Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası!

Cevap: Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası!

Lütfen kadınlar ve siyasetçiler ellerini futbolumuzdan çeksinler sayelerinde futboldan tiskinme eşiğine geldim. Burak'ı eleştiren kadın spor yazarlarına tek soru ve şahmat; Ofsayt nedir ? :)

ben biraz fatih hocayı suçluyorum burak konusunda hatta amrabat konusunda..

bu iki adamda biraz kötü yada vasat oynayınca 8.5 milyon verilirmi yada türkiyede gol kralı diye alındı trabzona geri dönsün vs konuşuldu burda kahvede maçta..

fatih hoca bu iki ismi alırken onlara göre sistem yada onları sisteme alıştıracak arayışlarda olmadı..

amrabatı bir defa holosko pozisyonunda oynatsa mesela?

burak ı da almeyda?

felsefe felsefe diyerek ilerde top tutma marifeti az patlama gücü yüksek burakı harcıyor hoca..

burakı aldıysan ona göre sistem kuracaksın çünkü özel bir oyuncu..

keza ambaratta öyle..

trabzonda her bakımdan üstün olduğu umutla kıyaslanıyor düşünsene kendini burağın yerinde?

özgüvenin yerlerde sürünmezmi?

sözün özü burak kral topçudur arkası sağlam takımlarda o güven hissettirilerse çoookk başarılı olur..avrupa amerika farketmez..

ben biraz fatih hocayı suçluyorum burak konusunda hatta amrabat konusunda..

bu iki adamda biraz kötü yada vasat oynayınca 8.5 milyon verilirmi yada türkiyede gol kralı diye alındı trabzona geri dönsün vs konuşuldu burda kahvede maçta..

fatih hoca bu iki ismi alırken onlara göre sistem yada onları sisteme alıştıracak arayışlarda olmadı..

amrabatı bir defa holosko pozisyonunda oynatsa mesela?

burak ı da amrabat?

felsefe felsefe diyerek ilerde top tutma marifeti az patlama gücü yüksek burakı harcıyor hoca..

burakı aldıysan ona göre sistem kuracaksın çünkü özel bir oyuncu..

keza ambaratta öyle..

trabzonda her bakımdan üstün olduğu umutla kıyaslanıyor düşünsene kendini burağın yerinde?

özgüvenin yerlerde sürünmezmi?

sözün özü burak kral topçudur arkası sağlam takımlarda o güven hissettirilerse çoookk başarılı olur..avrupa amerika farketmez..

Fatih Hoca'ya giden söz, avatarında yazan söz oluyor yani :)

medyada linç kampanyası olsun çok da umrumda değil

değer verdiğim takip ettiğim bişey değil medya

ama burak üzerinde gerçekten bi önyargı var bizim taraftarda

benim burakla ilgili son düşüncem

burağın bu takımda tek ihtimalle kalabileceği o da :öne geçtiğimiz ya da rakibin bizi kendi sahamıza hapsettiği anlarda oynatılması

burak kontra dışında bi işe yaramıyo

belki sabredersek alışır ama biz de çok şey kaybedebiliriz

SEvmiyorum da, bu adam takimdayken heyecan da duymuyorum. Trabzonda da sevmezdim. Bir Necation Buraktir gozumde..

Bazıları şöyle demeye getiriyor, Buraktan hazzetmiyordum bakın şimdi nasılmış..Kendi yapımımıza göre futbolcu almamak bizim suçumuz, Burak suçlu değil burada..Burak alındıysa ona göre bir kadro çıkarılmalı.Hamit, Amrabat, Burak , Umut , Elmander , Selçuk , Melo nasıl takımda ahenk içinde oynaması gerektiğinin sorgulanması gerekiyor..Geçen seneki yapıyı bozduk, geçen seneki yapı 4-4-2 ile uyumluydu..Ama bu seneki takım bu formata uymuyor.O Zaman bu formata uymayan futbolcuları suçlamak abes..Çünkü bunları sen alıyorsun, bu futbolcuları kendi sistemine uydurmayı çalışıp zaman kaybediyorsun..Hangi sistemde daha verimli olacaklarsa egoyu bırakıp o sisteme geçmeli..Yoksa eğer 4-4-2 devam edilecekse, bu adamlarla yol ayrılmalı..

Bu ülkede Galatasaray"ın hiç bir başarısı cezasız kalmadı .. Ya tff yada meyda hep bizim üzerimize oynadılar .

O yüzden zaten türk futbolun durumu ortada.

Ve bazi taraftarımız kıbrıs rum kesimi gibi ülke bizi sıralamada geçmesin diye bu ülkeyi en çok dibe sokan şikecileri destekliyor.

Şimdi bizim futbolcular milli takımda rezil ve kendi kulübünde harikalar yaratsalar ne laflar söylenir. Bir kere milli takımda zaten hiç şans bulamayan ligin en iyi futbolcusu sakat diye kadroya girmedi için neler konuşuldu ama milli takımda sakatlık gerekçesiyle hep afını isteyip hafta sonu kendi takımında oynayan adamı eleştiren kaç tane medya mensubu var.

Ne yazık ki bunlar uefa kupasını aldığımız sesonundan itibaren başladı. O zamanlar herkes avrupada oynayan takımlarımızı destekliyordu ama ne zaman anladılar ki kulüpler arasındaki fark açılıyor önde olanı geriye çekilmeye çalışıldı. Milli takımda da bizden çok futbolcu olmasıda koymuştu bazilarına

Bizim taraftarda anlamadığım tek şey, evet bazi futbolcular kötü performans gösterebilir. Ama maç sırasında kendi takim futbolcusunu yuhlamak da ne? Maç sonu yap yapmak istiyorsan ama kendi futbolcunun performansını böyle mi yükselteceksin?

En iyi destek verdiğimiz zamanlar rakip takım futolcular ne zaman top ayaklarına geldiğinde yuhlanıyorlardı ve o yüzden baskı altına alıyorduk ama şimdi bekliyoruz ki Burak, Hamit, Aydin gibi futbolcuramız bir hata yapsınki onları yuhlayip yerin dibine sokalım. Yabancı futbolcular karşı böyle davranmiyoruz, Muslera ve Eboue'de ilk oynadıkları maçlarda kötü performans sergilemişlerdi ama o zamanlar hep destek vardı ve ondan sonraki performansları ortada.

Ve yerli oyuncular ne kadar duygusal oldukları da zaten ortada

Basinin derdi Burak'in her yil 25 gol atip sevgili fenerbahcelerinin basina bela olma potansiyeli. Bizim taraftarin derdini daha cozemedim ama.

geçen sezon baros da bu takıma hem istatistik hem de oyun anlamında muazzam katkı verirken formsuz bir dönemden geçmekte idi ve biz baros'a destek olalım dediğimizde baros'a küfür edenler şimdi aynı destegi burak'a bekliyor. biz o destegi veririz de, siz komiksiniz.

bir oyuncuyu tutuyorsanız, o oyuncu bok da yese arkasında duruyorsunuz. ya da bir oyuncuya taktıysanız ağzıyla kus da tutsa size yaranamıyor. sahada oynanan futbola göre değil, zamanında yazdıgınız postları yememek için yorum yapıyorsunuz. bence önce bu mantıgınızı degistirin pls.

burak'ın iyi yaptığı seyler var, hiç yapamadığı seyler var. ama total olarak GS'ın {CL'de gruptan çıkmaya oynayan bir GS'ın} 1. forveti olacak çapta bir oyuncu degil bana göre.

en iyi türk golcu burak, dogru :ka21: ama "en iyi turk" mantıgıyla yaklaşıp servet'de, balta'da, sabri'de yapılan hataya düşmemek lazım {bu oyuncular da zamanlarının en iyi türk stoperi, sol ve sağ bekleriydi}

ama her ne olursa olsun, zamanında baros'a yaptığınızı yapmayıp, bu formayı giydiği sürece destekleriz kendisini.

Zaten ne geldiyse şu yabancı sınırından geliyor başımıza. Biraz topa vurabilen ya da yurt dışında ikinci veya üçüncü sınıf bir takımda oynayan bir türk pasaporta sahip olan bir eleman yılda milyon dollarları götüruyor. Ne zaman avrupada yabancı sınırı kalktı bizim ülke futbolu geriye düştü

Şimdi bir de o futbol dehası tüpçü kafası bu sınırı daha da aşağı çekmek istiyor. Siz asıl o zaman görün türk futbolunu halini, üç milyon dollar kazanan yeni topuzları

İyi ve kaliteli futbolcu her takımda oynar ve iyi teknik direktörlerde onlara o şansı verir.

eğer sow bizde elmander fb de olsa keşke elmander bizde olsa derdiniz.

oho ben anlatamıyorum derdimi. sow fb ye gelmeden beğeniyordum burak bize gelmeden öncede gelmesii istemiyordum. beğenmiyorum arkadaşım adamı. halla halla. yani beğendiğiniz adamı beğenmedim diye dönek muamelesi görüyorum yok şöyle olsaydı böyle derdiniz diye. hala daha eleştirmekle linç arasındaki farkı bilmiyosunuz daha. ilk önce bu yöndeki burara karşı bi mesajımı bul hakaret ettiğim sonra gel bana dönek de tamam mı? alakaya maydonoz ya.

ki elmanderin golcülük vasıfları buraktanda geri. çift forvet oynadığımıziçinde elmander değilde yanındaki adamın golcülük vasıflarını üst düzeyde olsun istiyorum. neden burak değilde elmanderden beklemiyosunuz derseniz çünkü yardımcı forvet için elmander daha uygun. ok?

Galatasaraylı değerlerine sahip çıkmalı. Burak da bu formayı giyen bir futbolcumuz olduğuna göre desteğin en büyüğünü hakediyor durumdadır. Başka ne desek boş.

Üst Alt