcu neden bu hareketi yapma geregi duyar?Cunku isini tam yapmadigini kendiside cok iyi biliyor.

İsini iyi yapan insan zaten medyaya malzeme olmaz.Ornek;Eboue,Elmander,Selcuk,Muslera

Burak'i begenmeyen taraftarimizida ergen olarak nitelemek bence cok sacma,vizyon sahibi her taraftar cok yonlu bir forvet ister sirf yerli diye Burak savunulmaz.Nonda gol.krali olamiyordu ama birtek insan bile sikayetci degildi.Zira Elmanderde.Cunku bu isimler sahada ne yapacaklarini nerde duracaklarini hakemle rakiple kendi takim arkadaslariyla nasil iletisim kuracagini cok iyi biliyorlar.

Sirf su hareketi yapmasi bile herkesin onu sevmediginin gostergesi. Senelik 3 milyon euro kazanan ve GALATASARAYİMİZDA oynama sansini yakalayan bir sporcu neden bu hareketi yapma geregi duyar?Cunku isini tam yapmadigini kendiside cok iyi biliyor. İsini iyi yapan insan zaten medyaya malzeme olmaz.Ornek;Eboue,Elmander,Selcuk,Muslera Burak'i begenmeyen taraftarimizida ergen olarak nitelemek bence cok sacma,vizyon sahibi her taraftar cok yonlu bir forvet ister sirf yerli diye Burak savunulmaz.Nonda gol.krali olamiyordu ama birtek insan bile sikayetci degildi.Zira Elmanderde.Cunku bu isimler sahada ne yapacaklarini nerde duracaklarini hakemle rakiple kendi takim arkadaslariyla nasil iletisim kuracagini cok iyi biliyorlar.
Burak' ın oyun tarzının Galatasaray' ın oyun tarzına ters geleceğini çeşitli internet platformalarında önceden söylemiştim. Sadece Burak değil Yiğit, Aydın, Amrabat gibi dikine hızlı oynayan futbolcuları takıma doldurduk. Ama Geleneksel olarak göbekten ve yerden yavaş oynayan bir takımız aslında. Burak yinede gollerini atıyor. Sempatiklik konusuna gelince göreceli bir kavram, mesela içi dışı bir futbolcuları seyirciler sever, aynı Burak gibi, ama Burak el kol hareketleri konusunda biraz aşırılığa kaçıyor. Genelde Hamit, Emre ve Amrabat gibi içine kapanık futbolculara fazla sempati duyulmaz. Bu yüzden Hamit' in neden bu kadar çok fanatiği bulunduğunu anlamıyorum mesela.

Senelik 3 milyon euro kazanan ve GALATASARAYİMİZDA oynama sansini yakalayan bir sporcu neden bu hareketi yapma geregi duyar?Cunku isini tam yapmadigini kendiside cok iyi biliyor.

İsini iyi yapan insan zaten medyaya malzeme olmaz.Ornek;Eboue,Elmander,Selcuk,Muslera

Burak'i begenmeyen taraftarimizida ergen olarak nitelemek bence cok sacma,vizyon sahibi her taraftar cok yonlu bir forvet ister sirf yerli diye Burak savunulmaz.Nonda gol.krali olamiyordu ama birtek insan bile sikayetci degildi.Zira Elmanderde.Cunku bu isimler sahada ne yapacaklarini nerde duracaklarini hakemle rakiple kendi takim arkadaslariyla nasil iletisim kuracagini cok iyi biliyorlar.

işini iyi yapan medyada eleştirilmez mi ?:yenieek: :D:D muslera daha uçaktan inerken elleri küçük dediler.elmander için milli takıma kendini sakladığı için GS de oynamıyo dediler :D kral gollerini atıyo sonuçta o bizim için KUZEYİN OĞLU dur .:)

Önemli olan ciddi maçlarda o istatiklere sahip olmak. Akhisara 2 gol attı diye illa sayılara bakıp birini kral yapmayalım. Ben hep diyorum bana Burak'ı savunurken tr deki gol sayısını ısrarla söyleyip durmayın. Bir defa golü koklama özelliği yok. Bi forvette bu yoksa ben Galatasaray gibi bir takımda onu ilk forvet olarak söyleyemem kimse kusura bakmasın.

bakıp bakıp gülüyorum :D:D:D:D:D:D :trollface:

o zaman enginide eleştirelim. onuda linc edelim. cunku burak'a oranla bi hayli deli. ya da melo:lol:

dünyada gol attıktan sonra bu hareketi yapan tek topçu Burak zaten müthiş bir tespit yapmışsın :ayatollah:

Üst Alt