Çarşı = Yapmacık Taraftar Grubu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı = Yapmacık Taraftar Grubu

Cevap: Çarşı = Yapmacık Taraftar Grubu

abi bana kimse ibrahim akının neden dışarda oldugunu anlatamaz. o yusuf turanlı denen ortalık cipi parayı verirken suclu ama bu ibrahim akının hocadan kullanılmamış beyinle parayı almasında suc yok:)

ben anlatayım moruk , şimdi herkes bu tahliye olanları "aklanmış" gibi konuşuyor ya ; ben sadece gülüyorum . çünku bu tahliye olanlar aklanmadı , yargılanmaya devam ediyorlar .

mahkeme iddanameyi kabul etmeden önce "şüphelilerdi" , artık "sanık" konumundalar .

neden tutuksuz yargılanıyorlar peki ?

1-)kendilerine yönetilen suçlar ile alakalı delilleri karartma olasılıkları , mahkemenin iddanameyi [dolayısıyla delilleri] kabul etmesi ile ortadan kalktı .

2-)tahliye olmayan sanıklar kadar kapsamlı suç şüphesi taşımıyorlar [bu suçlu olmadıkları anlamına gelmez] ki , bjkliler şampiyonlar ligini kazanmış gibi karşıladılar Tayfur ve yöneticilerini ancak timsaha yatma olasılıkları çok yüksek .

kişisel kanaatim ; Tayfur hoca aklanacaktır ama Serdar Adalı , İ.Akın ve diğerleri ; zor .

ben anlatayım moruk , şimdi herkes bu tahliye olanları "aklanmış" gibi konuşuyor ya ; ben sadece gülüyorum . çünku bu tahliye olanlar aklanmadı , yargılanmaya devam ediyorlar .

mahkeme iddanameyi kabul etmeden önce "şüphelilerdi" , artık "sanık" konumundalar .

neden tutuksuz yargılanıyorlar peki ?

1-)kendilerine yönetilen suçlar ile alakalı delilleri karartma olasılıkları , mahkemenin iddanameyi [dolayısıyla delilleri] kabul etmesi ile ortadan kalktı .

2-)tahliye olmayan sanıklar kadar kapsamlı suç şüphesi taşımıyorlar [bu suçlu olmadıkları anlamına gelmez] ki , bjkliler şampiyonlar ligini kazanmış gibi karşıladılar Tayfur ve yöneticilerini ancak timsaha yatma olasılıkları çok yüksek .

kişisel kanaatim ; Tayfur hoca aklanacaktır ama Serdar Adalı , İ.Akın ve diğerleri ; zor .

ibrahim akının suclu oldugu kesin zaten. beraat etmedigini biliyırum ama. sucu bukadar kesin olan adamın dışarı cıkması düşündürüyor beni. mahmut özgeber denen fındık faresi dışarda hala.

ibrahim akının suclu oldugu kesin zaten. beraat etmedigini biliyırum ama. sucu bukadar kesin olan adamın dışarı cıkması düşündürüyor beni. mahmut özgeber denen fındık faresi dışarda hala.

Hukukta bazen böyle şeyler oluyor [hukukun bug'ı gibi düşün]. Vicdani olarak karşı tarafın suçlu olduğunu kesin olarak bilmene rağmen , hukuki anlamda da ispatlaman gerekiyor .

İ.Akın ve onun gibi , kamunun suçluluğuna inandığı bir kaç isim daha şu anda dışarıda ama ;

mahkemeler başlayınca ; sanıklardan , illaki ötenler , itirafçılar , tutarsızlık yapanlar , aksi durumu ispatlayamayanlar çıkacaktır . o zaman ak ... kara ... de çıkacaktır meydane .

49. Ziraat Türkiye Kupası final karşılaşmasının oynanacağı, karşılaşmadan önce mayıs ayının başlarında, Beşiktaş Asbaşkanı Serdal Adalı'nın yönlendirmesiyle Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu'nun, menajer Yusuf Turanlı ile irtibata geçtiği ve İBB futbolcuları İbrahim Akın ve İskender Alın'a Beşiktaş yönetiminin transfer teklifini iletmesini istediği, bunun üzerine Yusuf Turanlı'nın İbrahim Akın'ı ve İskender Alın'ı arayarak Beşiktaş'ın transfer teklifini ilettiği, her iki futbolcunun da bu teklifi kabul ettiği ve transfer ile ilgili şartları takip etmesi için Yusuf Turanlı'ya yetki verdikleri, bu aşamadan sonra Beşiktaş Stad Sorumlusu Ahmet Ateş'in Yusuf Turanlı’yla irtibat kurduğu ve transfer görüşmesi için Beşiktaş yetkilileri ile görüşmesi amacıyla Yusuf Turanlı'yı Bursa’ya çağırdığı, Yusuf Turanlı'nın bu görüşmeden sonra İbrahim Akın'ı ve İskender Alın'ı arayarak çok önemli olduğunu söyleyip her iki futbolcu ile buluştuğu

Şahısların bu görüşmelerinden yaklaşık 2 gün sonra, Yusuf Turanlı'nın Tayfur Havutçu'yu arayarak Serdal Adalı ile görüştürmesini istediği, bunun üzerine Ahmet Ateş'in Yusuf Turanlı'yı arayarak Serdal Adalı'nın şirketine gelmesini istediği, ancak bu buluşma kupa maçından önce olduğu için Beşiktaş yetkililerinin Yusuf Turanlı’yla bir arada görünmek istemedikleri ve transfer teklifinin kamuoyunda duyulmasından çekindikleri, bu sebeple Ahmet Ateş'in Yusuf Turanlı'yı görüşmeye çağırırken "Yakınlaşınca ararsın beni ama 2’de burada olursan birde yalnız geleceksin abi,...yani güvenli, kimsenin görmeyeceği bir yerde görüşelim diyorlar" şeklinde uyararak dikkatli olmasını istediği

İbrahim Akın'ın karşılaşmada 1 gol attığı, karşılaşmadan sonra İbrahim Akın'ın yaptığı bir görüşmede; "Beşiktaş ile anlaştım ben 3 gün önce ya, onu şey yaptım işte sonra tabi gol atınca biraz karıştı", İskender Alın'ın ise "İmzayı attıktan sonra diyecem ki kupa maçında bilerek oynamadım oyundan çıktım" şeklinde sarfettikleri sözlerden karşılaşma öncesi Beşiktaş’a transfer vaadi karşılığında şike yaptıklarını açıkça ortaya koydukları görülmüştür.

Şimdi de Tayfur Serdal Adalı suçsuz der çorşi gurubu.

Medya da bu adamları aklanmış gibi gösteriyor. Aslında öyle bir durum yok. Yasa değişiklşiği sonrası bu kişiler alması gereken ceza kadar tutuklu kaldılar. Bu amaçla da tahliye oldular..

Hani aklanınca gelindi,ne olduuuuu.Sanki Tayfur ve Adalı nın sucsuzlugu orataya cıkmıs gibi,cıkısta destek verdiler,hayretler icinde bu olayları izlemekteyiz...

383242_10150439239104389_170401154388_8623284_2004575814_n.jpg

ponponlu çarşı

Hiç bir zaman samimiyetlerine inanmadım.Medya'da bu kadar abartılmalarının nedeni, gerçekten samimi ve dürüst olanların önünü kesmek.En tiksindiğim insan tiplemesinin "Çarşı" adıyla kitleselleşmesi ciddi anlamda bir ülke sorunu!

bide bazıları bunların çarşı yazılı berelerini takıyo aman allahım o nası bi liseli tasarımıdır öyle.

Üst Alt