Burak Yılmaz’ın Transferi An Meselesi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz’ın Transferi An Meselesi

Cevap: Burak Yılmaz’ın Transferi An Meselesi

Haber 1967 / Gündem ‏@Haber1967

Flaş! Burak Yılmaz'ın Galatasaray'a Transferi An Meselesi...

Eleman Beşiktaşlı. Gelirse 4 büyüklerde oynayan nadir oyunculardan biri olacak. Hayırlısı.

Elmander Burak ikilisi paramparca eder ortaligi. Yilin transferi olur. Ezikler de sinirden aglar.

Insallah aciklanir

Dünyanin en iyi futbolcusu Ronaldo'yu bile begenmeyen çok insan var, Burak'i da begenmeyenler olmasi dogal'dir.

Umarim aliriz.

Hürriyet gazetesinin haberine göre ise Burak,Sadri Şener'e sadece Avrupa için izin istiyorum demiş. :SS: Kime inanacağımızı şaşırdık.

Elmander Burak ikilisi paramparca eder ortaligi. Yilin transferi olur. Ezikler de sinirden aglar.

Insallah aciklanir

Aynen Onur kardeş. Bakın Elmandere herkez sallıyor ama herkez şunu atlıyor. Elmander öyle bir futbolcu ki onun sayesinde Selçuk-Melo-Baroş-Necati 10 gole yakın ve üstü performanslara ulaştılar. Bakın Eğer iki orta saha oyuncunuz 10 gol üstüne ulaşmışsa bunda santraforlarınızın payı çok büyüktür. Baroş formsuz Necati yeterince hızlı değil. Formda güçlü diri Burak Yılmaz Elmanderin yanında 30 gol atmaz ama Galatasaray 100gol üstüne çıkar çok net söylüyorum

ziya altunışık ‏@ziya_Anti_fBjk

Burak Yılmaz: ''Sadri Başkan'a Trabzondan Ayrılırsam Avrupaya Gideceğimin Sözünü Vermedim''

Eleman kim bilmiyorum ama:D en azından 10dk önce paylaşılmış:D

Eger Burak gelirse benim icin Efehan gscimbom'un acik ara 1 numarali duyumcusu olur.

401214_3171304643834_1302038133_33336414_1272402939_n%2B-%2BKopya.jpg

Üst Alt