Burak Yılmaz’ın Transferi An Meselesi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz’ın Transferi An Meselesi

Cevap: Burak Yılmaz’ın Transferi An Meselesi

Bu mantık kaldı mı hala,başbakandan daha mı ülkeyi yöneteceksiniz,antrenörden daha iyi mi bileceksiniz,adamdan daha mı iyi bileceksiniz....S.. olup gidelim istersen.Yıldırım Demirören'de başkanlık yaptı bu ülkede,ne hale geldi bjk.Senin gibi zamanında eleştirmeyenler yüzünden.Birazcık mantıklı konuşun.

Burak'a gelince tek başına alınmayıp yabancı forvet ile beraber alınacaksa gayet uygun yerli rotasyonu açısından.Ederi de 4-5 ten fazla etmez.

bi de soyle bişey var gidip de burak ı 13-14 milyon verip de almıcaz ya 5 ya da 6 verip alcaz onu atlamayalım zaten 5-6 ya alınabildigi için alcaz

Insallah gelir, çok istedigim bir futbolcu..

Sadece 5 milyon'a müthis olur.

Forvet transferini bu paralara çözebilirsek transferde elimiz acaip güçlenir.

Hem çok iyi bir oyuncu almış oluruz ki sadece şu son milli takım performansı bile Burak'ın ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu anlamaya yeterli, hem de çok uygun paraya bu işi bitirmiş oluruz.

Ondan sonra Melo, Hamit, Sercan, Gökhan, Hoilett, Martin Olson, Weiss, Assaidi, belki ayrıca sol bek de oynayabilen bir defans daha ve bu isimlerden daha iyilerini çok rahat şekilde transfer etme imkanımız olur.

Ölüsü Türkiye'de 25 gol atacak bir forvete sahip olmamız da cabası...

Burak şuan yeteneklerini yeni yeni farkeden bir oyuncu.Ve oyun zekası biraz düşük ama yetenekli..Fatih Terim Aydın'a yaptığı gibi Burağa da o farkındalığı verirse iyi olur

Bu mantık kaldı mı hala,başbakandan daha mı ülkeyi yöneteceksiniz,antrenörden daha iyi mi bileceksiniz,adamdan daha mı iyi bileceksiniz....Defolup gidelim istersen.Yıldırım Demirören'de başkanlık yaptı bu ülkede,ne hale geldi bjk.Senin gibi zamanında eleştirmeyenler yüzünden.Birazcık mantıklı konuşun.

Burak'a gelince tek başına alınmayıp yabancı forvet ile beraber alınacaksa gayet uygun yerli rotasyonu açısından.Ederi de 4-5 ten fazla etmez.

Canın nasıl istiyorsa öyle yaparsın..

Kraldan çok kralcı olanlara benim lafım..,

Evet burada ki abuk subuk eleştiri yapanlardan daha iyi anlar Fatih Hoca transferi futbolu.. Mali konuları da Ünal AYSAL..

Ayrıca ben Ünal Aysal diyorum sen Yıldırım Demirören'le kıyaslıyorsun Tebrik ediyorum aferim sana.

Daha geçen sezonda dedim Burak gelecek diye. Burak geliyor arkadaşlar. Sadece sabır.

Türkiye'de gol pozisyonu önceden sezebilen en üst düzey forvet. Bazıları kaçırdığından dolayı eleştiriyor anlamıyorum, hepsini Messi'de atamaz zaten.

Türkiye'de gol pozisyonu önceden sezebilen en üst düzey forvet. Bazıları kaçırdığından dolayı eleştiriyor anlamıyorum, hepsini Messi'de atamaz zaten.

Kaciriyor diye degil, daha cok bazen asiri bencil oynadigi icin uyuz olyuor millet. Sampiyonlar ligi macinda bir pozisyon vardi, ortaya cikarsa, kesin gol, gitti kendi verdu, Ts turdan oldu. Yada son fenere karsi kadiköydeki 2 mac. Cok salakca sutlar cekip durdu. Günün de olmaidiginda baya uyuz edebiliyor Burak ama olsun. Dedigim gibi, seneye bize gelip, en az 15 gol atsin, herkes "Burak iyi transfer" der.

Ne zaman bir futbolcunun Galatasaray'a gelme ihtimali belirse birileri çıkıp sürekli o futbolcu sürekli eleştiriyor sürekli bir kabahat buluyor ...

Yok bonservisi pahalı yok bedava futbolcu mu olur yok alacağı para fazla, yok pres yapmaz yok gol atmaz yok koşmaz ...

Sanki Fatih Terim'den daha iyi anlarsınız futbolu, sanki mali konuları Ünal Aysal'dan daha iyi anlarsınız...

Sırf eleştirmek sırf dikkat çekmek için sazan gibi atlayanlar var konulara...

Allahın Sazanları..

İbretlik. İşte bu zihniyet yüzünden ülke bu halde. Bu zihniyet yüzünden Galatasaray kulübü kazandığı kupasını Başbakana sormadan sahada alamıyor. Bu koyun zihniyet bu teslimiyetçi padişahım çok yaşa zihniyeti yüzünden herşey başımıza geliyor. Amirim bilir,kocam bilir,başbakanım bilir,başkanım bilir. Şaşırıyorum bu ülkeye.

Burak son iki sezondur Trabzon’da müthiş performans sergiledi ama bizde aynı performansı sergileyebilir mi, orası soru işareti. Çünkü Trabzon ile bizim oyun sistemimiz tamamen farklı. Bizde herkes gol atabiliyor ki Muslera bile gol attı. Ama Trabzon’da Burak dışında nerdeyse gol atacak kimse yoktu. Yani oyun planı tamamen Burak’ın üzerine kuruluydu Trabzon’da. Bizde bir futbolcuya dayalı sistem asla olmaz! Ayrıca Burak’ın Avrupa performansı da pek iç açıcı değildi. Yani bizi üst turlara taşıyabilecek forvet Burak olur mu, açıkcası bilemiyorum. Ama yerli olduğu için ben de sıcak bakıyorum bu transfere...

Burak son iki sezondur Trabzon’da müthiş performans sergiledi ama bizde aynı performansı sergileyebilir mi, orası soru işareti. Çünkü Trabzon ile bizim oyun sistemimiz tamamen farklı. Bizde herkes gol atabiliyor ki Muslera bile gol attı. Ama Trabzon’da Burak dışında nerdeyse gol atacak kimse yoktu. Yani oyun planı tamamen Burak’ın üzerine kuruluydu Trabzon’da. Bizde bir futbolcuya dayalı sistem asla olmaz! Ayrıca Burak’ın Avrupa performansı da pek iç açıcı değildi. Yani bizi üst turlara taşıyabilecek forvet Burak olur mu, açıkcası bilemiyorum. Ama yerli olduğu için ben de sıcak bakıyorum bu transfere...

Ayni performans derken 30 gol bekliyorsak, sergileyemez büyük ihtimal, cok ama cok zor. 15-20 arasi gol bekliyorsak, büyük ihtimal atar. 15 golden az atarsa, zaten basarisiz bir sezon gecirmis sayilabilir. Olurda bizde de 30 gol atarsa, 20 milyonluk teklifler gelir zaten avrupadan.

[video=youtube;L-O2zljGK9Y]https://www.youtube.com/watch?v=L-O2zljGK9Y[/video]

Kop gel aslanım :)

Kaciriyor diye degil, daha cok bazen asiri bencil oynadigi icin uyuz olyuor millet. Sampiyonlar ligi macinda bir pozisyon vardi, ortaya cikarsa, kesin gol, gitti kendi verdu, Ts turdan oldu. Yada son fenere karsi kadiköydeki 2 mac. Cok salakca sutlar cekip durdu. Günün de olmaidiginda baya uyuz edebiliyor Burak ama olsun. Dedigim gibi, seneye bize gelip, en az 15 gol atsin, herkes "Burak iyi transfer" der.

Uefa kupası finali İlk yarı sonları Arif kaleciyle karşı karşıya top sol ayağında.. Hakan ise bomboş posizyonda... Futbol bu olabilecek şeyler.

İbretlik. İşte bu zihniyet yüzünden ülke bu halde. Bu zihniyet yüzünden Galatasaray kulübü kazandığı kupasını Başbakana sormadan sahada alamıyor. Bu koyun zihniyet bu teslimiyetçi padişahım çok yaşa zihniyeti yüzünden herşey başımıza geliyor. Amirim bilir,kocam bilir,başbakanım bilir,başkanım bilir. Şaşırıyorum bu ülkeye.

sen karşımısın Burak transferine ?

Üst Alt