Burak Yılmaz’ın Transferi An Meselesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz’ın Transferi An Meselesi

Cevap: Burak Yılmaz’ın Transferi An Meselesi

koskoca galatasaray forvetinde şişirme burak oynucaksa vay halimize iki sene önce burak haberi çıksa leş gelmesin denilen adam futbol ilahı ilan edilmiş ne yapmış bu adam 30 maçta 19 gol 30 maçta 32 gol bunları atmadan önce allah korusun denilen adama şimdi bu rooney muamelesi nedendir onu anlayamadım memleket olarak tabelacıyız onu biliyorumda taraftar olacak bu kadar tabelacı olunmaz tekrar söylüyorum burak bizim takımda 10 gol atarsa şükretsin kalablık yaya gömülü savunmaların arasında topu göremez o koşup ofsayttan kaçıp attığı golleri anca tv de izler elmander gibi baros gibi adamlar o savunmaların arasında çaresiz kaldı burak kimmiş 2 sene önceki buraktan tek farkı jajanın alanzinhonun katkısıyla attığı 19 golden sonra tam forvet oynaması ve bütün takımın ona çalışması kontraatak oynayan takımda yer bulmaz burak küçük takımın büyük topçusudur alınırsa eleştirmem ama çok kanımda ısınmaz inşallah bizden uzak allaha yakın olur

Bonservisine çok uçuk bir rakam vermedikleri sürece gelsin. Herşeyi geç Elmander'le birlikte sadece presten rakip savunmayı acayip yıpratırlar.

Ben yararlı olacağını düşünüyorum takıma.

Mutlaka almalıyız fakat onu almamız demek kaliteli yabancı forvet transferinden vazgeçmemiz anlamına gelmemelidir. Hangisi iyiyse o oynar.

Bonservisine çok uçuk bir rakam vermedikleri sürece gelsin. Herşeyi geç Elmander'le birlikte sadece presten rakip savunmayı acayip yıpratırlar.

Burak ve Pres ? Burak ancak Baros kadar pres yapar.Genelde ilerde bekler ve enerjisini uzun toplara koşu yapmada kullanır prese filan pek gelmez ;) Tabi burağın sahadaki varlığı da direk 2-3 kişiyi oyundan silmeye yeterli :)

Fatih Hocanın kafasındaki planda bu zaten.. Rakibe İlerde basmak..

Burak alınırsa ben sol kanada süper bir transfer bekliyorum açıkcası

koskoca galatasaray forvetinde şişirme burak oynucaksa vay halimize iki sene önce burak haberi çıksa leş gelmesin denilen adam futbol ilahı ilan edilmiş ne yapmış bu adam 30 maçta 19 gol 30 maçta 32 gol bunları atmadan önce allah korusun denilen adama şimdi bu rooney muamelesi nedendir onu anlayamadım memleket olarak tabelacıyız onu biliyorumda taraftar olacak bu kadar tabelacı olunmaz tekrar söylüyorum burak bizim takımda 10 gol atarsa şükretsin kalablık yaya gömülü savunmaların arasında topu göremez o koşup ofsayttan kaçıp attığı golleri anca tv de izler elmander gibi baros gibi adamlar o savunmaların arasında çaresiz kaldı burak kimmiş 2 sene önceki buraktan tek farkı jajanın alanzinhonun katkısıyla attığı 19 golden sonra tam forvet oynaması ve bütün takımın ona çalışması kontraatak oynayan takımda yer bulmaz burak küçük takımın büyük topçusudur alınırsa eleştirmem ama çok kanımda ısınmaz inşallah bizden uzak allaha yakın olur

Elmander ve Baros hangi savunmalarin arasinda caresiz kaldi, analamadim? Ayrica niye 2-3 sene önceki Burak'tan bahsediyorsun? Niye 2 sezondur hem Trabzon'da, hem milli takim'da makine gibi gol atan Buraki görmemezlikten gelip, 2-3 sene önceki burak'tan bahsetmek zorunda görüyorsun kendini?

Tam uymuyor olabilir ama yinede yazayim, Di Natale 3 yildir 30'a yakin gol atiyor, ondan önce ama hep 10 golü zor gecmis, bir kere sadece 17 atmis. Simdi Di natele 34 yasinda olmasina ragmen fistik gibi forvet degil mi sence? dün izledin mi Di Nataleyi? Attigi golü gördün mü? Di Natale icin: " topcu degil, 3 yil önce nerdeydi" mi diyelim simdi?

Demek istedigim, Burak kendini gelistirerek gidiyor, bunu niye görmemezlikten gelip, 2-3 yil önceki Burak'tan bahsediyorsun?

Burak'ları karıştırıyoruz sanırım. :) Burak ve pres yapmamak?

Kafanızda bir Burak profili oluşturmuşsunuz ancak dediğim gibi burak en fazla Baros kadar pres yapan bir oyuncu.Pres olarak Elmanderin yanından geçemez.Misal Elmander karşı takımın top yapmasını engellemeye çalışır ama Burak ise sürekli çizgide bekler ve uzun toplara yaptığı koşularla harcar enerjisini.

Burak'i pres yaparken bende görmedim dogrusunu söylemek gerekirse. Topun arkasina gecmek pres degil ki. Burak enerjisini araya kacmak icin saklayanalrdan. Dogruda yapiyor, burakin en iyi yapabildigi is bu cünkü. Ama bize gelirse en Baros'tan cok pres yapicagi cok acik. Baros'a pres yapmiyor diye kimse laf atmiyordu gollerini atarken. Burak golerini atsin, presi yapicak adam buluruz.

Adam bu sene 32 gol atmış geçen sene feneri şampiyonluktan etmiş hem genç hem de yaşına göre tecrübeli ve canlı izleyenler varsa tam bir beygir gücü var üstelik Türk,daha ne istiyorsunuz acaba isterseniz adını Burakovic yapın bir de 15 milyon euro bonservis bayılın o zaman bütün laf atanların hepsi ayılır bayılır Burak'a.

Ne zaman bir futbolcunun Galatasaray'a gelme ihtimali belirse birileri çıkıp sürekli o futbolcu sürekli eleştiriyor sürekli bir kabahat buluyor ...

Yok bonservisi pahalı yok bedava futbolcu mu olur yok alacağı para fazla, yok pres yapmaz yok gol atmaz yok koşmaz ...

Sanki Fatih Terim'den daha iyi anlarsınız futbolu, sanki mali konuları Ünal Aysal'dan daha iyi anlarsınız...

Sırf eleştirmek sırf dikkat çekmek için sazan gibi atlayanlar var konulara...

Allahın Sazanları..

Şimdi Burak es kaza Fenere gitse Burak'a sövenlerin diyeceği şu; (bu versiyonu yüzlerce kez gördük) böyle oyuncu kaçırılır mı,böyle yönetim olmaz olsun,süper topçu rakip takıma gitti.

Bazılarında aşırı derecede Hıncal virüsü var :D

Yanında Elmander oynadıktan sonra Elmander onu adam eder. Ujfa nın Semih i ettiği gibi. Bence Burak tam Elmanderin yanında oynamasını istediği tarzda bir forvet.

Başlarda bende sicak bakmiyordum ama yerli piyasasinda alabilecegimiz en iyi oyuncu Burak Yilmaz.

En olumlu yani - gecen sezon eksikligini cok hisstigimiz - hizli olmasi ve defansin arasina cok iyi kacmadi.

Xelcuk ve Melo onu yine gol krali yaparlar defansin arkasina atacaklari uzun ve derin paslar ile.

Burak alinsa dahi üst düzey bir yabanci golcü alinmasi lazim bence.

Elmander ile forma savasi icine girerler. Baros`a gidecek gözüyle bakiyorum.

Bu arada Burak pres yapan bir oyuncu değil dedim ama bu bize gelmemesi için bir neden değil.En çok istediğim futbolcuların başında geliyor burak.Rakip savunmayı yaptığı koşularla yıpratan bir oyuncu.

Ne zaman bir futbolcunun Galatasaray'a gelme ihtimali belirse birileri çıkıp sürekli o futbolcu sürekli eleştiriyor sürekli bir kabahat buluyor ...

Yok bonservisi pahalı yok bedava futbolcu mu olur yok alacağı para fazla, yok pres yapmaz yok gol atmaz yok koşmaz ...

Sanki Fatih Terim'den daha iyi anlarsınız futbolu, sanki mali konuları Ünal Aysal'dan daha iyi anlarsınız...

Sırf eleştirmek sırf dikkat çekmek için sazan gibi atlayanlar var konulara...

Allahın Sazanları..

Bu mantık kaldı mı hala,başbakandan daha mı ülkeyi yöneteceksiniz,antrenörden daha iyi mi bileceksiniz,adamdan daha mı iyi bileceksiniz....Defolup gidelim istersen.Yıldırım Demirören'de başkanlık yaptı bu ülkede,ne hale geldi bjk.Senin gibi zamanında eleştirmeyenler yüzünden.Birazcık mantıklı konuşun.

Burak'a gelince tek başına alınmayıp yabancı forvet ile beraber alınacaksa gayet uygun yerli rotasyonu açısından.Ederi de 4-5 ten fazla etmez.

Üst Alt